سرخط خبرها
سرآغاز / آموزشی / حفظ نیرو، حفظ نیرو و باز هم حفظ نیرو

حفظ نیرو، حفظ نیرو و باز هم حفظ نیرو

رژیم در وحشت از پیکار جوانان پیش و پس از انتخابات تصمیم خود را در پیروی، راه خشونت نسبت به جوانان و مماشات با بیگانگان را در پیش گرفته است و در این راه با جدیت نیز برخورد میکنند. امکان عقب نشینی از سوی رژیم به سختی قابل تصور است.

۱- رژیم در صورت احساس خطر به صورت مسلحانه شورش ها را سرکوب میکند. یاران باید هشیار باشند که لحظه عقبنشینی و پیشروی را با حساسیت کامل تشخیص بدهند و مردم را راهنمایی کنند.

۲- به هیاهو و شانتاژهای رسانه‌های تفریحی-سیاسی لس آنجلس توجه نکنید. آنها در پی اجرای شو تلویزیونی خود هستند و هدف دیگری ندارند و اکثرا مستقیم و غیر مستقیم در کنترل رژیم اسلامی هستند. در بهترین حالت هیچ گونه تجربه مبارزاتی ندارند و جان هم میهنان را برای بخش مارکتینگ خود لازم دارند.

۳- از شرایط درگیری مبارزاتی استفاده کرده و یاران جدید خود را از میان مبارزین برای انجمنها گلچین کنید. نیروهای سرکوب در لحظه درگیری ها و حتی عقب نشینی از عمل شناسایی غافل نیست. به همه یاران تازه پیوسته آموزش بدهید که هویت خود را حفظ کنند. وظیفه حفظ این نیروهای تازه پیوسته با شماست. زیرا به همآنگونه که شما در پی سربازگیری هستید رژیم هم به دنبال از بین بردن و مهار کردن آنهاست.

۴- با «تندر» جهت دریافت آموزشهای مبارزاتی، مسلح شدن و آمادگی برای مراحل بعدی نبرد تماس بگیرید.

۵- هیچ یک از سازمانهای مخالف غیر از «تندر»، خود را برای مقابله عملی با رژیم آماده نکرده‌اند. وجود «جنبش تندر» را در سطح گسترده به مبارزین اطلاع بدهید.

یاران باید در این شرایط کاملا واقف باشند که نبرد ما تازه آغاز شده است و رژیم زمانی زمین خواهد خورد که هم سپاه و هم بسیج متلاشی شده باشد. از این رو وظیفه مرکزی ما حفظ نیروی خود، تدارک و آمادگی برای نبرد نهایی است. امروز جنبش تندر از تجربه و قدرت ویژه‌ای برخوردار است و اجازه نخواهد داد که توان جوانان میهن همآنند ۱۸ تیر به هرز رود. امروز خوشبختانه رژیم اسلامی در راهی قدم برداشته است که دست آخر سرش به دست فرزندان راستین میهن به خرپوز زین گذاشته خواهد شد.

پاینده ایران، کوبنده تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *