سرخط خبرها
سرآغاز / فرهنگی / هفته بهمن جازویه (ابـن مـلجـٌم) کشنده علی تازی

هفته بهمن جازویه (ابـن مـلجـٌم) کشنده علی تازی

بهمن جازویه رامهرمزی (ابن ملجم) کشنده علی تازی.

هفته بهمــن جــازویه قهرمان ایرانی از جان گـذشـته ایـکه علی ابن ابوطالب را به ضـرب شمشیـر از روبرو (و نه از پشت آنگونه که مسلمانان بیان میکنند)  به درک فرستاد و مسلمانان هـویت او را بـرای ۱۴۰۰ سال مـخفی نـگه داشته انـد، را به ایرانیان آزاده شادباش میگوییم.

بـگفته تاریـخ، بـعـد از ایـنکه بهمـن بـدست اعــراب اسیـر می شـود، او رابهمـراه سایـر اسـرا بـرای بیـگاری و بـردگی و یـا فـروش بـه دربـار خـلیفـه می فـرستند. از آنجائیـکه فـردی بسیار تـوانـا و هـنـرمند و صـنعـتگـر بـوده، خلیفـه از فـروش او صـرفـنـظر و او را بـکار می گمارنـد. نـام او را می پـرسنـد: میگـویـد “بهمـن جـازویـه”، اما تـلفـظ نـام او بـرای اعـراب تـازی بسیار مشکل بـود.

از آنـجائیـکه در فـرهنگ عـرب نـام خـانـوادگی وجـود نـداشـته و نـدارد ، در نتیجه افــراد را بنام پـدر آنها لقب می دادنـد و چـون در گـذشته بسیاری از اعــراب چنـد پـدری و یـا پـدر مـشخـصی نـداشـتند، آنها را بـه شغل و پـیشه ایـکه داشـتنـد ، لقب مـی دادنـد. مانـنـد عـمـر ابن خـطاب ( عمـر پسـر خطاب ). خـلاصـه نـام و شـغل پـدر او را می پـرسـند: تـلفـظ نـام پـدرش نـیـز بـرای اعــراب تازی ساده نـبود، می گـویـد پـدر مـن افسار گـیـر بـوده ( فـردیـکه افسار اسب پـادشاهـان و فــرمانـدهان بلنـد پایـه را در هنگام جنـگ و کارزار نـگاه مـیداشتـه). افسار گـیر بـه عــربی می شـود ” مـلـجـٌم ” و ایـن ساده تـرین نـامی بـود که اعـراب تازی تـواستند روی بـهمـن جـازویـه بـگـذارنـد و از آن پس او را “ابـن مـلجـٌم” ( پـسر افسارگـیر) نامـیدنـد.

در پی بررسی های استاد فولادوند در ۱۵ سال گذشته و معرفی شخصیت گم شده بهمن جازویه برای نخستین بار، اسلام خواهان کوشیدند در مقابل اسنادی که همه آنها از سوی تاریخ نگاران عرب گرفته شده است و غیر قابل انکار هستند، تاریخ پژوهان اجیر شده خود را به صحنه بفرستد تا واقعیت اسلام ستیزی ایرانیان را کمرنگ کنند. علاوه بر اسناد انکارناشدنی باید به این تاریخ نگاران کربلایی گفت که اصولا در جهان عرب (حتی مصر و سوریه) از زمانی که نام خانوادگی رواج پیدا کرده است، خانواده ای به نام «ملجم» موجود نیست که بهمن جازویه «ابن» او باشد.

این قديمی ترين تصويری است که از علی بر روی پوست نقاشی شده است و در موزه لوور پاريس نگهداری می شود.

اما آنـچـه که بـرای بـهمـن جـازویـه مهم بـود، ایـنکه مقاومت کـنـد تا سـر فـرصت انـتـقام خونهای ریـخته شـده ایــرانـیان بی گناه و بـریـدن سـر هـزاران جـوان پاک و وطن پـرست را از علی تـازی بـگـیرد که در تجاوز بـه دخـتران و قتل عام فـرزنـدان ایــران نـقش عمـده ای داشتـه و اینجاست که در روز مـوعود بـه عهـد خویش در بـرابر خونهای بـناحـق ریـخته شـده هموطنانش عمل می کنـد و علی تازی را با یـک ضـربـه شمشیر در مهــراب مسجـد، آلـوده بـخون و بـه زنـدگـی نـنـگین ایـن جـنایـتکار و آدمـکش بالـفـطره پـایـان می دهـد. و نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال فـریـب شـیـادان و دکانـداران روضه خـوان را خورده و در ماههای رمـضان تازی گفته ایم «لعنت بـر ابـن ملجـم که علی تازی را کشت» نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال نـخواستیم که بـدانـیم ایـن ابـن مـلجم چه کسی بـوده و چــرا علی تازی را کشت؟

بهمـن عـــزیـز، درود بــروان پاکت که بـزرگـتـریـن افـتخار و سـر بـلـنـدی را بـرای فــرزنـدان آریائـیت بــجا گــذاشتی و در نهایـت قـطـره های خون پاکت پس از ۱۴۰۰ سال جـوانـه زد و تـو را در ژرفای قلب هـمه فــرزنـدانـت ، فــرزنـدان خوب آریا بـوم جاودانـه ساخـت. و امــروزه فــرزنـدان تـو همآنند بیژن عباسی، آرش رحمانی پور و بردیا به ـخـونـخـواهـی پـدر و همه عــزیـزان از دست رفته بـپا خـاسته انـد تا ایــران تـورا از شـر بازمانـدگان تازی پاک و عظمت و شـکوه از دست رفته دیار کهـن را احـیا و مـقـبـره پاکت را در قلب همه شـهـرهای ایـران بـنا نمایـند که تـو در قلـب همه ما جاداری .

پاینده ایران، برقرا آیین ریشه ای و کوبنده تندر.

بخشی از اسناد:
1.کتاب الطبقات الكبرى نوشته : ابن سعد
در جلد پنجم صفحه 2632 و 2633 به طراحت کشنده خلفای راشدین را توضیح داده و نام برده البته نام جاذویه را ( زاذویه) نوشته
2. کتاب المورد ( الکامل) جلد دوم صفحه 549
3. کتاب تاريخ الحضارة الإسلامية ( تاریخ و تمدن اسلامی) در صفحه 356 و 357 هم دقیقاً انگیزه واقعی کشته شدن این سه خلیفه و کسانی که این سه را کشتند موالی ها بودند ( موالی به ما ایرانیهای اسیر شده میگفتند) طبق صدها سند همین الان هم در تمامی زیارت نامه ها ما ایرانی ها شوربختانه میخوانیم که ( السلام علیک یا مولی الموالی)
4. و در کتاب عبدال رحمان شرقاوی که مجموع گردآوری شده الواقدی و البلازری و چند نویسنده سده اولیه اسلام است با سند صفحه و جلد آدرس همه این ها موجود است .

مشاهده اسناد و مدارک از تاریخ نویسان خود اعراب مسلمان شیعه و سنی

مشاهده اسناد و مدارک از تاریخ نویسان خود اعراب مسلمان شیعه و سنی(مجموعه پلی لسیت)

{زندگینامه «بهمن جازویه» از زبان استاد فولادوند به روایت تاریخنگاران عرب. این برنامه در دسامبر ۲۰۰۳ میلادی از تلویزیون اینترنتی انجمن پادشاهی پخش شده است.

فایل آوایی این برنامه ها

[1], [2], [3], [4]}

87 دیدگاه ها

 1. درود بر شما و درود بر بهمن جازویه ابن ملجم مرادی.
  آفرین بر روان پاک این قهرمان پارسی و مرگ بر تازیان ایرانی.حتی اعراب نیز از امامان و ائمه خوششان نمی آید.این ایرانیان علی و غیره را از کجا آورده اند؟
  بهترین دین ایرانی که زردشت است را چرا از دین تاری برتر می دانند؟
  عرب گنهای ندارد بدبخت.این ایرانیان عرب زاده اند که هم خود و هم اعراب و جهانیان را به مسخره گرفته اند.
  بار دیگر دورد بر بهمن جارویه و ایولواو سردار ایرانی مرگ بر دین اسلام

 2. لعنت بر سیدنا علی خامنه ای . من در اینجا به عنوان یک جوان ایرانی میگویم مرگ بر اسلام . لعنت بر علی سگ کش.

 3. درسته ادمین گرامی من هم نگفتم ایشان ادعا کرده ایشان نیز صفحات تاریخ رو ورق زدند حرفهای ایشان بر طبق کتابها بوده منظور من نیزهمین بود با سپاس

 4. با درود من نیز با بسیاری از گفتهای استاد فولادوند موافق هستم اینکه ابن ملجم همان بهمن جازویه ایرانیان است وحرفشون از بابت اینکه ایشون پسر لگام بیند یاافسار بند بوده با خرد جور هست و حرف اسلامیون برای دفایع از اینک میگویند او در دوران ساسانی پیر بوده و علی دو دهه بعد ان ضربت خورده نمیتون اون باشه زیاد منطقی ب نظر نمیاد اولا اینک تاریخ زمان و دقیقه مشخص نداره و اینک بسیاری از پیران را دیده ام ک زور جوانان را دارندو ضربه زدن او از پشت برای چنین دلاور کاری سخت نمیتوانسته باشه چنان ک در عصر خودمون دیدیم ک جوانی 18 ساله چگونه مرد رشیدی چونان روح الله داداشی رو از پای داراورد و شاید اگه در تاریخ اخرین حرفهای او برای دفاعیه خود با زدن او برای ایران ختم میشد الان شاید مورد بحث کمتر شبه میفتاد اما گرچه گویا گفته ک ستمکار ترین فردو از میان برداشته اما از دید من حب ودوست داشتن ایرانیان میتونه یک ریشه تاریخی داشته باشه یعنی اینطور نمیشود ک در دوران صفویه یک دفع همه شیعه شده باشند از سنی جدا در همان دوران ورود اسلام میتوان گفت دو دستگی پیش امد همچنان ک استاد فولادوند میگه در جنگ صفین ب خاطر واگذاری حکمیت از جانب علی گروهی از دسته او خارج شد و نام خوارج بر او نهادند ک این دلیل اصلی انتقام او از علی بود من فکر میکنم در تاریخ طبری ان چنانک از علی فقط کشتارو بقتل غارتو ب تصویر کشیده گزافه گوی باشه چون 300 سال بعد حمله اعراب بوده ممکنه مغرضانه باشه حرفاش برای اینک اون دسته از دوستداران علیو متشوش کنه البته من ب هیج وجه نمیکویم ک علی در قتل ایرانیان سهیم نبوده او ب عنوان یک مشاور بوده در کنار عمر و بودن او در دستکاه خلافت حکایت از جنایت او نیز دارد اما خرد من اینو میگه ک همیشه انسانها بین بد و بدتر بد رو انتخاب میکنند و ممکن ک علی اون بده بوده باشد به هر روی ایران ما بعد ورود اسلام ب شدت اسیب دیده خیلی از مشکلات اجتماعی ما از این دین غیر مترقی هست و اداب سنن اعراب وحشی ک در جای بحث خود دیدگاه خود را بیان میدارم باشد ک روزی ب ریشه هایمان برگردیم و بتونیم میراث داره گذشتگانمون باشیم بدرود پاینده ایران کشور نجیب زادگان

  پاسخ:
  کشته شدن سه خلیفه عرب به دست دلآوران ایرانی ادعای استاد فولادوند نیست بلکه هم آن گونه که در اسناد ذکر شده بیان میشود گزارش تاریخ نگاران عرب است که استاد فولادوند آنها را استخراج کرده و تحریف های آخوندی را با آن باطل میکند.

 5. shahla ahmadi goroh farvahar

  doorod omid be AZadi nazdike ma amadeh hastim

  ta in ahrimane 1400 sale ra hazf konim az iran Aryai

  e man kobandeh tondar

 6. بهمن جازویه

  اگرچه امروز فهمیدم که داداش بهمن از خودمون بوده و منبیخبر بودم ولی با همه ی این حال خیلی وقته که دست اسلام و دم و دستگاهش برام رو شده…
  به تموم قهرمانای تارخم افتخار میکنم و بیشتر از همه به برتری زبونم نسبت به زبون تخمی عربی میبالم و و با تموم وجودم عاشق (گ چ پ ژ)من ایرانیم و زبانم پارسیت و خدایم یزدان تواناست نه الله

 7. با درود فراوان بر دوستان و فرهیختگان.
  من میخواستم پاسخی هر چند اندک را داده باشم به آقایی که خود را مهدی شناسانده اند و گفته اند که منتشر شود.
  ببین آقا، من نخست سپاسگذاری می کنم از شما از اینکه تلاش کرده اید با استناد ها و بن مایه های تاریخی سخن بگویید. خوب این جای سپاسگذاری دارد. اما:
  .. اما شما یا تاریخ شناس هستید و تاریخ دان هستید و خود آگاهانه اقدام به
  اوردن اسنادی اینگونه در پاسخ به متن آورده شده در بالا نموده اید که در این صورت گفتگو و سخن گفتن برای کشف حقیقت و راستی با شما تمام است . اما اگر به اندازه لازم از دانش تاریخی و بینش تاریخی برخوردار نیستید چند نکته را به شما گوشزد می کنم:
  1- در سند هایی که شما آورده اید ، هیچ یک دارای توانمندی و کشش تاریخی نیست. این یعنی آنکه سخن در درازای تاریخ بسیار گفته شده اما شمار اندکی از نسک ها(کتابها) مورد تایید و ستایش گروه بسیار تاریخ دانان و تاریخ شناسان است.
  2- از سند های شما تنها بلاذری قابل استناد است که آنهم بنده هر چه گشتم آدرس برگ هایی که شما داده بودید با گفتارهای متن دگرگونه بود.
  3- داستان خوارج تا سده های سوم و چهارم هجری نیز ادامه دار بوده است . پس آنگونه که می دانیم به ابومسلم خراسانی و یارانش نیز در بسیاری نسک های تازیان به خوارج یاد شده است. پس او نیز می توانسته از گروه خوارج باشد و این با بن موضوع برخوردی نخواهد داشت پس این نیز سندی قابل استناد نیست.
  4- به اسناد آورده شده پس از متن بالا سر بزنید تا اگر دوست دارید آگاه گردید. اسناد آورده شده در بالا همگی دارای جوهره بالایی هستند. این سخن من یا دیگری نیست سخن حتی مسلمانان سرسخت است. دلیلش را هم باید بدانید. بسیاری از دروغ ها و بزرگ نمایی ها را روحانیت و بویژه کسانی چون مجلسی از این بن مایه ها برگرفته اند پس رد این منابع رد سخن خویش است از سوی آنان.
  5- در مورد نامگانه یا همان نام فامیل این کس “ملجم” شما سخنی نرانده اید این نشان از راستی سخن در بالا دارد.

  بخوانید این جمله در گوش باد چو ایران نباشد تن من مباد

 8. سلام
  من نمیدونم چی‌ بگم ، فقط هنگ کردم ، از کجا باور کنم ؟ از خیلی‌‌ها پرسیدم ولی‌ هیچکدومشون حرفای شمارو تأیید نکردند ، شاید چون شما دشمن اسلام هستید میخواید اسلام رو این جوری خراب کنید. فقط بگید چرا و دلیلتون از این کار چیه ؟ امامان و پیامبران ما همشون پاک و معصوم بودند
  فقط با این نوشتهاتون خیلی‌ اذیت شدم……..

  پاسخ:
  بله میدانیم. حقیقت تلخ است. پیشنهاد ما این است که به تاریخ و حقایق موجود مراجعه کنید. همین کافی است. مثلا از خودتان بپرسید که چرا مسلمانها به شمشیر علی مینازند و نه مثلا علم و کمالاتش؟
  آیا شنیده اید که میگویند: «لا فتى الا علي و لا سيف الا ذو الفقار». این یعنی چی؟! اگر پاسخ آن را دریافتی و فهمیدی، به واقعیت پی میبری.

 9. درود به همگی باتوجه به اینکه در ماه کثافت رمضون به سر می بریم نمیدونم این مردم کی می خواهند بفهمند کشنده علی تازی حروم زاده مادربه خطا یک سردار ایرانی به نام بهمن جازوییه رامهرمزی ازدیار خوزستان بوده بنده سیزده سال هست که زرتشتی شدم وهزارویازده نفرو زرتشتی کردم وبه راهم ادامه میدم بدرود

 10. فرزندان آریابوم

  مراقب ماموران این رژیم باشید نگذارید افرادی مثل رزیتا منطقی به شما نفوذ کنند. آن ها با ایجاد نسخه های جعلی از شما میخواهند کسانی که می خواهند به شما بپیوندند را دستگیر و اعدام کنند
  ایمیل های جعلی . ادرس های جعلی و سایت ها و وبلاگ های جعلی به نام تندر میسازند. از آن جایی که نتوانستند از نام تکاوران تندر به جایی برسند حالا خود را با نام تندر معرفی می کنند.

 11. فرزندان آریابوم

  اولین منشور حقوقی در جهان متعلق به ایران است (منشور کورش) حال ببینید که اسلام تازی با ما چه کرده؟ چند هزار سال پیش پیشرفته تر از امروز بودیم. ما چه چیزمان کمتر از امریکا و اروپا بود؟ تمدن امریکا تنها 300 سال است در حالی که تمدن ایران چند هزار سال است. به خاطر اسلام تازی و اعراب ما به این روز کشیده شدیم.
  به خاطر آخوند های مفت خور به خاطر علی و محمد و به خاطر اسلام تازی
  مگر نه ما پیشترفته تر از هر کشوری بودیم

 12. سایت شما با اینکه تحت فیلترینگ شدیدی قرار دارد و روی شبکه ماهواره ای شما هم پارازیت های سنگین می اندازند, از page rank آن معلوم است که بازدید بالایی دارد

 13. چه کسی گفته است که کشتن گناه است و کشنده به جهنم میرود؟ این ها همه اراجیف این آخود ها هست مگرنه به همین اسلام مراجعه کنید و ببینید که محمد و علی و…. چه خون ها ریخته اند و چندین انسان را کشته اند و حتی به گفته خودشان در جنگ وقت این را هم نداشته اند که خون های روی شمشیرشان را پاک کنند! . کشتن و دفاع کردن مایه حیات است نه گناه و جهنم این حرف ها زدم تا کسانی که از کشتن گرگ های ایرانی و آخوند های ایران میترسند از کشتن این افراد در زمان و موقعیت مناسب نترسند و با خیال راحت این ها را به درک بفرستند حتما نباید دست خالی این کار ها را کرد می توانید از از سلاح های گرم و سرد استفاده کنید. چاقو , چماق و سم بهترین گزینه هستند

 14. زبان ما پارسی است ولی به آن می گویند فارسی چون عربی “پ” ندارد
  بیدار باشید که این آخوند های ایران و این سگ های ولایت می خواهند هویت را از ایران و ایرانی بگیرند می خواهند این تمدن چند هزار ساله را به نام خودشان کنند به عنوان مثال پرچم(نماد) ایران که قبل از اسلام وجود داشته. جمهوری اسلامی و… مدعی هستند که این متعلق به آنان است و رنگ سرخ آن مربوط به شهیدان است!!!! و شیر و خورشید را هم همین طور. یعنی می گویند شیر نماد علی و خورشید نماد محمد است!!! اصلا این ها که متعلق به ایران است مربوط به چند هزار سال قبل است حال که اسلام مربوط به 1400 سال پیش است این ها را متعلق به خود می داند
  بیدار باشید که می خواهند هویت را از ما بگیرند ما به عنوان یک ایرانی(آریایی) نباید تمدن خود را از دست بدهیم……

 15. به این حسن روحانی نگاه کنید. آیا او غیر از این است که یک آخوند است؟ او مانند همه آخوند ها از حوضه آمده است. او چه درسی خوانده؟ نمونه ای از تحصیلات و درس هایی که او خوانده:با کدام پا وارد دستشویی شویم/راست یا چپ. آیا به طرف قبله می توان ادرار کرد؟. …. کدام حلال است و کدام حرام است. و……… او چه میفهمد از اقتصاد و ریاضی و… این لباس های روحانی را ببینید او وقتی وارد سازمان ملل شد او را به چشم انسان های جنگلی می دیدند.
  پس چرا بعضی افراد جاهل به او افتخار می کنند؟؟؟
  ریشه آخوند باید از ایران و… قطع شود
  کوبنده باد تندر – درود بر شما فرزندان آریایی

 16. اکبر آقا سبیل کلفت

  منظورتان از آئین ریشه ای چیست؟ منظورتان یک دین خاص است؟؟

  پاسخ:
  خیر. منظور از «آیین ریشه‌ای» سندی است که از سوی انجمن پادشاهی ایران به عنوان پیشنهاد پیشنویس قانون اساسی ایران طراحی و ارایه شده است. همه اعضا و هواداران انجمن پادشاهی ایران برای به کرسی نشستن این آیین مبارزه میکنند. برای آگاهی بیشتر به اینجا مراجعه کنید:

  سند آیین ریشه‌ای

 17. اکبر آقا سبیل کلفت

  ما انقلاب کردیم یا انقلاب ما را ؟!

 18. چه جوری میشه عکس و… کامنت گذاشت؟

 19. تجهیزات هسته ای ایران ساخت روسیه است-بیشمار کامپیوتر و… ساخت خارج است گوشی های ایرانی ساخت چین است یعنی قطعاتشان را از چین می آورند بعد اینجا پیچ هایشان را می بندند و در آخر می گویند ساخت ایران و تولید ملی!!!! — حالا این بی پدر ها ادعا می کنند که هواپیمای آمریکایی را آنها گرفته اند و ایران یک قدرت سایبری است!!!!!!!!!!! هیچ انسان عاقلی این حرف ها و این ادعا هارا باور نمی کند. ایرانی حتی قادر به ساختن یک قطعه کامپیوتر هم نیست پیشترفته ترین هواپیما که متعلق به قدرت برتر-امریکا- هست را می گیرد. باور کنین ایران عددی نیست. شما اگر یک قطعه کامپیور که ساخت ایران باشد را اگر پیدا کردی… من اسم خامنه ای را عوض می کنم و می گویم عروس حوضه!
  حتی تانک هایی هم که در ایران هستند همگی ساخت روسیه و… هستند
  نظر شما در مورد این هاپیمای امریکایی (RQ) چیست؟

 20. من که نمیتونم هر دفه بیام اینجا ببینم جواب کامنت ها رو چی دادی من چند کامنت دادم به چندتای آن ها جواب داده شد ولی جواب به ایمیل ارسال نشد جون خامنه ای(عروس حوضه) این مشکل رو حل کن.

  پاسخ:
  شوربختانه با پاسخ دادن و یا «به روز شدن» سایت ایمیلی فرستاده نمیشود.

 21. شاید بعضی ها ندانند تازی یعنی چی
  تازی یعنی سگ(سگ شکاری)

  پاسخ:
  تازی یعنی تازنده. سگ تازی یعنی سگی که برای تاختن تربیت شده باشد.

 22. راستش بهمن جازویه کار اشتباهی کرد چون اگه من جای اون بودم اینقدر مردانگی و شرف نداشتم که یکسره کارشو تموم کنم.اول یه سیر میدادم احمد مولا ترتیبشو بده تا حسابی گشاد بشه که برا ریدن انگشت که خوبه تا موچ دست بکنه تو بشوره !!! دوم اینکه میزدم پای چپشو چلاق میکردم تا برا تو رفتن همیشه مجبور باشه با پای راست بره تو!!!.
  امید وارم بهمن شیر دل دوباره در همین دیار تولدی دگر یافته باشه اخه یه علی دیگه هم داریم که باید ترتیبشو داد.

 23. عده ای که نام خود را مسلمان گذاشتند زیر چادر و حجاب شهوترانی و شهوت پرستی می کنند و… و به نام حسین و… شکم پرستی می کنند. چرا برای حسین و… عذا داری؟؟ برای آب گوشت و غذای مفت و مجانی!! مگر نه یک بار آبگوشت و غذای رایگان را در عذا داری ها حذف کنید آن وقت می بینید که این شکم پرستان چه می کنند آیا آن وقت باز هم عذا داری و… می کنند؟؟؟ حتی جشن گرفتنشان هم برای غذا و… رایگان است این پدر سوخته های مداح و عذا دار را ببین… ببین که چگونه با همین غذای رایگان چه قد و هیکلی را به دست آورده اند ببین که با همین مداحی کردنشان چه پول و درآمد مفت و رایگانی را به چیب زده اند. یک مداح را می شناسم که قبل از مداحی کردن در حد پوست و استخان بود و وزنش در حد 40 کیلو بود و درآمدش در حد کاسه گدایی هم نبود ولی الان وزنش حدود 100 کیلو و بیشتر شده و هم وزن یک گاو شیر ده شده و علاوه بر داشتن املاک و دارایی ها درآمدش در هر بار مداحی حدود چند میلیون تومان است!

 24. از پاسخ هاي تندر در كامنت ها معلومه كه تندر دل خوشي از امريكا نداره و زياد به امريكا و… تكيه نمي كنه بايد يه فكر اساسي كرد مثلا كشتن خامنه ای و امثال آن با سيانور و بمب و… البته يه بار هم بمب گذاشتند كنار اين خامنه ای بي پدر سگ جون بمب منفجر شد يه دستش هم قطع شد ولي هنوز با اين اتفاق و با داشتن بيش از 80 سال سن اين خامنه ای خون خوار هنوز زنده و سرحال است!! واقعا جاي تعجب دارد چگونه اين خامنه ای اين چنين جان سگي دارد؟!

  پاسخ:
  ما نه تنها دل خوشی نداریم از آمریکا بلکه ملت ایران با آمریکا و اروپا و کلا هر قدرت بیگانه دیگری تضاد منافع دارد. آنها برای جیب خودشان میجنگند و ما هم برای منافع ملی خودمان.

  آمریکایی ها و اروپایی ها برای ضدیت با پشرفت ما ایرانی ها کثافتهایی مانند خمینی و اراذل اسلام را با تمام نیرو پشتیبانی کردند و هنوز هم دارند میکنند. وگرنه تصورش را بکن که کدام کشوری هست که سفارتش را اشغال کند و آن کشور حمله نظامی نکند و به راحتی تحمل کند.

  آن زمان پدران ما شعور کافی نداشتند و دنیا به دو جبهه دوست و دشمن تقسیم شده بود. جنگ سردی جریان داشت که دشمنی غربی ها را با ایران پنهان کرده بود.

  اینکه مبارزه ما با آخوند بی سواد ۳۵ سال هنوز به طول انجامیده به خاطر این است که آخوند دست پروده غرب و مورد پشتیبانی غرب است. به بازی های تبلیغاتی توجه نکنید. ۳۰ سال است که این بازی را دارند انجام میدهند.

 25. حجت الاسلام

  همه ما خودمان عقل داریم و باید ادیان موجود را ارزیابی کرده و دین صحیح را بپذیریم.
  اینکه اجداد ما فلان عقیده را داشتند دلیل نمیشود ما هم همان عقیده را قبول کنیم.
  در مورد پیامبر بودن یا نبودن زرتشت اختلاف است،
  اگر هم پیامبر بوده باشد کسانی که در زمان او به دستورات دین زرتشتی عمل کرده اند ثواب برده و به بهشت میروند،
  ولی این حرف بی معنی است که فرزندان این افراد تا پایان جهان باید از همین دین پیروی کنند،
  چرا فکر میکنید که امکان ندارد خداوند بعد از زرتشت باز هم پیامبر بفرستد؟
  افراد زیادی پس از زرتشت ادعای پیامبری کردند، از قبیل موسی عیسی محمد عبد البهاء و ….
  بیایید در مورد مفاد دعوت این افراد هم بیندیشیم.

 26. من نفرت از اسلام دارم. دوست دارم دینم را عوض کنم و با یک غیر مسلمان ازدواج کنم . باید تمام مردم ایران به دین خود و اجدادی خود بر گردند.

 27. درود من به گرمی اتش مقدس زرتشت خدمت ضد تازی ها من 12 سال هست که زرتشتی شدم البته با خوندن کتاب تاریخ طبری از حسین بن علی براتون بگم که به خاطر زن سط شد این زن که نامش ارینب بود قرار بود زن یزید بشه حسین از فرصت استفاده کرد وترتیب ارینب رو داد ویزید از این امر اگاه شد ودستور داد سر حسین را برای اوبیاورند به یاری اهورا مزدای بزرگ روز به روز به اگاه شدن جوانان ایرانی اضافه میشود بدرود

 28. agar din nadarid azade bashid.ensan bashid ey haramzadeha

  پاسخ:
  ما دین داریم. از نوع خوبش را هم داریم. آیین نیاکانی ما. نه آیینی بربر و وحشی.
  تو دست کم شرف داشته باش و با خط ایرانی بنویس. نکنه از تخم ترکه انگلیس و آمریکا هستی؟

 29. برای من فرقی نمیکنه چه کسی علی رو کشت ، همین که شرش رو کم کرد دمش گرم .

  ای کسانی که ایمان اوردید اگر شعور دارید کاری به کار کسانی که ایمان نیاوردند نداشته باشید

 30. هی حجت الاسلام!
  علی تازی فقط دکان سکسی اش را براه انداخت و درهر حال اگر همه در برابر خدای تو یکسان هستند که این یک جوک است در هر حال من بعنوان یک زن فقط وسط لنگم در اسلام جا دارد و بخصوص که هر چه پیر تر شوم ارزشم در مذهب تو کمتر می شود و این است برابری و انسانیت در مذهب تو. ما زنان ومردان وهمه آزادیخواهان و انساندوستان ترجیح میدهیم که به جهنم انسانها و کافران برویم تا به بهشت مسلمانان که آنجا هم باید سکس تحویل دهیم. پروردگار بزرگ انسانها اهورامزدا بزودی حالت را جای خواهد آورد و ترا به بهشت مسخره ات خواهد فرستاد.
  So long sucker!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 31. فراخوان به دین زرتشتی
  به آیین زرتشت کن بندگی چوخواهی نمیری به شرمندگی
  از دین کثیف سکسی بی آبرویی و بردگی و هرزگی خارج شوید
  اسلام دین بی ناموسی و وحشیگری است و شیعه نماد دروغگویی
  برادران و خواهران ایرانی بدانید که کتاب اهریمنی که اسلام به شما داده به نوامیس شما توهین کرده
  آیه 28 سوره نساء
  والمحصنات من النسا الا ماملکت
  یعنی تجاوز به زن شوهر دار گناه است غیر از آنچه اسیر گرفتید
  مثل زنان مظلوم پاکدامن آریا بوم که در جنگ قادسیه اسیر شدند
  شما را به خدا بیدار شویدwww.atashkadeh.com

 32. حجت الاسلام

  ای کفار حرام زاده ملعون
  همتون میرین به جهنم و اونجا با همین ابن ملجم درباره اصل و نسبش بحث میکنین
  باید از حضرت علی علیه السلام سپاسگذار باشیم که بشر رو هدایت کرد
  ایرانی و عرب همه بندگان خدا هستند و فرقی با هم ندارند

 33. پیامبر خدا(ص) به امام على(ع) فرمود: «اى على! هر که مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست بدارد، باید خدا را بر حلال‌زادگى خود، ستایش گوید؛ زیرا ما را دوست نمی‌دارد، مگر حلال‌زاده و ما را دشمن نمی‌دارد، مگر حرام‌زاده»

  پاسخ:

  میدانیم آقای جواد،

  این دری وری ها را سالهای سال است که آخوند بی وطن برای ما ساخته که شما به جای اینکه رستم و یا زرتشت و یا کورش و یا بابک و یا … را سرمشق زندگی سازنده خودت قرار بدی به یک بچه عرب کثیف و متغفن احمقی مانند علی آویزان بشی.

  علی یک کثافتی مانند شیخ «خلخالی» که ایرانی ها به او شیخ «خر خالی» میگفتند بود که تنها هنرش کشتن جوانان بود و بس. آن هم نه به شیوه مبارزه دلآورانه و رویاروی. بلکه نا جوان مردانه و از پشت خنجر زدن.

  دست بر دار از این هرزه گویی ها و جشمهایت را باز کن. انجمن اسناد تاریخی را برای جوانان جمع آوری کرده و واقعیات تاریخ را بیان میکند. تو هم یاد بگیر و به خودت بیا.

 34. مهدی(لطفا منتشر شود)

  عبدالرحمان مرادي (مق 40ق /661م )، مردي از خوارج و قاتل امام على (ع ). بلاذري (2/488) به نقل از كلبى او را عبدالرحمان بن عمرو بن ملجم خوانده است . گفته اند تبار وي به اعراب حميري مى رسد.
  ابن ملجم از قبيلة مراد بود كه با بنى جبّله از قبيلة كنده هم پيمان بودند (ابن سعد، 3/35).
  برخى نيز او را از قبيلة تجوب ، يكى از قبايل حميري و هم پيمان قبيلة مراد خوانده اند (ابن حبيب ، 160؛ ابن منظور، ذيل مادة تجوب )، اما بلاذري (2/507) گويد كه تجوب جد او بوده است .

  پاسخ:
  مهدی گرامی،

  این داستان هم آن چیزی است که سالهای سال آخوند ها با ترجمه و تحریف نوشته های به خورد مردم دادند و هیچ گونه پایه اساسی ندارند.
  لطفا به برنامه های استاد فولادوند و مراجعه به اسناد تاریخ نگاران عرب (که همه میلمانان صد در صدی بودند) توجه کنید. دیگر تا کی میخواهید حرفهای به پایه یک مشت آخوند بی سواد را تکرار کنید. سه خلیفه عرب را ایرانی ها کشتند.

 35. درود بر سردار ایرانی بهمن جازویه که این ننگ انسانیت را به درک واصل کرد

 36. پاسخ از مرتد٫
  سبحان؛عزیز دل برادر؛ خیلی از مطالبی که نوشتی را متوجه نشدم؛ ولی ما توهین نمکنیم بلکه تاریخ و بازگو میکنیم؛ حالا اگر بازگو کردن تاریخ و واقعیت توهین است مشکل از ما نیست .

  اسناد و مدارک :
  1.کتاب الطبقات الكبرى نوشته : ابن سعد
  در جلد پنجم صفحه 2632 و 2633 به روشنی کشنده خلفای راشدین را توضیح داده و نام برده البته نام جاذویه را (زاذویه) نوشته
  2. کتاب المورد ( الکامل) جلد دوم صفحه 549
  3. کتاب تاريخ الحضارة الإسلامية ( تاریخ و تمدن اسلامی) در صفحه 356 و 357 هم دقیقاً انگیزه واقعی کشته شدن این سه خلیفه و کسانی که این سه را کشتند موالی ها بودند ( موالی به ما ایرانیهای اسیر شده میگفتند) طبق صدها سند همین الان هم در تمامی زیارت نامه ها ما ایرانی ها شوربختانه میخوانیم که (السلام علیک یا مولی الموالی)
  4. و در کتاب عبدال رحمان شرقاوی که مجموع گردآوری شده الواقدی و البلازری و چند نویسنده سده اولیه اسلام است با سند صفحه و جلد آدرس همه این ها موجود است .
  تو ۲ تا سند خواسته بودی من بیستر سند دادم!!!

 37. nigam ta hala gathatoono kamel khoondi azizam?migam chera tohin mikonin?khob dastoora shomam baziash dorost nist,migam shoma 2ta manbe tarikhi motabar begoo age dorost man gholet midam zartoshti sham

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *