سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / فراخوان دانشجویان تندر

فراخوان دانشجویان تندر

به نام آزادی

مردم شریف و غیور ایران
همانگونه که می دانید رژیم استبداد اسلامی از هیچ گونه اقدامی اعم از کشتار، اعدام، بازداشت، زندان، شکنجه و … برای سرکوب قیام همگانی شما در ماه های اخیر فروگذار نکرده است.
در این میان فرزندان دانشجوی شما در دانشگاه ها در صف مقدم این قیام همواره مورد شدیدترین حملات مزدوران امنیتی رژیم قرار گرفته اند.

با توجه به نزدیک شدن به روز ۱۶ آذر (روز دانشجو) رژیم از هم گسیخته اسلامی در تلاشی بدون نتیجه برای نگاه داشتن آخرین ستون های در حال ریزش خود اقدام به دستگیری گسترده دانشجویان مخصوصاً دانشجویان عضو انجمن پادشاهی ایران (تندر) نموده است.
طبق مشاهدات و گزارشات رسیده از ابتدای هفته تعداد زیادی از اعضاء فعال جنبش دانشجویی ضد استبداد و دیکتاتوری توسط ماموران و مزدوران دستگاه های امنیتی رژیم و در صدر آن ها وزارت ننگین اطلاعات بازداشت شده و از سر نوشت آن ها اطلاعی در دست نیست.
ما ضمن ابراز همدردی با خانواده های این عزیزان هموند، به رژیم اسلامی هشدار می دهیم حتی اگر تک تک ما را نیز بکشید جنبش ضد استبداد اسلامی هیچ گاه از پای نخواهد نشست.

ما دانشجویان، شما مردم شریف و آزاده را فرا میخوانیم تا روز ۱۶ آذر را تبدیل به روز مرگ جمهوری اسلامی کنیم. ایران ما باید از چنگال اهریمنان اسلامی نجات یابد و به دست مردم اصیل و آریایی آن رهبری شود. استبداد اسلامی مرگ خود را دارد به چشم میبیند. در این نبرد ما را همراهی کنید. همه با هم در قیام دانشجویی-مردمی ۱۶ آذر شرکت کرده و به روند نابودی این رژیم شتاب ببخشیم.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر.

کیسیا فرزان – نماینده دانشجویان تندر
انجمن پادشاهی ایران – تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *