سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / پخش بیانیه انجمن پادشاهی به مناسبت روز کارگر

پخش بیانیه انجمن پادشاهی به مناسبت روز کارگر

بیانیه زیر در اردیبهشت ماه ۶۳۷۵ شاهنشاهی (۱۳۹۰ معاویه) در شهرهای ایران به مناسبت روز کارگر پخش شده است. گر چه روی سخن در این بیانیه عمدتا کارگران و زحمتکشان یعنی ۸۰٪ مردم ایران هستند، اما این هم آن فراخوانی است که از سوی انجمن به همه ایرانیان داده میشود. از این رو متن آن را به اطلاع همه ایرانیاران از هر طبقه و قشری برسانید.

کارگران و زحمتکشان آریابوم،

بیش از سه دهه است که پدران خرد باخته ما، آخوند های سیری ناپذیر را، بر میهن آریایی‌ مان سوار کرده‌اند. بیش از سه دهه است که این تازی تباران، هستی ما را به نابودی میکشند و سرمایه های فرزندان ما را به ابر قدرتها و تخم ترکه‌ تازی پیش کش میکنند، تا جایی که دیگر دستمزد های عقب افتاده ی چند ماهه، امری عادی در کشور ما شده است. گرانی بیداد میکند و شواهد نشان میدهد که اوضاع از این هم بدتر خواهد شد.

دختر و پسر ایرانی بدان که نه کتوله‌ هایی مانند احمدی‌نژاد و مشایی و نه بچه سید هایی مانند میرحسین و مهدی و نه نجاستهایی مانند سید علی به داد ما خواهند رسید. ما نه مصری هستیم و نه یمنی و نه لیبیایی که آزادی و سربلندی خود را ازابرقدرتها گدایی کنیم. ما ایرانی هستیم و با برافراشتن «درفش کاویانی» و با مشت و گلوله حق خود را میستانیم.

دختر و پسر ایرانی اگر تو هم از تبار کاوه آهنگر هستی و میخواهی ضحاکیان را به زیر بکشی، به ما بپیوند. انجمن های پادشاهی را در محل با همفکران خود تشکیل بده، در سایه رهنمود های «تندر» توانایی مبارزاتی خود را بالا ببر و مانند هزاران مبارز دیگر به صفوف «انجمن پادشاهی ایران» بپیوند و خود را برای آخرین نبرد آماده کن.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر.
انجمن پادشاهی ایران – تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *