سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / کشتار اسیران انجمن پادشاهی ایران

کشتار اسیران انجمن پادشاهی ایران

رژیم اسلامی سحرگاه امروز پنجشنبه ۸ بهمن ماه ۶۳۷۳ شاهنشاهی دو تن از هموندان «انجمن پادشاهی ایران» را به جوخه اعدام سپرد.

محمد رضا علی زمانی (ملقب به بردیا) سرپرست انجمن سیمرغ-آریایی در پاییز سال گذشته دستگیر شده بود و پس از اجرای «دادگاه» و محکومیتش مبنی بر اقدام برای براندازی جمهوری اسلامی برای دومین بار، پس از آغاز اعتراضات عمومی به بهانه روند «انتخابات» ریاست جمهوری، جهت ترساندن پسرعموهای اصلاح طلبش به دادگاه نمایشی آورده شد.

آرش رحمانی پور (روزبهان ۵۰۱۵۰) نیز در بهار امسال، یعنی ماهها پیش از آغاز مبارزات عمومی مردم ایران برای براندازی رژیم اسلامی، دستگیر شده بود و به همراه دیگر مبارزین به «دادگاه» نمایشی رژیم آورده شده بود. در حالی که آنها را در زیر شکنجه وادار به اعترافات ساختگی کرده بودند.

آنها را روزی در سالن دادگاه در لباس زندانی و دو هفته بعد با لباس آراسته در یک آپارتمان در مقابل سینی شیرینی و چای، در مقابل دوربین «پرس تی وی» به نمایش گذاشتند. اما همه این نمایشها و آبروریزی ها، هیچ کدام نتوانست ناتوانی و شکست رژیم را در برابر مبارزات دلیرانه ی جوانان ایران پنهان سازد.

علارغم تمرکز تبلیغاتی رژیم علیه انجمن پادشاهی، امروز اشتیاق جوانان در پیوستن به «جنبش تندر» و راه انجمن پادشاهی ایران، نه تنها کور نشده، بلکه روز به روز افزایش نیز یافته است. تا آنجایی که یورش ها و ضربات کاری جوانان بر پیکر فرسوده ی جمهوری اسلامی، تبدیل به امری همه روزه شده است.

پسرعموهای اصلاح طلب آنها نیز زیر فشارهای حکومتی و همچنین فشار مبارزان راستین و افکار عمومی، روز به روز خود را از دایره حکومتی دور تر می کنند و اهداف و راهکارهای انجمن پادشاهی به صورت فزاینده تبدیل به فرهنگ عمومی مبارزاتی شده است.

این رژیم حتی در سطح بین المللی نیز دیگر جدی گرفته نمیشود و هر روز بر تعداد کشورهایی که در بقای این رژیم تردید دارند افزوده میشود.

جوانان ایران در گفته های ما و در کردار ما آن صداقت و آن جدیت لازم را برای رهبری این جنبش دریافته اند. دیگر نه هزینه کردن ملیونی برای تبلیغات در رسانه های دولتی و بیگانه و نه اقدامات دیپلماتیک و نه پشتیبانی کشورهای غربی و شرقی این لاشه متعفن را می تواند بیش از این نگه دارد. انجمن پادشاهی ایران گلوگاه رژیم را در کوچه و خیابانهای ایران گرفته است و تا این جرثومه ۱۴۰۰ ساله را خفه نکند آرام نخواهد نشست.

دیگر هنگام آن رسیده است که مبارزین ساده نگر نیز دریابند که این رژیم، رژیمی نیست که با خواهش و اندرز و رفتار «مخملی» کنار برود زیرا مرام آنها بر اساس اسلام و تازی نامه‌اش (قرآن) استوار است که جز زور و شمشیر چیز دیگری نمیشناسد.

محمد رضا علی زمانی و آرش رحمانی پور نه اولین دلآورانی هستند که در راه میهن کشته می شوند و نه آخرین آن خواهند بود. ما به روان پاک این دلآوران سوگند یاد می کنیم که انتقام آنها را از پس ماندهای تازی در میهن خود بگیریم. جنگ ما تا زدودن کامل اهریمن ۱۴۰۰ ساله اسلام از آریابوم و استقرار «آیین ریشه‌ای» که قانون اساسی برگرفته از نیاکان ما ایرانیان است، ادامه دارد. ما در این راه هر بهایی را که لازم باشد خواهیم پرداخت.

این رژیم درمانده است و ناتوان. به جنبش توانمند «تندر» بپیوندید.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر.
انجمن پادشاهی ایران

مطالب بیشتر:

گفتگوی فریبا صحرایی، بی بی سی فارسی با جمشید شارمهد و ایمان عافار- انجمن پادشاهی چیست؟