سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / بیانیه انجمن پادشاهی در باره انفجار گور خمینی

بیانیه انجمن پادشاهی در باره انفجار گور خمینی

شنبه ۳۰ خرداد ۶۳۷۳ شاهنشاهی

ساعت ۵ بعد از ظهر امروز، هنگامی که نیروهای سرکوبگر رژیم تازی پرست جمهوری اسلامی، فرزندان بی دفاع میهن را به دستور نجاستی به نام «خامنه ای» سرکوب میکرد، تکآوران «تندر» گور منفورترین موجود در ایران، یعنی خمینی، را منفجر کردند. در اثر این انفجار تعدادی کشته و تعداد نامعلومی زخمی شدند.
انجمن پادشاهی ایران اراده کرده است آریابوم ما ایران را، به همراه فرزندان دلیرش از چنگال دیو صفتان تازی و پشتیبانان غربی و شرقی آن با مشت و گلوله نجات دهد.
این روزها، باید دیگر بر ناباورترین فرد کشور ثابت شده باشد که این رژیم تنها با مشت و گلوله از بین میرود. دیگر باید بر اصلاح طلب ترین فرد کشور هم روشن شده باشد که انقلاب ما نه مخملی ست و نه لطیف. بر صلح طلب ترین جوان میهن باید دیگر روشن شده باشد که تنها زمانی که «بسیج» متلاشی و «سپاه» منحل شود کشور میتواند روی آرامش را به خود ببیند.
پسران کوروش و داریوش، دختران کیسیا و گردیه، فرزندان راستین فولادوند، همچنان به جنبش رهایی بخش تندر بپیوندید. تنها «تندر» است که چنین روزها را میسازد و خود را برای چنین روزهایی آماده کرده است. نگذارید شما را خواب کنند. نگذارید بازوان شما را ناتوان و ذهن شما را خسته کنند. به ما بپیوندید و خود را مسلح کنید. این جنبش میرود تا حکومت چهارده سده ای تازی را از آریابوم برای همیشه محو کند. این جنبش میرود که آزادی و سربلندی را به ایرانی بدهد. این جنبش میرود که ایرانی آباد، آزاد و شکوفا در سایه‌ی «آیین ریشه‌ای» بسازد.
ما باز هم به عوامل رژیم هشدار میدهیم: یا به ما بپیوندید و یا تا آخرین نفر در این نبرد نابود خواهید شد. شما راه دیگری ندارید. نه آمریکا به داد شما میرسد و نه اروپا و نه هیچ قدرت دیگر.

پاینده ایران، آزاد سرزمین کوروش بزرگ، کوبنده تندر
فرمانده کورش

[بیانیه انجمن پادشاهی]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *