سرخط خبرها
سرآغاز / فرهنگی / طنز / دم «آقای تندر» گرم

دم «آقای تندر» گرم

این قطعه ای از برنامه های مهران مدیری است که در ایران به صورت برنامه های ضبط شده بر روی سی-دی دست یه دست میگردد. این سری سی-دی ها هم آن برنامه های طنزی است که مخصوص رسانه های سیاسی/تفریحی لس‌آنجلس ساخته شده است. هم آن برنامه هایی که  بسیاری از مدیران این رسانه ها را از کوره به در کرده است.

جالب اینجاست که با وجود ایکه رادیو تندر مدت یک سالی هست که دیگر روی ماهواره نیست اما از قرار معلوم همه در ایران برنامه ها و رسانه تندر را میشناسند. دست کم «تندر» را از زبان رژیم میشناسند. به این ترتیب «رایو تندر» با بودجه اندکی که دارد از نظر تاثیر در ردیف تلویزونهای تجاری/سیاسی لس-آنجلس قرار میگیرد که هر کدام بودجه هایی در ردیف ۱۴۰ تا ۱۶۰ هزار دلار در ماه خرج میکنند.

ما بر خلاف تلویزیون-چی های خارج نه تنها ناراحت نشدیم بلکه خیلی هم نقد و طنز این گروه را پسندیدم.
به قول «آقای تندر» مربع انقلاب سه ضلع دارد، تبلیغات و طنز! برو ببینم، هم این یکی را چکار میکنی. خوب انجام میدی یا نه!؟

4 دیدگاه ها

  1. دم «آقای تندر» گرم

  2. پایین در گوشه هر مطلب یک ای کون برای اشتراک گذاری در فیسبوک و… بگذارید البته اگه مشکل امنیتی برای سایت بوجود نمی آید این کار را بکنید- خیلی بهتر می شود

  3. اول درود بر تندر.دوم درود بر خودم که تندری هستم.سوم درود بر جمهوری اسلامی که وقتی حرام زادگیش رو میشه زودی واکنش نشون میده.معمولا یک حرام زاده به سختی اعتراف میکنه !!! پس چقدر سخت تندر جمهوری کثیف اسلامی رو …….
    که با زبون بی زبونی جمهوری اسلامی فریاد میزنه اخخخخخخخخخخخخخخخخخ.!!!

    درود بر تندررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر.که حرفاش واسه حرام زادگان تند واسه حلال زادگان شیرین !!! پس براحتی با تدر میشه فهمید کی حلال … کی حرام….
    به کام من که شیرین اومد.

  4. اگه این فیلم را حکومت اسلامی درست کرده به گور پیغمبرشون خندیدند، درسته که من با تندر هیچ رابطه ای ندارم، اما این باعث نمی‌شود مسخره کردن رزمندگان را بپذیرم، دلقک‌های حکومت اسلامی اگه راست میگند سوژه‌های بسیار جالبی‌ در خود ایران وجود داره، مثل تجاوز آخوند گلستانی امام جمعه توسیرکان به یک زن شوهر دار، مثل دروغ‌های احمدی نژاد که قبل از انتخابات راجع به حجاب میگفت، و سخنان رهبر مفنگی که همش خنده داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *