سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / هشدار به رسانه «صدای آمریکا»

هشدار به رسانه «صدای آمریکا»

دوشنبه این هفته از سوی وکلای انجمن پادشاهی ایران و سرپرست رادیو تندر، جمشید شارمهد، در آمریکا هشدارنامه ای برای مدیر فارسی صدای آمریکا آقای کامبیز محمودی و همچنین بخش حقوقی این رسانه فرستاده شد. در این نامه با اشاره به برنامه های ۴ هفته گذشته این رسانه مبنی بر حتک حرمت و افترا از سوی شرکت کنندگان در برنامه های این رسانه، از مدیران آن خواسته شده است رعایت عرف روزنامه نگاری را انجام داده و متقابلا از مدیران «رادیو تندر» و مسولین «انجمن پادشاهی ایران»، یعنی کسانی که موضوع بحث این دادگاهها نمایشی بودهاند، در برنامه های خود دعوت به عمل آورده تا در مقابل تهمت های ناروا و ابلهانه از خود دفاع کنند.

در هفته های گذشته رسانه «صدای آمریکا» در بحث های پیرامون محاکمات هموندان انجمن پادشاهی ایران در دادگاههای نمایشی، تنها از مهمانانی دعوت به عمل آورد که یا از رانده شدگان انجمن پادشاهی و یا از مخالفین ملی/مذهبی و دشمنان سیاستهای «انجمن پادشاهی ایران» بوده اند.

همچنین در این هشدارنامه گفته شده است در صورت عدم برخورد مناسب صدای آمریکا، مدیران رسانه «رادیو تندر» از طریق مراجع قانونی در آمریکا این حق را اعمال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *