سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / رایانه و نرمافزار / تلاشهای سایبری وزارت اطلاعات علیه «تندر»

تلاشهای سایبری وزارت اطلاعات علیه «تندر»

به اطلاع هم میهنان مبارز میرسانیم که در پی افزایش فعالیتهای «انجمن پادشاهی ایران» وزارت اطلاعات رژیم اسلامی نیز به فعالیتهای خرابکارنه خود علیه «تندر» شدت بخشیده و با گماشتن افراد بیشتری در بخش سایبری کوشش میکند در سرویس های اینترنتی اقدام به شناسایی افراد و اخلال در مراودات انجام دهد. در زیر گزارشاتی از این دست را به اطلاع همرزمان میرسانیم:

خرابکاری وزارت اطلاعات در سرویس فیس بوک

وزارت اطلاعات رژیم اسلامی اخیرا کوشش میکند در سرویس اینترنتی «فیس بوک» آی-دی های موازی با شخصیتهای «تندر» و «انجمن پادشاهی ایران» و یا حتی مخالفین دگراندیش آن بوجود آورد و از این طریق نخست به شناسایی مبارزین و مشتاقان پیوستن به «تندر» بپردازد و در صورت هشیاری داوطلبان، در ادامه کار مبارزین اخلال بوجود بیآورند.
روش کار به اینگونه است که با ایجاد آی-دی های موازی نخست به جمع‌آوری «دوست» میپردازند و پس از مدتی در لباس مبارزین دلسوز، کاربران دیگر را فرآ میخوانند تا آی-دی حقیقی را به عنوان عوامل اطلاعاتی به مدیران سرویس گزارش کنند. از این رو هر از گاهی در قسمت جستجو به دنبال آی-دی هم اسم خود بگردید و چنانچه آی-دی هم اسم خود را پیدا کردید از طریق ما به دیگر همرزمان گزارش کنید.
آی-دی های زیر از سوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی جعل شده است و یا برای خرابکاری ایجاد شده است. از هم میهنان گرامی میخواهیم که به روی سایت آنها رفته و نخست آنها را گزارش کنید (Report this person). پس از آن به لیست دوستان آن آی-دی جعلی رفته و تک به تک آنها را از ماهیت اطلاعاتی آن آگاه سازید. البته معمولا تعداد زیادی از کاربران دوست با اینگونه آی-دی ها، خود نیز، ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات هستند.
لازم به یادآوری است که بنا به گزارشات رسیده وزارت اطلاعات علاوه بر بودجه هنگفت برای تهیه پرسنل، از زندانیان سیاسی نیز برای اخلال در اینترنت استفاده میکند و آنها را مجبور به همکاری میکند. آی-دی های جعلی معمولا همآنند آی-دی اصلی آرایش شده اند و دارای کپی عکس فرد و یا سازمان حقیقی هستند و با یک نگاه قابل تشخیص نیستند. از این رو دقت بیشتری به خرج دهید.
آی دی جعل شده با نام: Jamshid Sharmahd
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000687401456

آی دی جعل شده با نام: Iman Afar
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000162483432

آی دی جهت خرابکاری با نام: tondar.net وابسته به سایت همنام tondar.ir که از تهران هدایت میشود.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000422567756

اصولا انجمن در سیستمهای نا امن و تجاری‌ای مانند FaceBook، MySpace ، Twitter، Orkut … دارای آدرس ارتباطی نیست و اینگونه سرویسها تنها برای خبر رسانی و تبلیغات استفاده میشود. زیرا در این گونه سرویسهای اینترنتی هیچ گونه ضمانتی موجود نیست که در پشت آی-دی تماس گرفته شده واقعا فرد مورد نظر نیز موجود باشد.

همآنگونه که در همه نوشته ها یادآوری میکنیم، یارانی که مایل به ارتباط با انجمن هستند تنها با

ایمیل <info@tondar.org>

تماس بگیرند. لطفا به رهنمودهای امنیتی در بخش «تماس با ما» توجه کنید.

تارنما‌های مشابه

هم آنگونه که پیش از این گزارش کردیم سازمانهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی به صورت وسیع در حال راهاندازی تارنماهای مشابه با تارنمای تندر هستند. هدف آنها در درجه اول به دام انداختن مبارزین در پیوستن به «انجمن پادشاهی ایران» است و در صورت شکست، لجن پراکنی به ارگانها و شخصیت های اصلی انجمن، تحریف مواضع انجمن و بوجود آوردن شک و تردید و سرگیجه برای داوطلبین به پیوستن به انجمن مورد دستور کارشان قرار میگیرد. برای آنها مهم نیست که مطالب طرح شده در این تانماها منطقی و حقیقی باشند. بلکه مهم تعداد و بالا بردن آمار مخالفین است. علاوه بر آن عوامل سایبری رژیم سرویسهای اینترنتی ای که مورد استفاده انجمن قرار میگیرد را نیز مورد حمله قرار داده اند. این سیاست هم آن سیاستی است که رژیم در مقابل رسانه های فارسی زبان ماهواره ای اتخاذ کرد. یعنی آنقدر مراکز متعدد و کنترل شده بوجود میآوریم تا رسانه مورد نظر کور شود. در زیر برخی از این سایتها معرفی میشوند:

سایت takavaran-tondar.tk پس از افشای ماهیت و ارتباط آن با بخش سایبری سپاه پاسداران، در جریان ترور مسعود علی محمدی به دست رژیم،  از شبکه خارج شد. اما سرور آن همچنان موجود است و جالب توجه است که لینک مستقیم این سرور در سایتهای وابسته به اصلاح طلبهای دولتی و سایتهای حزب الله معرفی میشود. این سایت وانمود میکند که «تندر»ی تر از خود تندر و «فولادوند»ی تر از خود فولادوند است.
سایت tondar.net و tondar.ir که قرار بود نخست با هدف شبیه سازی و در نقش «انجمنی» های آزرده خاطر به میدان بیاید، پس از افشای آن از سوی «تندر»، سیاست خود را پس از دو ماه تغیر داده و شمشیر را از رو بسته است. محتوی آن پیش از اینکه به اهداف ما ضربه بزند خود تبدیل به عامل تبلیغ برای «تندر» شده است. نویسندگان مفلوک آن که بیشتر در قم و تهران و بقیه از عوامل اطلاعاتی در اروپا هستند درست نمیدانند که باید ادای یک هوادار «فولادوند» را در بیآورند و یا اینکه بهتر است در نقش یک بسیجی بمانند. در بین مقالات کپی شده از منابع اسلامی (در باره حسن و حسین و سایر تخم ترکه تازی، …) نیز مقالاتی با دست خط نویسندگان اطلاعاتی موسسه کیهان به چشم میخورد که اساسا جهت رهبری سایر عوامل اطلاعاتی در اروپا و آمریکا و برای بوجود آوردن جبهه علیه «تندر» نوشته میشود. لازم به یادآوری است که این تنها بخش اینترنتی از شبکه بزرگتری است که علاوه بر فعالیت در اینترنت جهت شناسایی، در خارج از کشور اقدام به خرید برنامه سازان تلویزیونی و در کنترل در آوردن رسانه های لس‌آنجلسی  و وارد کردن فشار به افراد سیاسی میکند.

اما در این بین دامین های زیر نیز از سوی این دسته ثبت شده است:
takavarantondar.com ، takavarantondar.net ، takavarantondar.org
efshatondar.com ، efshatondar.net ، efshatondar.org
anjomanepadeshahiiran.com ، anjomanepadeshahiiran.net ، anjomanepadeshahiiran.org
همه این دامین ها در هنگام ثبت به تندر-دات-نت ختم میشدند و یا هنوز میشوند.

علاوه بر آن نیز سه دامین زیر از سوی وزارت اطلاعات به ثبت رسیده است که به عنوان سایت شخصی کدبان جمشید شارمهد معرفی میشود و از بازدید کننده خواسته میشود برای ارتباط از ایمیل جعلی استفاده کنند.
jamshidsharmahd.com ، jamshidsharmahd.net ، jamshidsharmahd.org
به اطلاع همه ایران یاران میرسانیم که دامین های بالا در اختیار کدبان جمشید شارمهد نیست و دامین های شرکت کامپوتری ایشان نیز برای برقرای ارتباط سیاسی استفاده نمیشود.

سایت رزیتا منطقی – منیرو

علاوه بر آن سه دامین anjomanpadeshahiiran.org و anjomanpadeshahiiran.net و anjomanpadeshahiiran.com نیز تا ماه اکتبر ۲۰۰۹ به تندر-دات-نت ختم میشد. اما پس از این تاریخ دو دامین com و org به اسم خانم رزیتا منطقی تغییر داده شده است. دامین  anjomanpadeshahiiran.net هنوز به تندر-دات-نت ختم میشود. در این سایت یک «انجمن پادشاهی» بی یال و دم و اشکم معرفی میشود که به هیچ وجه قصد مبارزه با رژیم را ندارد. از بازگشایی تازینامه خبری نیست، سخنان فولادند دیده نمیشود. از ضرورت سرنگونی این رژیم با مشت و گلوله خبری نیست. اما به جای آن مطالب شایعه پراکنی علیه تندر و جمشید شارمهد به وفور یافت میشود. در حقیقت محتوی این دو دامین پس از دست به دست شدن زیاد تفاوت نکرده است. تنها این دامین از یک بخش اداری به بخش دیگر اداری که رزیتا منطقی کار میکند انتقال یافته است. در این لجنزار دشمنان «انجمن پادشاهی ایران» دیگر نمیشود بین میبدی و نوری زاده و احمدی نژاد و رزیتا منطقی تفاوتی پیدا کرد.

33 دیدگاه ها

 1. یوز تحلیل رفته

  سالهاست مثل یک آلمانی هستم که از وجود شخصی مثل هیتلر در تاریخ خودش احساس شرم میکنه…منم از وجود خامنه ای احساس شرم میکنم ول هیتلر مُرده و خامنه ای زندس(متاسفانه)

 2. مردم ایران

  درود و سلام بر خوانندگان گرامی

  مطالب سایت را مطالعه نمودنم و نظرات مختلف را شنیدم. متاسفانه در این قشر هم امیدی به آینده ندیدم. هر گروهی که در دنیای امروز مردم را نادیده بگیرد. و به صورت پیش فرض اکثریت را طرفدار خود بداند دچار توهم است.
  بدانید و آگاه باشید که هر حکومتی باید از مردم شروع شود و برای مردم باشد. مردم ایران حکومت شاهنشاهی را دیده اند. مردم ایران حکومت به اصطلاح دینی را نیز دیده اند. آنچه که امروز به آن نیاز داریم یک جمهوری واقعی و مردمی است.
  جکومتی که نظر مردم را در هر شرایطی معیار قرار دهد ولو به قیمت حذف خود. حکومتی که بر پایه های استوار عقلانیت و منطق استوار باشد.
  ما مردم ایران حکومتی را می خواهیم که در آن دانش دانشمندان ارج نهاده شود و نتایج تحقیقات اجتماعی و رای واقعی مردم معیار عمل قرار بگیرد. جکومتی که به فکر آینده مردمش باشد نه تنها به فکر افزایش قدرت خودش.
  اگر از این حیث به جکومت کنونی ایران نگاه کنیم نسبت به رژیم شاهنشاهی رتبه بالاتری را می گیرد هر چند هنوز راه بسیاری تا عقلانیت دارد.

  به امید آن روز که هر ایرانی از آینده خود و فرزندانش آسوده خاطر باشد

  پاسخ:
  نه هم میهن گرامی. شما حکومت پادشاهی را ندیدید. اگر منظورتان حکومتهای بعد از اسلام ننگین است، باید به شما بگویم همه آنها خلافت و یا به زبان دیگر «سلطنت» بوده است و نه شیوه کشورداری «پادشاهی». گر چه دوران پهلوی ها (بخصوص پهلوی دوم بسیاری از جنبه های پادشاهی را اجرا کرد، اما در آخر نیز آن حکومت یک حکومت پادشاهی نبوده بلکه «سلطنت» بود. لطفا هم آنگونه که اعلام کردید مطالب سایت را با دقت بیشتری بخوانید تا تفاوت «پادشاهی» و سلطنت برای شما نمایان شود. در سایت مقالات و برنامه های متفاوتی در توضیح این دو مقوله موجود است.

 3. هکر ضد اسلام

  مرگ بر جمهوری اسلامی من متخصص امنیت شبکه هستم و تمام سعی من هک سایت های جمهوری اسلامی است تندر زنده باد

 4. احمق های نادان ، شما که این همه ادعا میکنید پاشید به وضع سایتتون برسید که چند تا باگ ساده داره که راحت میشه بهش نفوذ کرد شما هنوز نتونستید اون رو درست کنید
  شما برید کاری کنید که نشه نسخه سیستم مدیریت محتواتون نمایش پیداکنه
  برادر خیلی مونده شما با طرفدارای اسلام ، ایران و ولایت علی ابن ابی طالب که تو این کشور حاکم هستش در بیفتید
  هرکه باخاندان علی در افتاد ور افتاد
  همین ما با قدرت الهی و فرماندهی رهبر عزیزمون آیت الله خامنه ای میتونیم شما رو راحت کله پا کنیم ، پاشید جمع کنید برید بزدلا
  ***اللهم الحفظ قائدنا و امامنا خامنه ای به نور القرآن**
  ***الحمدالله الذی جعلنا من متمسکین بولایت علی ابن ابی طالب(ع)***
  ( یه نصیحت ، اگه کسی مشکل داره ، دینش مشکل نداره ، به دینش مشکل نگیرید ، مشکل از دین و مذهبش نیست ، مشکل از طرفه گرچه شما اینارو هیچوقت نمیفهمید)

  پاسخ:
  حاجی زیاد هارت و پوت نکن. بشین ترباکتو بکش. اگه وزارت اطلاعات دولت «آل علی سگ کش» عرضه داشت تا حالا سایت را هک کرده بود. نه سپاه ساسدارانتان و نه وزارت زپرتی اطلاعات شما میتوتند غلطی بکند.
  میگی نه؟ این گوی و این میدان. ببینیم چه غلطی میتوانید بکنید. برید اربابان روسی و چینیتان را بیارید. د یالا حاجی!

 5. روزبهان ٣٠٥٠

  با درود به تمامي ازادگان
  طرف صحبتم با اين مرتيكه پتياره حجت الاسلامه
  تو هي زر زر ميكني كافراي ترسو كافراي بيسواد ،تو كه چندين سال تو بشكه بودي با توام،هر وقت كه طلبه بودي باهات در مورد اصول فقه تون كه از منطق ارسطو دزديدين يا اون لمعه دمشقيه تون بحث ميكنم، اخه ابله اين حقيقت شرعيه و متشرعه چه مزخرفيه ميگين(اخه اخوندا ميگن اگه يه مدت چند نفر بگن ماست سياه حقيقتا سياست، تو بيسوادي و بيشعور، كمي برو فيزيك و شيمي بخون بد بخت كه دنيا فقط شكم و زير شكم نيست،اگر هم مغزت به اين چيزا نمي كشه ادرستو بده تا بيام چوب تو استينت كنم
  زنده باد انجمن پادشاهي ايران

 6. حسین تهامی تهرانی

  جاوید شاهنشاهی سلسله پهلوی. جاوید شاه رضا پهلوی…سرنگونباد آخوندیسم .

 7. روز بهان

  با درود به فرود فولادوند
  بنده تازه از ايران امده ام فقط ميدانم كه مردم ما بخاطر اسلام و نادانيشان رنج زيادي مي كشند چند راهكار پيشنهادي دارم كه لطفا با ايميلم تماس بگيريد چون سالها در ايران بودم و نكات امنيتي نمي دانم.
  با درود به انجمن پادشاهي ايران

 8. حجت الاسلام

  ای کافران ترسو
  شما اینقدر درخواست آدرس از مخالفین خود میکنید تا طرفداران شما بروند و اونها رو بکشند.
  اگه واقعا فکر میکنید که دهها میلیون طرفدار در ایران دارید، خب این همه مسئول و نماینده مجلس و نماینده خبرگان و سایر اشخاص مهم حکومت، که آدرس آنها معلوم است، چرا به هواداران خود نمیگوئید که بروند و اونها رو بکشند؟
  حداقل سالی یک نفر از مسئولین به صورت علنی بکشید، تا ما باور کنیم شما حداقل یک طرفدار که حاضر باشد جان خود را در راه آرمان شما بدهد دارید.

  پاسخ:
  باشه حاج آقا زیاد جوش نزن. آسیاب به نوبت. دفعه پیش که ۲۴ تن از عوامل شما در حسینه رهپویان شیراز به درک واصل شدند رفتید و به اربابتان آمریکا پناه بردید که مسئولین «تندر» را تحویل بدهید.

  شما پول ملت و دلار های نفتی را به جای آبادانی کشور برای حفظ خود و اربابان خودتان به کار میبرید و ما بدون هیچ پشتوانه ای و تنها با مال و جان خود در مقابل شما ایستاده ایم.

  ترسو شما هستید که از سخنان ما میترسید و روی رادیو پارازیت پخش میکنید و سایت «تندر» را فیلتر میکنید. شما حتی از حضور ساده دختر و پسر ایرانی در خیابان وحشت دارید. اربابان بدبخت تو با اسکورت و نگهبان از خانه خارج میشوند. از ترس.

  اگر واقعا جیگرش را داری دلیری کن و اقلا با اسم واقعیت روی سایت ما بیا. بدبخت ترسوی شاشو. بعد خواهی دید که چه خواهد شد.

 9. ما هم باید مثل خودشان(جمهوری اسلامی) از در دوستی وارد بشیم و ضربه بزنیم.

 10. حجت الاسلام

  حساب اسلام از حساب جمهوری اسلامی جداست.
  اگه به حکومت ایراد و انتقاد دارید،اشکالی نداره؛
  ولی مخالفت و دشمنی با دین اسلام باعث میشه تا دنیای آخرت خودتون رو خراب کنید و اگه توبه نکنید برای همیشه در جهنم میسوزید.

 11. حاجی مارمولک

  چه کسی به خامنه ای رای داده است؟؟؟ دیکتاتور ایران خامنه ای است نه احمدی نژاد و امثال آن احمدی نژاد سگ دست آموز خامنه ای بود فریب روحانی را نخورید او اگر از دست آموزان و پاچه خواران خامنه ای نبود رئیس جمهور نمی شد آیا غیر از این هست که روحانی یک آخوند است؟! من در انتخابات سال 88 شاهد تقلب بزرگی بودم تا جایی که در آن سال ها در یک روستای دور افتاده که 5 نفر پیرزن و پیرمرد در آن ساکن بودند 300 رای برای احمدی نژاد از صندوق رای بیرون آمد! تقلب از این بزرگ تر؟؟ رسوایی نظام دیکتاتوری ایران… باز هم تاکید می کنم هیچ کس به خامنه ای رای نداده است معنی و مفهوم کلمه دیکتاتور فرمان روای مطلق و استبداد گر است حال نظر شما درباره خامنه ای چیست ؟ بله خامنه ای دیکتاتور ایران است

 12. حاجی مارمولک

  ما بايد براي كمترين حجم و كمترين سرعت اينترنت بيشترين هزيه را بپردازيم ولي همه كساني كه كارمند اداره مفت خور ها هستند و از نظر من بي سواد هستند چون 90 درصد ان ها مدرك تحصيلي شان را از دانشگاه آزاد و دانشگاه هاي غير انتفاعي گرفته اند و با پارتي و پاچه خواري استخدام شده اند 100 درصد رايگان,نامحدود و پرسرعت (حداقل سرعت 256) به اينترنت جهاني وصل هستند و اين كارمندان مفت خور كه كار مفيدشان در 60 دقيقه به 10 دقيقه هم نمي رسد آخر ماه بيشترين حقوق و پول را مي گيرند ولي ما بايد پول زيادي براي كمترين حجم و سرعت اينترنت بپردازيم ما اگر اينترنت پرسرعت داشته باشيم براي اين كه بخواهيم نامحدود به اينترنت وصل شويم مجبور هستيم در شب و ساعتي كه بايد خواب باشيم به اينترنت وصل شویم مثلا ساعت 1 شب تا 7 صبح البته فقط بعضی شرکت ها ترافیک شبانه شان رایگان است بقیه یا اینترنت شبانه رایگان ندارند یا نیم بها است شما اینترنت ایران را با اینترنت پاکستان مقایسه کنید اون جا اگر سرعت اینترنت زیر 512 باشد اینترنت پرسرعت محسوب نمیشه اون جا پرسرعت ترین و ارزون ترین اینترت هست ولی در ایران کملا برعکس اگر باور نمی کنین کافیه توی اینترنت سرچ کنید “مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان” پاکستان هااااا فردا این اغوانی ها هم از ما جلو میزنن یعنی جلو زدن شما کارمند ایرانی را با کارمند ژاپنی مقایسه کنید می بینید که کارمند ژاپنی بی وقفه مشغول کار است البته کار مفید ولی کارمند ایرانی کار مفیدش در یک ساعت به 10 دقیقه هم نمیرد و بی وقفه مشغول استراحت و گشت و گذار در اینترنت است!!!!! حتی بیشتر اوقات کارمندان فرزندان و نزدیکان و دوستان خودشان را به آن اداره می برند تا از اینترنت مجانی و… استفاده کنند ما چه چيزمان كمتر از اين كارمندان مفت خور است؟؟؟؟ كه آن ها رايگان به اينترنت پرسرعت و نامحدود وصل شوند ولي ما بايد بيشترين پول را براي كمترين سرعت و حجم اينترنت بپردازيم و جالب تر از همه ما اگر پول اينترنت را آخر ماه و اول ماه بعد نپردازيم فورا اينترنت به كلي قطع مي شود و براي استفاده مجدد بايد دوباره ثبت نام كنيم! يعني بايد هر ماه به زور از اينترنت استفاده كرد و هزینه آن را پرداخت و نميشه در آن وقفه اي ايجاد كرد یعنی باید به اجبار به طور مستمر از اینترنت استفاده کرد و پول آن را پرداخت!! مثلا نميشه يك ماه استفاده نكرد و پولش را نپرداخت و از ماه بعد استفاده كرد. ما نبايد فراموش كنيم حتي اگر پولدار هم باشيم نبايد پول زور و پول مفت به كسي بدهيم نبايد پول اضافه و بيشتر از ارزش واقعي پرداخت آيا قيمت واقعي اينترنت همين است? شاید شما فکر کنید هزینه اینترنت در ایران نسبت به حجم و سرعتش خوب و عادی و مناسب است شما فقط کافی است وضعیت اینترنت ایران را با کشور های دیگر مثل پاکستان!!!! و دیگر کشور ها و کشور های پیشرفته مقایسه کنید محدودیت های اینترنت در ایران مثل کمترین سرعت و هزینه بسیار بالا و فیلترینگ و سانسور و… یک سیاست است مگر نه اینترنت در ایران می توانست خیلی ارزان و پرسرعت باشد امیدوارم منظورم را در مورد سیاست فهمیده باشید… یعنی ایران با اعمال محدودیت و محرومیت در اینترنت هم جیب خودش را پر از پول می کند هم مخالفان خودش رو کنترل و محدود و در کل آن ها را سرکوب می کند ایران به امریکا و … می گوید جاسوس و … در حالی که خودش بدترین است مثلا ایران به وضعیت اقتصادی کشور هایی مثل امریکا و … می گوید بحران اقتصادی! به نظر من اگر در امریکا و دیگر کشور ها بحران اقتصادی باشد در ایران زلزله اقتصادی هست از اون زلزله هایی که در ژاپن میشه اگر شما فکر می کنید امریکا جاسوس است در مورد ایران چه فکر می کنید؟؟؟ باور کنید ایران از تمام مکالمات , پیامک ها , اینترنت و در کل تمام اطلاعات ما جاسوسی می کند ایران همیشه از مردم معترض در دریگر کشور ها می گوید ولی مردم خودش چه طور؟ شما که وضعیت اقتصادی امریکا و اروپا را بد می دانید تا به حال جرات کرده اید به خاطر وضعیت بد اقتصادی ایران تظاهرات کنید؟؟ اگر اعتراض کنید همه شما را یا اعدام می کنند یا به زندان می برند مردم ایران رو حتی اگر 2 سال تمام هم به سربازی ببرند باز هم هیچ چیز نمیگن بیچاره نمیدونه مردم دیگر کشور ها آزاد هستند و به سربازی نمیرن یا حداکثر 6 ماه میروند. الان ایران شده اغوانستان دوم جمعیت اتباع اغوانستان و پاکستان بیشتر از جمعیت ایرانی ها نباشه کمتر هم نیست ولی کسی چیزی نمیگه و اعتراضی نمیکنه حال باز هم شما به این وضعیت راضی هستید و از ایران دفاع می کنید؟؟ مثل این که مردم ایران فراموش کرده اند پشتوانه دولت همان مردم هستند بله مشکل از خود مردم ایران است که فرهنک اعتراض و حق طلبی ندارند و زیر هر فشاری که بروند هیچ کاری نمی کنند مگرنه در این وضعیت نبودند اگر شما می خواهید به حق خودتان برسید و از اینترنت پرسرعت و ارزان و… استفاده کنید و اینترنت عادلانه توزیع شود(یعنی ما باید بیشترین هزینه اینترنت را بدهیم و کمترین حجم و سرعت را داشته باشیم ولی کارمندان مفت خور اداره 100 درصد رایگان و پرسرعت و نامحدود و بدون پرداخت حتی یک ریال به اینترنت جهانی وصل می شوند البته فقط این کارمندان نیستند که مفت به اینترنت وصل میشوند دیگر مفت خوران دولت هم هستند) و ….. فقط کافی است تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید تا به حق خودمان برسیم و یا حداقل به آزادی و عدالت و…. نزدیک شویم اگر همه با هم باشیم می توانیم هر کاری را بکنیم ولی یک نفر نمی تواند اگر بترسیم کم کم نفس کشیدن هم ممنوع می شود پس تمام این متن را کپی کرده و همه جا منتشر کنید ببخشید اگه حرف های تکراری زدم بی نهایت حرف برای گفتن هست امیدوارم صدای من به گوش امریکا برسه تا شاید گزینه حمله نظامی عملی بشه نترسین نترسین ما همه با هم هستیم تا پایان دیکتاتوری و ناعدالتی به مبارزه ادامه می دهیم ما بی شماریم مرگ بر دیکتاتور

 13. مصاحبه با هم بیاین برای مناظره با ادیان مختلف
  زنده باد جمهوری اسلامی ایران و اسلام ناب محمدی (ص)

  در سایتم منتظر هستم

  پاسخ:
  نخست اینکه چرا سایت شما؟ اون سایت شما بیننده ندارد. نکند به این خاطر میخواهی مناظره آنجا باشد؟

  دوم: ما با ادیان مختلف کاری نداریم. فقط با اسلام ننگین کار داریم. آن هم نه به این خاطر که ادیان دیگر بی عیب هستند. بلکه تنها به این خاطر که اسلام هم اکنون «قانون اساسی» ایران است و دیگر یک امر خصوصی نیست. زمانی که قانون اساسی نوین از سوی «انجمن پادشاهی ایران» در ایران مستقر شد، دیگر بحث های مذهبی تبدیل به بحث های فرهنگی، فلسفی خواهند شد که آن هم بستگی به خواست و نیاز روحی و روانی مردم و تا زمانی که دست به تبلیغ آن در جامعه نزنند یک امر خصوصی خواهد بود.

  سوم: اگر حالا واقعا حرفی برای گفتن دارید خوب چرا این مناظره را در رادیو تندر نگزاریم که بی شک شنونده بیشتری آن سایت شما دارد؟ اگر حرفتان جدی است و جربزه رویارویی فرهنگی با بچه های انجمن را دارید با ما تماس بگیرید.

 14. سرباز سردار

  آخه عوضیا، شما که ادعای مبارزه رو دارید چرا رفتین خارج و توی سوراخ موش قایم شدین؟ مگه نمیگین باید هزینه مبارزه را پرداخت و ایرانیان همه پشت شما هستند. پی بیاین و به پشتوانه مردمیتون این نظام سفاک رو (البته به قول شما احمق های کم خرد) از بین ببرید.
  انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون.
  و چقدر شما احمقید که هنوز معنی این جمله را نفهمیده اید و نخواهید فهمید.
  به امید استعلای پرچم کلمه الله هی العلیا بر فراز گیتی.

  پاسخ:
  آخه بجه مسلمان بدبخت. گوش کن: ما بخش تبلیغاتمان در خارج از کشور هست. نیروها و هواداران ما در داخل کشور هستند. ما به هیچ یک از کشورهای خارجی امیدی نداریم. نه به فرانسه اش که خمینی ننگین را برایمان آورد، نه به آمریکا و انگلیس و اسراییل و آلمان و اتحادیه اروپاش که ۳۰ سال است این رژیم را تر و خوشگ میکنند.

  به هیچ کدام. ما معتقد هستیم که ایران و بخصوص مردم ایران هیج دوستی در جهان ندارد. ما ایرانی ها باید خواست خود را با مبارزه به دنیا و کشورهای قدرتمند تحمیل کنیم. و نخستین خواست ما سرنگونی این رژیم دست نشانده اسلامی است که در تمام دوران حیاتش به کشور های بیگانه سود رسانده و هنوز هم دارد سود میرساند.

  در ضمن اون الله هت و اسلامت زیر پای «انجمن پادشاهی ایران» له شده. و اگر خودت هم دست از لجاجت و ایران ستیزی بر نداری خودت هم له خواهی شد. اگر قبول نداری آدرست را بده تا ببینی چند ساعت سر پا میمانی.

 15. خاک بر سر همه شما انسانهای پست و فرومایه که روزی فرزند ایران بودید و خون ایران در رگهاتان جریان دارد( اگر بدانید) و حالا جزء وطن فروشان بدبخت سیاه بخت شده اید و با همان بدبختی و فلاکت مثل شاه و رضاشاه خائن به درک واصل میشوید

  پاسخ:

  نخست اینکه خاک بر سر تو که هنوز بعد از ۳۰ سال نمیدانی که از کجا خورده ای و وطن پرست کیست و وطن فروش کیست. امروز که خامنه ای رهبر مفعولتان «قومبول انقلابی» کرده و به همه نیرو دارو دسته اش را به فرنگ میفرستد تا به غربی ها که زمانی او را آورده اند بگوید «غلط کردیم» و «گوه خوردیم» دیگه باید روت کم شده باشه. بدبخت بیچاره.

  در ضمن تو کورش نیستی. تو ابولفضل فلک زده هستی.

 16. پاینده باد ایران

 17. خشنوتره اهورامزدای بی همتا ی نیکوترین
  آقای سوران اینکه من گفتم پژاک اسلام گراست طبق چیزی بود که رئیس این گروه با صدای بلند فریاد زد و بعد از دستگیری در آلمان گفت
  اگر پژاک اسلامی نیست و قصد ایجاد دولت سنی مذهب را ندارد چرا به عقاید سنی های مسلمان وحشی پایبند است
  برای مثال به ختنه کردن دختران و پسران توسط اعضای سنی خود
  نماز جماعت به شکل دست به سینه که تصاویر آن را این گروه منتشرکرده
  کشتن سربازان وظیفه
  که اعلام کرده اند با وجود اجباری بودن قانون سربازی در ایران هر سربازی را بیابند به عنوان محارب میکشند
  حمایت این گروه از آقای نوری زاده که این آقا طوری به سنی های عربستان وابسته است که گفت ولی عهد سعودی برادر من است .
  این گروه به اعتقادات ایرانی مثل اختیاری بودن دین یا هیچ چیزی که نشانی از آزادی خواهی داشته باشد وابسته نیست
  اگر پژاک مسلمان نیست پس شاید گروه ریگی یا جند الله در بلوچستان هم که رسمی و علنی اعلام کرده اند ما سلفی هستیم و حتی در مصاحبه با نوری زاده که طرفدار اعراب است گفته اند ما برای احیای دین عمر و اب بکر قیام کرده ایم هم مسلمان نیستند

 18. تا وقتی که اسلام شیطانی از ایران زمین ریشه کن نشود آزادی سرابی بیش نیست

 19. پس باید گذاشت احمق ها بیشتر تلاش کنند

 20. درود بر تمام ایرانی های غیور

 21. با اینکه هیچگونه اعتقادات دینی ندارم ولی اگر این اسلام رو قسمتهای خوبشو در فرهنگ اصیل خودمون وارد کنیم و قسمت های بدش رو اصلاح کنیم مثل این حکم قصاص که بهش اعتقاد دارم و یا اصلاح قسمت مربوط به زنان و غیره و البته همین علم خودش ضد دین هست یعنی کسی که با داروین و نظریه تکامل آشنا بشه به هیچ دین و خدای دیگه اعتقاد نخواهد داشت و نیازی به تلاش شما نیس به دین داشتن باشه اسلام کامل تر و جامعه تر از زرتشت هست که تبلیغ میکنین فقط اخلاق و آداب ایرانی اصیل میتونه کشورمونو رو تغییر بده

  پاسخ:
  میشه لطفا نام ببرید که کدام قسمت اسلام خوب است؟

 22. آیا اصلاً چنین گروهی جز دنیای مجازی وجود خارجی هم دارد؟

  پاسخ:
  آدرس محل زندگی ات را بده تا ببینی!

 23. بژاک یک گروه ضد جمهوری اسلامی است و هیچ گونه وابستگی با اسلام و جمهوری اسلامی ندارد و با جمهوری ولایت فقهی مبارزه میکند ادمهای بی گناه هم نمیکشند. چو ایران نباشد تن من مباد

 24. korosh soshiant

  به نام اهورامزدا
  نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی
  نه موسوی نه احمدی نه اسلام محمدی

 25. کوروش سوشیانت

  خشنوتره اهورامزدا و درود بی کران براو نیکوترین نیکی گستر باد
  درود بر شما جناب آقای شارمهد و ممنون از اینکه با وجود متفاوت بودن نظرتان با نظر من درباره پژااک نظر مرا از سایت خود پاک نکردید
  ام اگر پژاک اسلام گرا نیست چرا در وبسایت خود به آدرس pejak.org
  کشته های خود را شهید معرفی میکنند و همچنین رهبر این گروه آقای حاجی احمدی در آلمان هدف خود را ایجاد حکومتی بر پایه قرآن و ایجاد دولت مستقل کردی اعلام داشته است.
  گروه جند الله در بلوچستان هم آیات قرآن را در وبسایت و اعلامیه های خود قرار میدهد.
  درباره کتاب قرآن در این کتاب ضد انسانی در آیه 24 سوره نساء آمده است والمحصنات من النساء الا ما ملکت….
  یعنی ازدواج کردن با زن شوهردار اسیر غیر مسلمان گناه نیست و با توجه با اینکه مسلمانی که زن غیر مسلمان را درجنگ اسیر میکرد میتوانست او را در صورت مسلمان نشدن بکشد و در واقع او را به مسلمان شدن وادار کندو به عنوان مالک او را به خیانت به همسر وادار کند میتوان نتیجه گرفت آیین اهریمنی اسلام تجاوز به نوامیس غیر مسلمانان را در جنگ هلال و کاری درست میداند.در سوره کهف در داستان موسی و خضر زمانی که خضر به یک نوجوان میرسد او را میکشد تنها به این دلیل که به دین او کافر است
  هر چند این یک داستان خیالی است اما وجود این داستان در قرآن نشان میدهد که مسلمانان وحشی جنایتکار کشتن نوجوانان خردسال را هم که آیین های دیگری داشتند ثواب و کاری شایسته میدانستند.

 26. جمشید شارمهد

  کوش گرامی، پژاک یک گروه سیاسی ایرانی است که بر خلاف اطلاعات شما این گروه بیشتر مایل به افکار چپ و ملی است و با اسلام سروکاری ندارد.

 27. مراقب اخبار دروغ ارسالی باشید.گروه پژاک در کردستان یک گروه اسلام گرای افراطی است و شاید با دولت بجنگد اما مردم بیگناه را هم میکشد.

 28. درود بر میهن پرستان عاشق.ما پیروزیم

 29. درود بر انجمن پادشاهی و مرگ بر خامنه ای این ها خود میاد انند که در شروف نابودی هستند به خاطر همین است که به تکاپو افتاده اند که دوباره مردم را مانند قبل فریب دهند اما حنای اینان پیش مردم رنگی ندارد واین اخرین سلطه بر ایران است که میبینند

  درود بر انجمن پادشاهی وتف لعنت بر اسلام. محمد ملخ خور وال .پیروانش ودر اخر حوضه علمیه قم را هم توالت عمومی میکنیم وجمکران

 30. ميتونم بپرسم که شماها چرا به همه که ذد پيسلامند توهين ميکنيد؟؟؟؟؟پري سفاري توهين نداره…….همينکه گور ويران ميکنيد نه ملا……نشون ميديد که خود پاسداره زيرنزر ملاييد……همينکه کامنت رو بايد آپروو کنيد…….نشون ميديد خوتون اطلاتي هستيد ……

  کشوري که 1150 و 890 سال پيش آخرين سردارهايشان رو مانند..مزيار و مرداويچ را از دست دااد….بهتر ازين نميشه..تايزادگان گر ميگيرند و جلو مياند…تاميهن پرستان را ا بين ببرند………

  کوبنده…ايرن….ايرن…..ايرن….ملازادگان نوبتما هم ميرس

  پاسخ:
  گناه افرادی مانند خانم صفاری این است که همصدا با وزارت اطلاعات، همراه با افراد اصلاح طلبی مانند نوریزاده و میبدی و … و سایر دشمنان مسلمان و ضد ایرانی علیه «تندر» در سالهای گزشته فعالیت کردهاند. فعالیت ایشان علیه «تندر» در چارچوب سیاستهای محسنی اژهای و بقیه مقامات اطلاعاتی جمهوری اسلامی بوده است. و هر چه رژیم استفراق کرده این نادانان بلعیده اند.

  شما خانم، دیر تشریف آورده اید و زود هم میخواهید بروید.
  مبارزه ما علیه اسلام به عنوان قدرت بازدارنده سیاسی است که با مبارزه همه جانبه فرهنگی، سیاسی و رزمی ما نابود خواهد شد. ما جهت سرگرمی به میدان نیآمدهایم و مبارزاتمان نیز به اینترنت ختم نمیشود.

  اما اگر حتی مبارزات اینترنتی را در نظر بگیریم لطفا یک نگاهی به دو کانال یوتوب (که تنها بخش کوچکی از فعالیت انجمن را تشکیل میدهد) بیندازید و بعد با ما تماس بگیرید. من فکر میکنم اگر شما قدری صداقت داشته باشد به عظمت کار تندر پی خواهید برد.

  http://www.youtube.com/anjoman
  http://www.youtube.com/tazinameh

 31. در نتیجه فعالیتهای یاران و همواداران تندر در سرویس اینترنتی «فیس بوک» آی دی جعل شده به نام جمشید شارمهد در این سرویس برداشته شد. اما کماکان به یاران یادآور میشویم که این کونه سرویسهای اینترنتی (و بخصوص سرویس فیس بوک) یکی از ناامن ترین شیوه ها برای برقراری ارتباط است. همآنگونه که در بالا نیز ذکر شده است، برای ارتباط با انجمن تنها از ایمیل یاد شده با رعایت سایر دستورات ایمنی استفاده کنید.

  پاینده ایران و کوبنده تندر

 32. لعنت بر علی خامنه ای و دارد دسته سپاه ساس داران.

 33. باز هم تخم حرام های شهر نوعی شروع به دست و پا زدن کرده اند با هم مروری میکنيم بر تاريخچه فعاليت های اين جانواران و عوامل رژيم تا هم ميهنان بهتر و بيشر اينان را بشناسند

  رزيتا منطقی :
  حيف نام بانو که برای اين روسپی خائن به انجمن بکار برده شود خيانت اين جانوراز زمان اولين حرکت انجمن در آذرخش مشخص شد و بعد از شروع حرکت های نظامی جوانان انجمن در ايران فعاليتهای خود را گسترش داد که برای نمونه می توان به ماجرای حسينيه شيراز اشاره کرد که بعد از رشادتهای جوانان انجمن به جای برگشت به مسير انجمن شروع به لجن پراکنی بر عليه جوانان انجمن پرداخت جالب اينجاست کلفت استاد اکنون توسط يک سری به عنوان سخنگوی انجمن و جانشين استاد مطرح شده.

  پری صفاری و انصاری:
  اين دو کفتار پير لقمه ای بزرگتر از دهانشان برداشتند که در گلويشان گير کرد و آنها را خفه کرد بعد از حرکت استاد به سمت ايران و شروع دور جديد حرکت تندر تمامی سعی و تلاش خود را به کار بردن تا بتوانند هنوز سرنوشت استاد مشخص نشده لباس او را به تن کنند ولی وقتی نتوانستند اين کار را انجام بدهند و پروژه وزارت اطلاعات با شکست مواجه شد اين دو … هم شروع به لجن پراکنی کردند در حال حاضر نزديک به 11 هزار دلار در ماه هزينه تلويزيون و 2 راديو اين شخص است و تامين اين هزينه جای سئوال دارد برنامه های تلويزيونی پری صفاری تبديل شده به دکان او، ندا آقا سلطان کشته شد به من پول بديد
  مردم به خيابان آمدند به من پول بديد و …. که همه اينها نشان از ماهيت و اهداف اين حرام زاده ها دارد

  مهران
  مار موز مادر شهر نو ای که بار ها خيانتش را نشان داده مهرانی که تنها چند ماه خودش را قاطی کرد در ابتدا با نشان دادن ظاهری طرفدار انجمن شروع به فعاليت کرد و بعد از مدتی با سرپيچی از دستورات و انجام اعمال خودسرانه نشان داد که مهره قابل اعتمادی نيست و وقتی جمشيد از او خواست که مشخصات خود را اعلام کند با بهانه کردن اينکه جمشيد از جنبش سبز طرفداری کرده از دادن اطلاعات سر باز زده و از انجمن جدا شده و شروع به لجن پراکنی بر زد انجمن پادشاهی و جمشيد و ايمان گرامی کرد که اين عمل و اعمال مشابه در راستای سايت تندر دات آی آر انجام شد پخش نرم افزارهای حاوی تروجان نيز از نمونه فعاليت های اين تخم حرام بود که با هدف شناسايي ياران انجمن انجام شد که با هشدار به موقع انجمن های درون ميهن و تيم فنی تندر اطلاع رسانی های لازم در اين زمينه انجام شد
  در پايان باز هم می گوييم که صبر تکاوران انجمن اندازه ای دارد بترسيد از آن روزی که به خاطر اين لجن پزاکنی ها صبر ياران انجمن تمام شود آگاه هست که سران همه شما را شبانه هر جا که باشيد به روی سينه هايتان می گذاريم حال تحت حمايت هر گروه يا هر کشوری باشيد بدانيد که تکاوران صبرشان لبريز شود در هر سوراخی مخفی شده باشيد شما را می يابند و کاری را که بايد بکنند انجام می دهند
  پاينده ايران

  کوبنده تندر
  برقرار آيين ريشه ای انجمن پادشاهی ايران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *