سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / درافشانی خانم کلینتون

درافشانی خانم کلینتون

خانم کلینتن وزير امور خارجه آمريكا در باره اهداف انقلاب اسلامی و قرارهای گذاشته با سران رژیم در ايران گفته است: «حاميان انقلاب در ابتدا اعلام كردند كه اين [انقلاب] يك جمهورى خواهد بود. آن جمهورى اسلامى خواهد بود، ولى جمهورى است. بعد ما شاهد يك انتخابات بسيار خدشه دار بوديم و ديديم كه افراد برآمده از اين انتخابات براى تحكيم قدرت خود به نظاميان روى آورده اند.» [رادیو فردا] این جمهوری از هم آن روز نخست ضد ایرانی و ضد بشری بوده و شما خوب میدانید که نمیبایست هم غیر از این باشد. هیچ گاه انتخابات آزادی در این جمهوری برگزار نشده است. تفاوت در این است که امروز نوکران پیشین شما سرکشی میکنند و برای جهان درد سر میآفرینند و حالا شما به یاد قول و قرارهای خودتان با سران این رژیم در بدو انقلاب افتاده اید.

بیش از ۳۰ سال است متحدین پیشین شما خون ایرانی ها را در شیشه کردهاند.

احمدی نژاد درست میگوید خانم کلینتن: «قبل از اینکه حرف بزنید لطفا مطالعه کنید.»

برنامه رادیو تندر
تاریخ ۲۸ شهریور ۶۳۷۴ شاهنشاهی (۱۳۸۹ معا.)
۱۹ سپتامبر ۲۰۱۰ میلادی
شرکت کنندگان: جمشید شارمهد، کژدم، البرز

جمشید: خانم کلینتون قدرت همیشه در دست نظامی هایی که شما پشتیبانش بودید بوده است. از روز نخستی که شما با خمینی جانی برای کشتار جوانان ایران مذاکره کرده اید.

کژدم: بازی های نمایشی احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی در نقش کورش دیگر ره به جایی نمیبرد. شما نجس هستید و دست به هر چیزی بزنید جز نجاست شما چیز دیگری نمایان نمیشود.

البرز: رسانه تندر باید در چند ماه آینده به روی آنتن برود. این یک نیاز مبارزاتی است و یاران تندر توانایی آن را دارند که این رسانه برانداز را در جایگاهی که نیاز مبارزه است قرار دهند.

فایل های صوتی برای فرستادن با ایمیل:

[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12]

لینک این برنامه در سرویس اینترنتی USTREAM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *