سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / گاری به گل نشسته اصلاح طلبی

گاری به گل نشسته اصلاح طلبی

کنسرت حملات رژیم و متحدین طبیعی آن مانند اصلاح طلبها دولتی علیه «انجمن پادشاهی ایران» در هفته های گذشته افزایش یافته است. این حمله ها از همه سو و عموما به قصد لجن پراکنی برای انکار نقش انجمن در مبارزات اخیر انجام میشود. در کنار خبر راه اندازی سایت مشابه تندر-دات-نت توسط رژیم اسلامی ما شاهد حملات ابلهانه و ناشیانه ملی/مذهبی ها از طریق دولتی های لانه کرده در «مجموعه فعالین حقوق بشر …» و «صدای آمریکا» بودیم. «صدای آمریکا» با آوردن فردی به نام «رزیتا منطقی» به عنوان سخنگوی «انجمن پادشاهی ایران» و با آلوده کردن خود در جنگ سیاسی و حزبی دچار دردسر حقوقی و اعتباری شده است.

تصویر بالا خانم رزیتا را بدون کلاه گیس نشان میدهید. وی در دو سال گذشته همیشه مهمان برنامه سازان مخالف با انجمن پادشاهی مانند آقای میبدی، آقای نوریزاده و … بوده است. وی پس از دو سال بی آبرویی برای خود و پخش اخبار دروغ، دیگر از سوی کسی به جز دشمنان انجمن پادشاهی جدی گرفته نمیشود.
آخرین دروغ وی اعلام تیرباران فرود فولادوند در تلویزیون پارس بود و پس از آن دوباره اعلام اینکه، «فرود فولادوند زنده است و در زندان است» در تلویزیون «صدای آمریکا».

اما امروز درماندگان اصلاح طلب مهره های سوخته و رانده شده از انجمن را همآنند اولاغهای لنگ برای گاری به گل نشسته «اصلاح طلبی» کشف کرده اند. وحشت آنها در این است که در آینده نزدیک از صحنه سیاسی و مبارزاتی حذف شوند. پیام انجمن پیش از این به اصلاح طلبها این بود که بین «براندازی» و «جااندازی» یکی را انتخاب کنند. به نظر میرسد که جناحی از این جماعت از انجمن بیشتر میترسند تا از دولت «کودتا». آنچه که این بچه سیدها نمیفهمند این است که با توجه به پیوستن فزاینده نیروهای ملی، و اکنون به صورت روزافزون از میان سپاه و بسیج، به جنبش تندر و نیروهای برانداز، شما در آینده تنها خواهید ماند و در آن زمان نه تنها باید از ما بترسید بلکه آن هنگام این مردم هستند که شما را سینه دیوار خواهند گذاشت.

در برنامه یکشنبه ۳ آبان ۶۳۷۳ «رادیو تندر» یاران باسابقه «انجمن پادشاهی» در باره این خانم و گذشته ایشان گفتگو کردند. در این برنامه از هموندان انجمن پادشاهی ایران پرسیده شده است که آیا خانم رزیتا منطقی (منیرو) سخنگوی شما است.

«تورج» فعال انجمن پادشاهی در کشورهای اسکاندیناوی معروف به «روزبهان پیر» میگوید:
« … برای نخستین بار من این خانم را از فرودگاه به دفتر لندن آوردم و از روز نخست سیاست انجمن مبنی بر مهار کردن وی و گماشتنش به کارهای غیر امنیتی بود.
رزیتا منطقی پس از عملیات موفق آذرخش در اروپا به قصد خرابکاری فرستاده شده بود.
فرود فولادوند معتقد بود که با اخراج وی از دفتر لندن باید منتظر عامل ورزیده تری باشیم. به همین دلیل نگهداری وی و مهار کردن وی به سود انجمن و اجرای برنامه های افشاگرانه علیه اسلام اهریمنی خواهد بود. ما آنروز این سیاست درست را نمی‌فهمیدیم اما من امروز با گذشت زمان درمیابم که این تنها سیاست درست برای استمرار فعالیتهای انجمن میتوانست باشد.
فرود فولادوند هیچ گاه از دست این زن چای و یا مواد غذایی نمیگرفت.
دستور استاد فولادوند در هنگام شرکت یاران در تلویزیون انجمن پوشاندن صورت بود اما این قاعده در مورد رزیتا اجرا نمیشد. در مقابل پرسش ما استاد میگفت من دلایل خودم را دارم.
… »

[برای تماشای این برنامه اینجا را کلیک کنید]

برای شنیدن این برنامه نوارهای زیر را بارگیری کنید.
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *