سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / باز هم «انتخابات»؟

باز هم «انتخابات»؟

این روز ها در صدای آمریکا – در روزنامه های ایران و دیگر رسانه ها بحث بر سر این است که چه کسی می خواهد رییس جمهور ایران بشود. گذشته از این که بحث کنندگان کوشش میکنند یک فضای عادی سیاسی را در ایران اشغال شده نشان بدهند، مغلطه ای بزرگ از به سر کار آمدن احمدی نژاد به راه افتاده است که در فراسوی سخن به پشتیبانان این طرح اشاره خواهم کرد. این مغالطه چنین است که “هر چه مشکل اقتصادی داریم” یا “هر چه سرکوب وجود دارد” به دلیل ریاست جمهوری “احمدی نژاد” است.
این حرف چرا نادرست است؟
1 – از آن لحظه که خمینی دیو گفت «اقتصاد مال خر است»، اقتصاد ما به نابودی گذاشت. از مسئله ی آزادی مردم نمی گویم چون خودتان می دانید. با به راه انداختن جنگ هشت ساله هستی مردم به باد رفت و با سر کار آمدن «ملای کریه المنظر» و «دوران سازندگی» به موازات پیشرفت اقتصادی «باند های دزدی رژیم» افزون شده و ریشه دواندند در دوره ی خاتمی این باند ها جای خود را سفت تر کردند. نیز این که رژیم در سرکوب مبارزات مسالمت آمیز کار آزموده تر شد از طرف دیگر رژیم شرایط را برای تبلیغ کردن خود در برابر خارجی ها مناسب دید. کوتاهی اصلاح طلب ها از گرفتن تایید صلاحیت و بد تر از آن کوتاه آمدن در برابر خواست مردم و نیاز های میهن زمینه را برای روی کار آمدن احمدی نژاد فراهم کرد.
اکنون من توضیح می دهم. ما به عنوان تندری ها و با آموخته های ویژه ی خودمان که بر مبنای دانستن تاریخ استوار است باید بتوانیم حوادث را از دل تاریخ بیرون بکشیم. برای نمونه – چه کسی در زمان ساسانیان فکر می کرد به زودی میهن به دست تازیان سگخور سگی وحشی می افتد؟ چه کسی فکر می کرد پس از شاه قدرت قرار است به دست خمینی دیو بیفتد؟ هر معلولی علت دارد و این جاست که مردم با خود می گویند – چه طور شد از دوران خاتمی که به سوی اصلاحات می رفتیم یکباره چنین شد با این که کسی که از تاریخ می داند – میتوانست بفهمد که چه می خواهد بشود. به غیر از یک استثنا که در مورد دوم می آورم. احمدی نژاد اقتصاد را به آن شدت به نابودی کشانده که بیشتر سران دیگر رژیم نیز این کار را کرده اند و این جا حرف آخر که همه ی آنچه رخ داده ناگهانی و تصادفی نبوده و این که این جا هستیم نتیجه ی پیشامد های گذشته است.
2 – احمدی نژاد برای ریاست جمهوری خیلی مناسب نیست و چهره ی ناخوشآیند وی (شامپانزه مانند) و نادانی و حرف های مسخره اش و نیز کار های ناشیانه اش زمینه را برای انتقاد های شدید عناصر درون رژیم نیز مناسب نموده است. با توجه به این که بیشتر این سخنان جنبه ی عوام فریبی دارد.
3 – اما ببینیم این سخنان از دهان چه کسانی در می آید. ازدهان «ملای کریه المنظر» هاشمی رفسنجانی.
از دهان «ملای پر رو کروبی» که فکر می کند در سوییس دارد زندگی می کند. «من شب خوابیدم و بیدار شدم دیدم…»
از دهان اصلاح طلب ها. کسانی که جز حرف زدن کار دیگری از خود نشان ندادند.
از دهان سلطنت طلب ها که با حمله ی لفظی به دولت احمدی نژاد نمی فهمند که دارند منافع برخی از عناصر رژیم را تآمین می کنند.
از دهان مجریان صدای امریکا که هدفشان هدف امریکایی هاست و با منافع مردم ما مغایر است.
4 – گرم کردن اجاق انتخابات – «من بلدم شما بلد نیستید.» و کشیدن مردم به پای صندوق های رای و در کل نمایش تبلیغاتی مسخره که «ما فضای باز و انتقادی داریم» یا «ما هنوز طرفدار داریم.» که البته این نیرنگ بسی کهنه شده ولی انجام آن برایشان ضرری ندارد.
5 – من آن طور که در بسیج و انصار حزب الله می بینم – چون رژیم نتوانست وجود باند های مافیایی و دزدی را انکار کند در نزد این اراذل و اوباش خود کوشید تا خود را مخالف این دزدی ها نشان دهد. رژیم می ترسد که سخنان احمدی نژاد مبنی بر مبارزه با باند ها یک وقت کار دستش دهد.

همه ی این ها دلایلی است که این حرف ها از دهان افراد سود جو در می آید و برخی از مردم آن را گوش می دهند. چه کسانی سود می برند؟ باند امنیت موازی که زمان رفسنجانی در واواک بود با آمدن احمدی نژاد به مقام خود بازگشتند و حال این ها با باند هاشمی رقابت می کنند.
بدانید – دوره ی اصلاحات گذشته است و دیگر باز نخواهد گشت. خاتمی هم دیگر باز نخواهد گشت. همآنند این است که یک نفر مست کرده و به دریای آب سرد پریده حالا از او انتظار دارند که بار دیگر این کار را تکرار کند. اصلاح طلبان قدرت این را ندارند که به میدان باز گردند. اگر هم بر گردند کاری برای مردم نخواهند کرد. اصلاح طلبان به شعار های مردم دوستانه روی می آورند ولی برای گرفتن صلاحیت به نزد دشمن ترین دشمنان ایران التماس میکنند. نیز بدانید صد البته انتخابات قلابی خواهد بوده و عدد ها دستکاری شده و تقلب بسیار روی می دهد. از انتخابات مجلس هشتم درس بگیرید. تحلیل گران سیاسی گفتند ۸۰% مجلس به دست اصول گراها یعنی کاسه لیسان و کیسه کش های «ملای مفعول» می افتد و چنین هم شد. ما ملت ایران در این رژیم هیچ چیزی را تعیین نمی کنیم. این خواست خامنه ای مفعول هست و این دیکتاتور کوچک چنین اجازه ای را نخواهد داد. قطعا آن ها جو سازی و شعار های لازم زمان انتخابات را به راه خواهند انداخت و بدون شک هم به دنبال استفاده از اصل غافل گیری بر ضد مردم هستند.
نیز بدانید پای صندوق های رای رفتن رای دادن به کشته شدن – شکنجه شدن – زندانی شدن – نابود شدن – تهی دستی فرزندان این آب و خاک است. اصلا زندانیان سیاسی را در گذشته به زور شلاق به پای صندوق ها می بردند.

پاینده ایران
کوبنده تندر

پرساوش – ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *