سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / از میان گزارش های رسیده از روز چهارشنبه ۱۳ آبان

از میان گزارش های رسیده از روز چهارشنبه ۱۳ آبان

گزارش «گروه اهورایی» از ۱۳ آبان

درود بر جمشید دلاور
عصر دیروز و امروز چند بار سعی در ارسال ایمیل داشتم که نشد. فکر کنم تمام اینترنت را قطع کرده بودند.
یاران در خیابان زرتشت آتشی بپا کرده بودند که نگو و نپرس. یک ماشین نیروی انتظامی را به آتش کشیدند و بر اثر چند کوکتل مولوتفی که به سوی نیروی انتظامی کودتا پرتاب شد حداقل دو نفر از نیروهای کودتاچی بشدت آسیب دیدند و شب هنگام در درگیری با بسیجی ها دو قلاده شان را تنها گیر آورده و دخلشان را آوردیم. یک نفر کشته را مطمئن هستیم ولی دومی داشت نفس میکشید که ما رفتیم. اولی را خودم دیدم خرخر میکرد و تموم کرد.
در مناطق دیگر هم، بچه های «تندر» درگیر بودند. زیر پل سیدخندان (مقابل دانشگاه خواجه نصیر) درگیری شدید بود. در «۷تیر» نیز درگیری شدید بود ولی نشد کاری کنیم. شاید تو فیلمها می بینی که نیرو انتظامی به مردم حمله میکنه ولی چند بار مردم چنان حمله کردند که نیروهاشون تا آخر میدان عقب نشینی کردند. دیروز روز خوبی بود و ما حداقل یکی را به درک فرستادیم و چند نفر هم تا در ورودی جهنم رفتند ولی میشد بهتر از این هم باشه.

پیروز و پاینده باشی
پاینده ایران – گوبنده تندر
اهورا

+ + + + + + + + +
از میان گزارش های رسیده از روز چهارشنبه ۱۲ آبان

سلام جمشید جان

اینجا اینترنت خیلی کنده امیدوارم کامل به دستت برسه این گزارش.
روز ۱۳ آبان حدود ساعت ۹:۳۰ صبح وارد میدان ۷تیر شدیم جو میدان کاملا نظامی بود به طوری که آدم احساس میکرد حکومت نظامیه نیروهای گارد ویژه که روی ماشین هایشان نوشته شده بود یگان ویژه پاسداران ناجا در میدان بودند.همه لباس پلنگی به تن داشتند با محافظ های زیادی که روی لباس ها بود همه کلاه های مخصوص به سر داشتند و مجهز به باتوم اسپری اشک آور دستبندهای پلاستیکی در هر گروه یک نفر یک اسلحه ژ۳ همراه داشت یک نفر یک تفنگ پرتاب گاز اشک آور و یک نفر هم تفنگ پینت بال برای شلیک تیرهای رنگی به سمت مردم که رنگ آن روی لباس هایشان می ماند و توسط مزدورانی که داخل مردم نفوذ کرده اند دستگیر می شوند. ماشین آب پاش پلیس هم در میدان هفت تیر بود. حدود ۱۰:۳۰ صبح وارد جمعیت تظاهرات کننده در بلوار کشاورز تقاطع حافظ شدیم.

شعارها این بود:
مجتبی بمیری رهبریو نبینی
مرگ بر دیکتاتور
مرگ بر خامنه ای
ای دولت کودتا مرگت باد مرگت باد

همگی به سمت ۷ تیر در حرکت بودیم که یکباره یگان ویژه به همراه تعدادی بسیجی به مردم حمله کردند مخصوصا زن ها رو زیاد می زدند با باتوم های مخصوصی که مثل آنتن جمع و باز می شد. بعد از اینکه به ۷ تیر رسیدیم اجازه ورود به میدان رو ندادند و ما وارد خیابان قائم مقام شدیم در اونجا تعدادی گاز اشک آور به وسط جمعیت شلیک شد و تعداد ی هم گاز تهوع آور که خیلی اذیت شدیم.

بعد از بالا و پایین خیابان قائم مقام به جمعیت ما حمله کردند و ما همه متفرق شدیم در کوچه های اطراف چون در کوچه ها نیروهایشان تقسیم می شدند و تعدادشان کم می شد و واقعا جنگ تن به تن بود.

دراین بین من که داشتم به سمت بسیجی ها سنگ پرتاب می کردم یکی از مزدوران رژیم که ماسک زده بود و داخل ما نفوذ کرده بود از پشت کمر من رو گرفت و پرتاب کرد زمین. همینطور که زمین افتاده بودم حدود ۵ نفر به من حمله کردن یک لگد به گوش چپ یک لگد به سمت راست فک ضربات زیادی با باتوم به پشتم زدند که دنده های پشت به شدت آسیب دیدند همینطور من رو با ضربات لگد و باتوم می زدند که مردم بهشون حمله کردند و فرار کردند
من توسط دو تن از هموندان انجمن به سرعت از محل دور شدم، اما مردم هنوز درگیر بودند. کارهار در مجموع خوب سازمان یافته بود. و تلفات محدود بود.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای و کوبنده تندر.
کیسیا فرزان – تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *