سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / یورش به مراسم حسین نوره کش

یورش به مراسم حسین نوره کش

کشته و زخمی شدن شمار زیادی از هویت باختگان و مزدوران اندیشه تازی در تربت جام:
چهارشنبه شب یکی از فرزندان دلاور ایران در استان خراسان یکی از دسته جات مزدوران اندیشه تازی، که برای دشمنان ایران عزاداری و به سرو سینه خود می کوبیدند، را با مواد انفجاری مورد هدف قرار داد، که در این عملیات یک تن از آنان کشته و شمار زیادی نیز زخمی و خود دلاورانه و تندرست صحنه را ترک نمود، این در حالی است که خبرگزاری حکومتی مهردر این باره نوشت: “نیروهای امنیتی و انتظامی استان خراسان در یک عملیات سریع ضربتی چند تن از مظنونین حادثه شب گذشته در مراسم شام غریبان عزاداران حسینی در تربت جام را دستگیر کردند.

این خبرگزاری همچنین نوشت؛ چهارشنبه شب دسته جات عزاداری پس از مراسم شام غریبان به منازل شهدای این شهرستان مراجعه کردند که در مسیر بازگشت یکی از این دسته جات، یک موتور سوار با پرتاب یک شئی انفجاری به میان عزاداران باعث کشته شدن یک تن و زخمی شدن شماری دیگر می شود. وی پس از این اقدام به سرعت از صحنه گریخت.

نیروهای رژیم مانند همیشه پس از ضربه خوردن از سوی نیروهای ملی ادعای دستگیری عاملین را میکنند و توانایی فرزندان ایران را در رویارویی با اسلام اهریمنی نتیجه ارتباط آنان با قدرتهای خارجی اعلام میکنند. در صورتی که این تنها اسلام است که از سوی دشمنان ایران مورد پشتیبانی قدرتها غرب و شرق قرار دارد زیرا از همه بیشتر به آنان سود رسانده است.

به گزارش یاران «پاسداران پاسارگاد» دیروز پنجشنبه بیمارستان «امام رضا» در شهر مشهد به صورت آمادهباش در آمده بود و تختهای بسیاری را جهت انتقال مجروهین تربت جام خالی نگه داشته بودند. اما تنها سه مجروح به مشهد منتقل شدند که هر سه مجروح پس از ساعتی مردند. اما خبرگزاری های دولتی تنها از یک کشته در انفجار تربت جام گزارش میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *