سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / برنامه‌های ویژه رادیو تندر برای مهاجرین ایرانی در آمریکای شمالی

برنامه‌های ویژه رادیو تندر برای مهاجرین ایرانی در آمریکای شمالی

برنامه‌های ویژه رادیو تندر از کانال تلویزیونی «ای تو» برای مهاجرین ایرانی در آمریکای شمالی پس از ۵ برنامه یک ساعته متوقف شد.
مدیر این رسانه تازه بنیاد شده که بر خلاف همشهری و همکار پیشین خود «داور» با پرچم «مبارزه با خرافات» به میدان آمده بود بسیار زود حملات مستقیم خود را به تندر و فرود فولادوند آغاز کرد.
این روزها با سرمایه‌های رژیم و دربار «رضا دیبا» رسانه‌هایی بوجود میآید که هدف آنها جلوگیری از یک مبارزه جدی و کاری با رژیم جمهوری اسلامی است. کوشش آنها ایجاد یاس و ناامیدی، بزرگ کردن نیروی کشورهای بیگانه و قدرت اسلام و ضعیف نشان دادن نیروی مردمی و بخصوص انجمن پادشاهی است.
هدف آنها از این کار راضی کردن افکار عمومی جهت پذیرش هر نجاستی به جای آزادی و سربلندی ایرانیان است.
هر کدام از این رسانه‌ها برنامه‌های خود را با اخبار «صدای آمریکا»، «صدای اسراییل» و یا «صدای فرانسه» و فیلمهای رنگ و رو باخته دوران گذشته … پر میکنند. «مبارزه» آنها یا محدود به جمع‌آوری امضا، جمع‌آوری پول، فرستادن ایمیل به سیاستمداران و یا سرکوفت زدن به مردم و در بهترین حالت فعالیتهایی است که به هیچ وجه زیانی به رژیم نمیرساند، اما نیروهای بالقوه ایرانی در آمریکای شمالی را سرگرم میکند.

این ۵ برنامه که آرشیو آنها را در اینجا میبینید چُرت این جماعت را پاره کرد و به شنوندگان آن نمونه یک مبارزه‌ی جدی را نشان داد.

۲۰۰۹-۰۲-۲۱
[1], [2], [3], [4]
[نمایش فیلم این برنامه]

۲۰۰۹-۰۲-۲۰
[1], [2], [3], [4]
[نمایش فیلم این برنامه]

۲۰۰۹-۰۲-۱۴
[1], [2], [3], [4]

۲۰۰۹-۰۲-۰۸
[1], [2], [3], [4]
[نمایش فیلم این برنامه]

۲۰۰۹-۰۲-۰۷
[1], [2], [3], [4]
[نمایش فیلم این برنامه]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *