سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / گزارش های ویژه / یا براندازی و یا جااندازی، راه سومی موجود نیست

یا براندازی و یا جااندازی، راه سومی موجود نیست

با صدور حکم اعدام برای هموندان انجمن پادشاهی ایران، رژیم اسلامی میکوشد بخش ملی/مذهبی را زیر فشار ببرد و به آنها یادآوری کند که در صورت پافشاری روی خواسته‌های خود به گروههای «برانداز» نزدیک میشوند.
به نظر میرسد که این سیاست بر بخشی از اصلاح‌طلبهای نزدیک به دولت کاری بوده است. آنها به جای پشتیبانی از اعتراض عمومی علیه این احکام غیر قانونی، کوشش میکنند از طریق کمرنگ جلوه دادن نقش انجمن میزان «آلودگی» خواستهای خود را با اهداف انجمن پادشاهی کم کنند تا مورد یورش سیاسی پسرعموهای خود در دولت قرار نگیرند.
این بخش از ملی/مذهبی ها در رفتار خود بین پیوستن به رژیم به همراه از دست دادن هواداران و دوری از رژیم به همراه نزدیکی با نیروهای برانداز، گیر کرده‌اند.
در روزهای گزشته ما شاهد یک کنسرت از فعالیتهای تبلیغاتی علیه انجمن پادشاهی بودیم که عموما به شیوه لجن‌پراکنی و همراه با دروغ‌های آشکار بودند. سخنوران گویا از گفتن دروغ‌های آشکار حتی به قیمت رفتن آبرویشان باکی نداشتند.

امروز پنجشنبه در یک برنامه ویژه و زنده از «رادیو تندر» جمشید شارمهد به همراه مهمانان به یاوه های «صدای آمریکا» و شیخهای دفتر تهران «مجموعه فعالین حقوق بشر …» پاسخ میدهد.

این برنامه در روز پنجشنبه ۲۳ مهرماه ۶۳۷۳ ساعت ۱۰:۳۰ به وقت لس آنجلس از رادیو تندر پخش شد.

[برای تماشای این برنامه اینجا را کلیک کنید]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *