سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / حکومت اسلامی، نه راه پیش و نه راه پس

حکومت اسلامی، نه راه پیش و نه راه پس

به نظر میرسد که کارگزاران جمهوری اسلامی، چه اصلاح‌طلب و اصلاح نه طلب آن، هنوز به نتیجه نرسیدند که در مقابل مبارزات فزاینده کدام راه را انتخاب کنند. آیا ریسک بازگشایی فضای سیاسی را با عقب ماندگان اسلامی به جهت حفظ نظام انجام دهند و یا اینکه به روش آزموده شده سیاست خشونت در مقابل مردم و باج دهی در مقابل کشورهای بیگانه ادامه دهند.

از میان این دو روش، دومی برای رژیم اسلامی قابل اعتماد تر است و آزمایش شده است. رفتار شایسته جوانان میهن ما در استفاده از امکانات موجود وحشت رژیم را در پیشگیری روش «بازگشایی فضای سیاسی» بر انگیخت و بسیار زود متوجه شدند که پشتوانه اعتراضات مردم بسیار عمیقتر از یک مراسم پایکوبی است و سمبه این جوانان بسیار پر زورتر از پیشبینی های مشاوران غربی آنهاست. این جوانان همه چیز را تمام و کامل میخواهند و به کم راضی نیستند.

به نظر میرسد که رژیم متوجه شده است که در صورت میدان دادن به «میر حسین» ها، جهت حفظ نظام، دوران آسودگی آنها بیش از شش ماه به طول نخواهد انجامید و خیلی زود به ۱۸ تیر خواهند رسید. و اینبار پاسدار و بسیجی نیست که دانشجو را از ساختمان به پایین پرت میکند بلکه این جوانان هستند که بسیجی را با تو سری خفه خواهند کرد. آنها دریافتند که دوران طلایی خاتمی تکرار نخواهد شد و چارقد سبز علی به داد رژیم نخواهد رسید.

ما نمیدانیم که در ساعات و روزهای آینده رژیم چه سیاستی در پیش خواهد گرفت. آیا دست آخر احمدی نژاد، با لجاجت بر سر کار میماند و یا اینکه میر حسین، دست بوس آقا میشود. این مشگل خود رژیم است و بهتر است خود آنها تصمصم بگیرند.

آنچه که ما میتوانیم با اطمینان کامل بگوییم این است که ما تدارک براندازی رژیم اسلامی را دیده ایم، با احمدی نژاد و یا بدون او. حکومت «عدل» علی و محمد، نه راه پیش دارد و نه راه پس. اگر در مقابل مبارزان عقب بنشیند، ما به پیش میرویم و اگر با ما همچنان با زور مقابله کند او را با مشت و گلوله در هم خواهیم کوبید. شما هم میهن من، زمان آن رسیده است که به صفوف تکآوران انجمن پادشاهی ایران بپیوندی تا این اهریمن ۱۴۰۰ را از میهن آریایی خود بیرون کنیم و سرنوشت آینده میهن را خود به دست گیریم.

پاینده ایران و کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *