سرخط خبرها
سرآغاز / جانبازان و اسیران / بیانیه انجمن پادشاهی در باره کشتار مهدی اسلامیان و ۴ دلیر پژاک

بیانیه انجمن پادشاهی در باره کشتار مهدی اسلامیان و ۴ دلیر پژاک

صحرگاه امروز ۱۹ اردیبهشت ۶۳۷۴ شا. (۱۳۸۹ معا.) رژیم اسلامی، مهدی اسلامیان از انجمن پادشاهی و ۴ تن از فرزندان دلیر ایران را در اسارت اعدام کرد.

چهار اسیر دیگر، فرزاد کمانگر، علی حیدریان و فرهاد وکیلی از حزب کارگران کردستان و بانو شیرین علم‌هولی از همرزمان «پژاک» هستند.

بحث های خسته کننده «حقوق بشری» در اینجا بی‌پایه است.  زیرا حکم اعدام در جمهوری اسلامی بر اساس قوانین ننگین نامه قرآن از جمله بر اساس آیه مائده ۳۳ صادر میشود که میگوید:

إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ

سزاى کسانى که با الله و پیامبر او مى جنگند و در زمین به فساد مى کوشند (کوشیدن برای آینده بهتر از دید اسلام فساد است)، جز این نیست که کشته شوند، یا به صلیب کشیده شوند، یا دست و پایشان بر خلاف جهت یکدیگر (یعنی دست راست با پای چپ و یا دست چپ با پای راست) بریده شود یا از زمین محو شوند .این، رنج آنها در این دنیاست و در آخرت عذابى بزرگ برایشان تدارک دیده شده است.

مهدی اسلامیان برادر محسن اسلامیان است که سال گذشته به اتهام شرکت در عملیات انفجار پایگاه بسیج در حسینه شیراز اعدام شد. مهدی به بهانه کمک مالی به برادر خود دستگیر شده است و همآنند برادر خود در هیچ عملیاتی نظامی شرکت نداشته است.

پس از انفجار پایگاه بسیج در حسینیه شیراز و کشته شدن ۲۴ نفر از افراد بسیجی و پاسدار و زخمی شدن ۲۰۴ نفر از بسیجی های فعال، رژیم اسلامی برای آرام نمودن صفوف آشفته خود بنا به سنت اسلامی، اسیران انجمن پادشاهی را از زندانهای کشور به دادگاهی نمایشی آورده و به هواداران خود به عنوان نمایش قدرت عرضه میکند. درست هم آن کاری که یک سال بعد در تنگنای مبارزات وسیع تر اجتماعی/ اعتراضی  با ۱۱ تن دیگر از اسیران انجمن پادشاهی انجام میدهد. اما یک سال پیش حتی کسی حرفهای سه اسیر محسن اسلامیان، علي‌اصغر پشتر و روزبه يحيي‌زاده را نشنید ودر رادیو و یا تلویزیون حتی به صورت کوتاه شده منعکس نشد. دادگاه به صورت مخفی برگزار شد، زیرا رژیم آن زمان از بیانات هموندان انجمن در قل و زنجیر هراس داشت و مایل نبود نام انجمن بر سر زبانها جاری شود، کاری که یک سال بعد دیگر به دلیل دامنه نفوذ انجمن در صحنه مبارزه عملی نبود. از سوی وزارت اطلاعات یک گزارش در اختیار جراید و خبرگزاری ها قرار گرفت که همه تنها آن نوشته را بازتاب دادند.

محسن اسلامیان، علي‌اصغر پشتر و روزبه يحيي‌زاده هیچکدام در عملیات نظامی شرکت نداشته‌اند. (بیانیه انجمن پادشاهی ایران ۲۱ فروردین ۶۳۷۳). تکآوران انجمن پادشاهی که پایگاه بسیجی ها را در حسینیه رهپویان وصال در شیراز منفجر کردند هیچ کدام نه دستگیر شده‌اند و نه کشته.

سال گذشته انجمن چه در بیانیه ها و چه در پیامهای رادیویی و تلویزیونی خود، پی در پی بیان داشت که محسن اسلامیان و علی‌اصغر پشتر هر دو از فعالین جنبش دانشجویی در شیراز و روزبه یحیی‌زاده ساکن رشت بوده، در زمانهای گوناگون و به دلایل متفاوت دستگیر شده  و همدیگر را نمیشناختند. آنها تنها در صحنه دادگاه نمایشی در کنار یکدیگر قرار گرفتند. همآنگونه که یک سال بعد محمدرضا علی‌زمانی در کنار آرش رحمانی‌پور قرار گرفت.

رژیم اهریمن تبار در پس شکست ننگین دیپلماتیک خود در «نیویورک» دریافت که دیگر، اربابان غربی آنها نیز، از آینده شان بیمناک شده‌اند و هر روز که میگذرد از روز پیش بی اعتبار تر میشوند. از اینروست که در نهایت درمانگی دست به اقدام کشتار نبروهای برانداز میزند.

امروز رژیم اسلامی خون یار ما، مهدی اسلامیان را در کنار دیگر فرزندان دلیر آریابوم، فرزاد کمانگر، علی حیدریان، فرهاد وکیلی و شیرین علم‌هولی به زمین ریخته است. ما اعدام دسته‌جمعی این دلیران را نمادی از همسرنوشتی و یگانگی نیروهای برانداز میدانیم. رژیم پاسخ انجمن پادشاهی ایران را در همسویی و یگانگی با همه نیروهای ایران خواه، وایجاد وسیعترین جبهه برای نابودی رژیم تازی‌تبار و استقرار ایرانی آباد، آزاد وشکوفا دریافت خواهد کرد.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر.

انجمن پادشاهی ایران