سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / هشدار تندر به سپاه پاسداران

هشدار تندر به سپاه پاسداران

{در پی انتشار بیانیه «سپاه پاسداران اسلامی» (غیر ایرانی) مبنی بر تهدید مردم ایران، بیانه زیر از سوی «تندر» منتشر شد. از همرزمان میخواهیم که در گسترش این بیانیه مهم کوشا باشند}

بنام اهورای پاک ایران زمین
ما فرزندان کوروش و داریوش و انوشیروان دادگر، مصمم هستیم که با زدودن آیین ددمنش و اهریمنی تازی هزاروچهارصد ساله از میهن اهورایی مان ایران ، با هر شیوه و به هر بهایی که شده، مردم دربند و ستمدیده ایران را از چنگال ضحاکیان زمان و حامیان شرقی و غربی آنان نجات بخشیم و با برقراری «آیین ریشه ای» که همان قانون اساسی برخاسته از هویت و فرهنگ اصیل ایرانی ست، آزادی، سربلندی و افتخار ایران و ایرانی را در جهان، دوباره و این بار برای همیشه در تاریخ تضمین نماییم.
و برای دستیابی به این هدف، هر شیوه ای که لازم بدانیم، چه مسالمت آمیز و چه خشونت آمیز، بکار خواهیم برد و واقعیات کنونی جامعه و آنچه هم اکنون در میهن میگذرد و استقبال گسترده جوانان از «تندر» و «انجمن پادشاهی ایران» و پیوستن آنان به این جنبش آزادیبخش، گواه هم سویی هم میهنان با این اندیشه میباشد.
طبیعی ست ملت ستمدیده و خشمگینی که بپاخیزد، هیچ کس را توان مقابله با او نخواهد بود. همانند آتش فشانی که فوران کند و امواج ذوب کننده اش، تمام خس و خاشاک را ذوب خواهد کرد. به راستی که خس و خاشاک، همان تلویزیون های لس آنجلسی، عروسک ها و دلقک های اپوزوسیون نما، و جلادان و مزدوران رژیم ددمنش حاکم میباشد. یعنی همان هایی که دست در دست هم، قدرت توده های خشمگین ملت را نمی بینند و یا می‌بینند و نیش خندی زده و نادید میگیرند و یا حرکت های آزدایبخش ملی را تروریستی و زشت میخوانند و یا سرکوب میکنند.
ولی مسلم است روزی که قدرت به صاحب اصلی آن یعنی ملت تحویل داده شود، انتقام سختی از این خس و خاشاک ها گرفته خواهد شد. و هیچ کس را یارای مقاومت در برابر خشم ملت نخواهد بود.
حال به شما اعضای «سپاه پاسداران» هشدار میدهیم که خود را در مسیر امواج خشمگین و آتشفشانی ملت به ستوه آمده قرار ندهید! اگر ایرانی هستید، به «تندر» بپیوندید و یا حداقل دست از کشتار مردم بی گناه بردارید و از پست های خود کناره گیری کنید. در غیراینصورت، به خدای ایران و به عظمت کوروش بزرگ سوگند میخوریم، شما و اعضای خانواده شما، را به شدیدترین شکل مجازات خواهیم کرد، به طوریکه در تاریخ ایران و جهان بی سابقه باشد و هر جای دنیا هم که بروید از شبکه جهانی «انجمن پادشاهی» و «تندر»، در امان نخواهید بود. توصیه میکنیم قدری به تاریخ رجوع کنید و برخورد شاهپور (ملقب به ذوالاکتاف) با یاغی های تازی را دوباره مطالعه کنید.
این یک تهدید نیست بلکه یک طرح سازمانی بسیار حساب شده میباشد که جزییات آن فقط در زمان اجرا ، فاش خواهد شد.
پس فریب وعده های دروغین اربابان خود و ملایان حاکم را نخورید. مطمئن باشید هنگامی که ملایان ترسو و شکم پرور در حال گریز باشند، شما را با خود نخواهند برد، چون هواپیماهای اختصاصی آنان به اندازه کافی برای همه شما جا ندارد! پس به خود بیایید و حداقل برای چند دقیقه هم که شده به خود و خانواده خود بیاندیشید و آینده خود را تباه نکنید. چون فرصت اندیشه دوباره و تصمیم گیری مجدد هرگز زمانی که به دام بیفتید به شما داده نخواهد شد. ضمن اینکه اگر به تندر بپیوندید، بقای خود و خانواده خود را تضمین میکنید و میتوانید در خدمت ایران و ایرانی به فعالیت و زندگی طبیعی خود ادامه دهید.

حال تصمیم گیری با خود شما خواهد بود.

پاینده ایران، برقرار آیین ریشه ای، کوبنده تندر
انجمن پادشاهی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *