سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه تیر ۶۳۷۳ (۱۳۸۸ معا.)

برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه تیر ۶۳۷۳ (۱۳۸۸ معا.)

جمشید:
از این جنبش، بسیاری وحشت کرده‌اند زیرا نمیدانند چه کسی و یا چه نیرویی آن را سازماندهی و رهبری میکند.
آیا ما حق داریم افرادی را مانند سرلشگر «هخا» به عنوان شارلاتان و حقه باز معرفی کنیم؟ دیگر وقت آن نیست که سکوت کنیم در مقابل آدمهای حقه‌باز و تخم حرام.
مماشات با کسانی که به عمد در خدمت بیگانگان و خلع سلاح کردن سیاسی و عملی ما مبارزین فعالیت میکنند خود یک خیانت است. ما باید با این افراد آتش‌بیار هم آن رفتاری را بکنیم که با یک پاسدار آدمکش میکنیم.
هم آنگونه که نمیشود قدرتهای بیگانه را دست کم گرفت، هیچ کس نباید نیروهای ایرانی را دست کم بگیرد.

نیکدل:
پسر کو ندارد نشان از پدر، تو بیگانه خوانش نخوانش پسر
شما هیچ کشوری را نمیتوانید نام ببرید که در مقابل اشغال بیگانه دست به اسلحه نبرده باشد و جانانه نجنگیده باشد.
کسانی که ما را نکوهش میکنند از این که با اسلحه در مقابل رژیم اسلامی ایستاده ایم، هم آن «سربازان گمنام امام زمان» هستند.
چرا ما ایرانی ها هر گاه میخواهیم کشور خود را آزاد کنیم باید به شیوه مسالمت آمیز باشد، اما ملل دیگر مانند پارتیزانهای فرانسوی، مبارزین آلمانی و پارتیزانهای چک میتوانند دست به خشونت بزنند.
آیا فکر میکنید که نیاکان ما پس از شکست ایران از مقدونی‌ها میبایست مینشستند و خور و خفت متجاوزین را نگاه میکردند؟ ایرانی‌های اشکانی در عرض ۷۰ سال چنان دماری از رمی‌ها در آوردند که دیگر اثری از آنها در ایران باقی نماند. آنها با ۷۰۰۰ پارتیزان و با تنها ۱۵۰ نفر تلفات لشگر ۴۰ هزار نفره رمی‌ها را شکست میدهند و ۳۵ هزار نفر از آنها را میکشند، تا جایی که این لشگر، «لژیون گم شده» نام میگیرد.
از کورش که بنیانگذار حقوق بشر است به گونه ای نام میبرند که فردی شیره‌ای و ناتوان بوده است. ارتش ایران در زمان هخامنشیان کشنده‌ترین ارتش جهان بوده است. اگر ارتش ایران نمیتوانست دشمنان را بکشد، دیگر چیزی از تمدن ایران باقی نمیماند.
اگر ما امروز کسی را نداریم که در مقابل متجاوزین هم آنند پادشاه از فرهنگ و ناموس ما ایرانی ها پدافند کند در عوض در آریابوم ما، فرزندانی هم چون تکآوران انجمن پادشاهی را داریم که حاضر هستند با ریختن خون خود راه آزادی را هموار کنند.
اگر امروز کسی هست که خود را فرزند شاهنشاه، بزرگ ارتشداران میداند اما از نظر فرماندهی سیاسی و نظامی برای آزادسازی ایران هیچ اطلاعی ندارند بهتر است خفه بشوند و به کناری بنشینند. اینها «سربازان گمنام امام زمان هستند». از آن سرلشگری که در هنگام نیاز اسلحه و پرچم را به کناری انداخت و فرار کرد و هم اکنون ادعای مبارزه سیاسی و نظامی میکند. در حالی که حتی توان آن را ندارد به یکی از شنوندگان تلویزینی‌اش رهنمود مقابله با گاز اشگآور را بدهد. این فرد باید خفه شود و به خانه‌اش برود.

[1], [2], [3], [4], [5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *