سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / ایجاد و کنترل ترس – از سلسله برنامه های آموزشی «هنر جنگیدن»

ایجاد و کنترل ترس – از سلسله برنامه های آموزشی «هنر جنگیدن»

آقای مهدی خزعلی در وبلاگ خود به شعر پارسی «ما گر ز سر بریده می ترسیدیم/ در محفل عاشقان نمی رقصیدیم» استناد میکند. اما افسوس که ایشان به دروغ خود را پیرو این سروده میدانند، زیرا ایشان از نزدیک شدن حتی به یک هوادار «تندر» نیز وحشت دارد. این اشعار زیبا، اما نامناسب دیگر برای پیشگیری از درهم کوبیدن سلطه اسلام اهریمنی کافی نیست.

آقای خزعلی همآنند بقیه اصلاح طلبهای آبرو رفته، پیشنهاد میکند هر کس یک ریسمان به شکل طناب دار به آینه ماشینش آویزان کند و به این شیوه «مدعیان ”النصر بالرعب” را خلع سلاح کنیم».

آقای خزعلی اگر «از سر بریده نمیترسید»، از یک تلفن رادیو تندر برای مصاحبه به بیمارستان محل کار ایشان وحشت نمیکرد. تا کی میخواهید یک مبارزه راستین با دشمنان ایران را مسخره کنید. تا کی میخواهید با این حرفهای بچه گانه پسرعموهای مسلمانتان را «شکست ناپذیر» بنمایانید.

اما واقعیت این است که «ترس» به خودی خود نه خوب است و نه بد. ترس اتفاقا شرایط روانی است که یک مبارز را هشیار نگه میدارد و نیروهایش را متمرکز میسازد. یک مبارزی که به هنگام عملیات (هرگونه عملیات، چه خوشونت آمیز و چه غیر آن) احساس ترس و اضطراب نداشته باشد یا یک همرزم بی مبالات است که جان خود و یارانش را به خطر خواهد انداخت و یا اینکه یک فرد صد در صد نفوذی هست که چون میداند دشمن به او کاری ندارد احساس امنیت و راحتی خیال میکند. در هر دو صورت حضور او در صف مبارزین خطاست و همه مبارزین باید خود را از شر چنین عناصری راحت کنند.

یک مبارز واقعی باید «از سر بریده بترسد» و این ناله های شاعرانه همپیمانان مسلمانان حاکم دردی را برای مبارزین دوا نمیکند، بلکه با این مرثیه ها میخواهند راه چاره و روش جنگیدن با اهریمن را از مبارزین واقعی پنهان کنند.

جوانان ایران «ترسو» نیستند و هیچ چیز هم از ملت های دیگر کم ندارند. جنگیدن با اهریمن اسلام یک «هنر» است و برای پیروز شدن بر دشمن باید این هنر را آموخت.

۱۵ خرداد ۶۳۷۵ برابر با ۵ ژوئن ۲۰۱۱
برنامه این هفته رادیو تندر در باره طراحی عملیات و فاکتور ترس گفتگو کرد.
این برنامه توسط جمشید شارمهد تهیه و اجرا شد.

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11]

2 دیدگاه ها

  1. جمشید شارمهد

    آقای روزبه،

    من نیازی به پول ندارم. زیرا بچه های تندر در حال در آوردن پول از حلقوم مفتخورهای کشور هستند. تیرهای تندر را رژیم پیزوری اسلامی نتوانسته دفع کند، بلکه این کشورهای غربی هستند که جلوی فعالیت ما را میگیرند. وگرنه خودت خوب میدانی که نه پاسدار و نه بسیجی توان مقابله با ما را ندارند.

  2. شارمهد جان یکم گیراتر و باحالتر باش میدونم نظام اسلامی خیلی از تیرهای پرتاب شده از جانب انجمن رادفع کرده ولی اگر مخاطب بیشتر وبه دنبال اون پول بیشتر میخوای باید پر انرژی تر ظاهر بشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *