سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / نوروز پیروز

نوروز پیروز

با فرا رسیدن نوروز ۶۳۷۴ شاهنشاهی (۱۳۸۹ معاویه ای ) رسانه تندر-دات-ارگ وارد ششمین سال فعالیت خود میشود.

پنج سال پیش این تارنما با شعار «تندر، مرگ جمهوری اسلامی» برای نخستین بار راه اندازی شد.نام این رسانه از طرح پنج مرحله ای جنبش تندر برگرفته شده است.

پس از پنج سال فعالیت ممتد، هنگام آن رسیده بود که شکل و امکانات آن را بنا بر نیازهای امروزی مبارزه با دژخیمان تازی تبار، آرایشی نوین دهیم.

این نیاز بویژه زمانی افزایش پیدا کرده است که تارنمای تندر-دات-اورگ امروز تبدیل به تنها رسانه سیاسی انجمن پادشاهی ایران شده است.

بی جهت نیست که عوامل آشکار و پنهان جمهوری اسلامی در تخریب، فیلترینگ و مشابه سازی و در نهایت کور کردن این رسانه کوشش شبانه روزی میکنند.

بی جهت نیست که وزیر امور خارجه ناجمهوری انیران اسلامی، سفیر سویس، حافظ منافع آمریکا را فرا میخواند و خواستار استرداد کارکنان تندر میشود.

اگر پنج سال پیش تندر-دات-ارگ در پناه رسانه قوی انجمن پادشاهی بر روی ماهواره های تله استار ۱۲ و ۵ و بعدها نیز به صورت رادیو بر روی ماهواره هات بیرد، به همراه برنامه های روزانه و زنده استاد فولادوند، میتوانست به صورت آرشیو رادیویی و تلویزیونی فعالیت کند، امروز باید این تارنما هم نقش بایگانی انتشارات انجمن و هم نقش گسترش دهنده  و آموزش دهنده فرهنگی، سیاسی و تئویک انجمن را به عهده بگیرد.

اگر پنج سال پیش رسانه تندر-دات-اورگ میتوانست به عنوان بازتاب دهنده صرفا یک حرکت فکری نو در عرصه سیاسی ایران فعالیت کند، امروز با توجه به دگردیسی این حرکت صرفا فکری به یک نیروی مبارزاتی و حاضر در صحنه، باید پاسخگوی نیازهای یک رساخیز ملی ای باشد که در حال تغییر دادن سرنوشت ملیونها انسان در منطقه است.

اگر پنج سال پیش میتوانست این رسانه به صورت روزنگار و فردی اداره شود، امروز با افزایش مدیران مسئول، نویسندگان و صاحب نظران و تعدد مراکز انتشاری، چه در آریابوم ما ایران و چه در خارج از کشور، دیگر این سبک مدیرت کفایت نمیکند و این سایت باید نقش همآهنگ کننده فکری و بازتاب دهند فعالیتهای هموندان انجمن پادشاهی باشد.

امروز ما باید هم بازتاب دهنده فریاد انجمنهای پادشاهی در ایران باشیم و هم با تئوری پردازان مواجب بگیر غربی و شرقی دست به یقه شویم. هم باید آموزشهای سیاسی/مبارزاتی را رواج دهیم و هم سیاستهای کشورهای بیگانه را خنثی کنیم. هم باید دگراندیشان را با افکار «انجمن» آشنا کنیم و آنها را به اتحاد دعوت کنیم و هم کجروی های سیاسی آنها را با شدت بایسته مورد انتقاد قرار دهیم.

آغاز ششمین سال  فعالیت تندر-دات-ارگ همراه با مبارزات شدید فرزندان ایران با رژیم تازی تبار است. این مبارزه تا این لحظه به سود اهداف «انجمن پادشاهی ایران» که اهدافی ملی و فراحزبی هستند، تمام شده است. هر روز که میگذرد جوانان بیشتری مشتاق آشنایی با افکار انجمن هستند و از ما انتظار پشتیبانی فکری و آموزشی دارند.

نویسندگان و کارکنان تارنمای تندر، همراه با شادباشهای نوروزی از همه یاران دعوت میکند که با پشت کار مبارزاتی خود این نیاز را برآورده کنند.

نوروز پیروز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *