سرخط خبرها
سرآغاز / جانبازان و اسیران / در باره ادعای دستگیری تکآوران انجمن پادشاهی ایران

در باره ادعای دستگیری تکآوران انجمن پادشاهی ایران

خبرگذاری های نزدیک به رژیم به نقل از تارنمای جوجه پاسدارهای «جوان آنلاين» مینویسند که ۳ تن از اعضای انجمن پادشاهی ایران را پیش از بمب گذاری در مقابل سفارت سابق آمریکا و روسیه و انگلیس دستگیر کرده‌اند و هدف این بمب گذاری را ایجاد رعب و وحشت در روز ۱۳ آبان اعلام میکند.
«انجمن پادشاهی ایران» برای ایجاد رعب و وحشت در دل دولت احمدی نژاد و بدنه متعفن جمهوری اسلامی نیازی به بمبگذاری، و آن هم در مقابل سفارتخانه‌های کشورهای بیگانه که هدف اعتراضات است، ندارد زیرا با شرکت و سمت و سو دادن به اعتراضات ۵ ماهه مردم ایران برای «براندازی» و نه «جااندازی» کل نظام منفور اسلامی، به اندازه کافی رعب و وحشت در دل پاسدار و بسیجی و رهبر مفعول آن انداخته است.
نشر چنین اخبار دروغ یک روز پیش از برگذاری راهپیمایی‌ای که تمامیت رژیم را هدف قرار داده است را، باید در چارچوب تلاش جمهوری اسلامی در جلب دوباره ته مانده‌های اصلاح‌طلب دولتی جستجو کرد.
«انجمن پادشاهی ایران» با آغاز مرحله دوم «تندر» و انفجار پایگاه بسیج در حسینیه شیراز رسم و راه پاسدارکشی و بسیجی‌کشی را باب کرده است. هدف نظامی تکآوران «انجمن پادشاهی» ضربه زدن به بنیه اقتصادی و نظامی نیروهای قهریه رژیم جمهوری اسلامی است و در این راه از هر وسیله‌ای استفاده میکند. ما برای وارد کردن ضربات کوبنده بر پیکر این رژیم نه از کسی اجازه میگیریم و نه با کسی رودربایستی داریم.
«انجمن پادشاهی» در عرض این یک سال نه تنها توانسته است با راهبری عقلانی، جوانان زیادی را در صفوف خود پذیرا شود بلکه افکار و راهکارهای «انجمن پادشاهی ایران» اینک بخشی از فرهنگ مبارزاتی ملت ایران شده است. دیگر کمتر کسی برای آزادی میهن به پایبوسی قدرتهای بیگانه میرود. دیگر کمتر کسی وجود اسلام اهریمنی را در دولت پذیرا میشود. دیگر کمتر کسی مدلهای دمکراسی غربی و صادراتی را برای آریابوم ما ایران تجویز میکند.
ما باز هم به مزدوران و عوامل سرکوبگر جمهوری اسلامی اعم از اطلاعاتی و بسیجی و نیروی پاسدار در هر مقام و رده‌ای، هشدار میدهیم که در مقابل جنبش «تندر»، جنبش آزادسازی «انجمن پادشاهی ایران»، مقاومت نکنید. این رژیم نمیتواند از شما نگهداری کند. آیا فکر میکنید رژیمی که برای خروج از بنبست نیاز به اشاعه اخبار دروغ دارد میتواند از شما حفاظت کند؟ آنها شما را برای نگهداری وجود ناپاک خود میخواهند. شما تاب تحمل ضربات کاری ما را نخواهید داشت و چنانچه سرسختی کنید تا نفر آخر از بین خواهید رفت. پیش از اینکه دیر شود به صفوف «انجمن پادشاهی ایران» بپیوندید و امنیت و آسایش را برای خود و خانواده خود بخرید.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه‌ای و کوبنده تندر
انجمن پادشاهی ایران

[ بیانیه انجمن پادشاهی برای چاپ و پخش]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *