سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / نوروز پیروز

نوروز پیروز

آغاز سال ۶۳۷۳ شاهنشاهی، برابر با ۱۳۸۸ معاویه‌ای را به تمام تکآوران، هواداران و ایرانیاران شادباش میگوییم و از این که توانستیم در سال گذشته با خبرها و گزارشها و آموزشهای مبارزاتی در خدمت شما باشیم به خود میبالیم.

در آغاز سال علاوه بر اینکه با شما تجدید پیمان میکنیم، نوید آن را نیز میدهیم که در سال نو فعالیتهای تبلیغاتی «انجمن پادشاهی ایران» متناسب با نیازهای مبارزاتی «جنبش تندر» افزایش خواهد یافت. بی شک دشمنان این جنبش همآنند سالهای گزشته خواهند کوشید در مقابل ما بایستند و گاه با حمله های مستقیم و گاه با شیوه های شبیه سازی از قدرت مبارزات ملی گرایانه و ایران سازانه «جنبش تندر» بکاهند.

این دشمنان، که از قدرت مالی هنگفتی نیز برخوردار هستند، میتوانستند پیروز شوند چنانچه این جنبش ریشه در خواستها و نیازهای نسل جوان و ناآلوده نداشت. این دشمنان میتوانستند پیروز شوند اگرخواستهای «جنبش تندر» نابجا، زیاده خواه و یا غیر عملی و رویایی میبود. پشتوانه این جنبش ملیونها جوان ایرانی است که رو به آینده دارد و میخواهد اداره زندگی خود را به دست بگیرد و در این راه به کم رضایت نمیدهد و چشم امیدی نیز به کار چاق کنهای «نسل یک و دو» ندارد.

«جنبش تندر» از آنهاست و برای آنهاست.

پاینده ایران، برقرار آئین ریشه ای و کوبنده تندر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *