سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / نوروز پیروز باد

نوروز پیروز باد

فرا رسیدن نوروز جمشیدی را به دلآوران تندر، همرزمان و همه میهن‌پرستان در هر کجای گیتی شادباش میگوییم.

ما در حالی سال ۶۳۷۵ شاهنشاهی (۱۳۹۰ معاویه‌ای) را آغاز میکنیم و سال کهنه را پشت سر میگذاریم که میدانیم در سال جدید ما به عنوان «انجمن پادشاهی ایران» هم فرصتهای خوب سیاسی و مبارزاتی را در اختیار خواهیم داشت و هم با مشگلات بزرگ دست به گریبان خواهیم بود.

رژیم اسلامی احمدی‌نژاد، خود را آماده میکند تا پیش از انتخابات بعدی با حریفان و پسرعموهای خود تصفیه حساب کند و آنها را یا در دستگاه اداری خود استخدام کند و یا از بین ببرد. این دارو دسته در جنگ بسیار جدی‌اش با جناح های دیگر در کنار همه ابزارها از جمله سیاست «آخوندکشی» از حربه «ناسیونالیسم شیعه» نیز استفاده خواهد کرد و میخواهد بسیاری از تجدد خواهان را نیز به دام خود بیندازد. شاید در آینده نزدیک این تنها نیروهای اصلاح طلب و ملی/ مذهبی باشند که از اسلام هنوز هم دفاع کنند و یا حرفی از آن به میان بیآورند. اما تنها ما به عنوان انجمن پادشاهی قادر خواهیم بود این نبرد را با پرچم روشن درفش کاویانی به سرانجام پیروزی برسانیم، دیگران شاید خود طعمه سیاستهای جدید رژیم بشوند.

رژیم اسلامی احمدی نژاد، خود را آماده میسازد در سایه سیاستهای به ظاهر مردم پسندانه پس از سرکوب جریان اصلاح طلبی پایه های سیاسی خود را از طریق بخشش های نقدی به شیوه سلاطین اسلامی محکم کند. ما با تقویت مبارزات مدنی در تمام سطوح کشور میتوانیم هزینه این سیاست را بالا ببریم. دیگران یا چنین مبارزه ای را بی ثمر میدانند و یا اینکه با روند اقتصادی احمدی نژاد و رحیم مشایی همراه خواهند شد.

رژیم اسلامی، خود را آماده میکند پس از عقب نشینی اصلاح طلبان دولتی و در عین حال درماندگی و ناتوانی غرب شرایط نزدیکی و مذاکره با آنها را فراهم کند. تنها حربه آنها در این چشمانداز، قوی، خشن و بی ملاحظه نشان دادن خود نسبت به جان، مال و سرنوشت ملت ایران است. ما بر خلاف دیگران میتوانیم با زدن خشن و بدون ملاحظه پایه های این رژیم پاسخ مناسب را به ابرقدرتهای ضد ایرانی بدهیم. دیگران نمیتوانند. دیگران خود بخشی از سیاستهای این قدرتهای غربی هستند.

رژیم اسلامی با ما با شفافیت کامل صحبت میکند و پیام میدهد. او میگوید: «اگر میخواهید از شر من خلاص شوید باید خون بدهید». پاسخ ما در سالهای پیش این بوده است که ما نه تنها حاضر به خون دادن هستیم بلکه نشان دادیم که از شما خون هم میگیریم.

دامن زدن و پیش بردن مبارزه مسلحانه در سطح ملی از وظایف مهم ما در سال جدید است. دیگران از پس این کار بر نمیآیند. در سال گذشته به اندازه کافی متحدین طبیعی رژیم با ناله های «صلح طلبانه» خود گوش مبارزین را آزار داده‌اند اما مبارزات مسلحانه مبارزین، بدون توجه به این تبلیغات مسموم، رشد کرده است تا جایی که ما هر روز با یک حرکت دلیرانه جوانان علیه پایه های رژیم شاد میشویم. اما این روند هنوز ناکافی است و باید در سال جدید با بالاترین توان به پیش برده شود.

موفقیت ما در سال ۶۳۷۵ شاهنشاهی در به اجرا درآوردن سیاستهایی که در فوق به آن اشاره شد تنها و تنها به خود ما بستگی دارد. رفتار نیروهای بیگانه در منطقه و در سطح جهانی از همه سالهای پیش بسیار اندک تر شده است و نمیتواند فاکتور تعیین کننده ای در نبرد ما برای استقلال و آزادی آریابوم باشد.

ملت ما پس از ۱۴۰۰ سال بردگی موقعیت آن را یافته است که برای نخستین بار با کوششی نه چندان عظیم خود را از بند بردگی رهایی یابد و در سایه قوانین نیاکانی خود در آسایش و سربلندی زندگی کند. این فرصت ابدی نیست و میتواند از دست برود هنگامی که مناطق در سطح جهان در کنش و واکنشهای سیاسی دوباره تقسیم شوند و هر کس سهم خود را از این دنیای جدید ببرد.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر.

یک دیدگاه

  1. وفادار بهمن جازویه

    با درود به روان پاک همه تکاوران خون داده در راه میهن از جمله (دلاور بردیا و آرش)
    و لعنت بر سلمان و محمد و طرفدارانش.
    به امید پیروزی بر دشمنان سال جدید را با شعار مبارزات مسلحانه آغاز خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *