سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه نوامبر ۲۰۰۸

برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه نوامبر ۲۰۰۸

۲۰۰۸-۱۱-۱۶
روز یکشنبه گدشته به دعوت کدبان صادق کردستانی از گروه «همبستگی اقوام ایران» و کدبان توکلی از «رادیو صدای ایران، هوستن تگزاس» میز گردی تشکیل شده است که کوشش در وارسی مسایل روز جنبش آزادیبخش ایران را از دیدگاه سخنوران شرکت کننده دارد.
برنامه های این میزگرد هر هفته روزهای یکشنبه ساعت ۹:۳۰ شامگاهِ تهران و ۱۰:۰۰ بامدادِ غرب آمریکا به صورت زنده از رادیو «صدای ایران» پخش میشود. صدای این رادیو را از تارنمای این رادیو www.kriht.com دریافت کنید.

توکلی:
غرب از پیوستن خانواده ایرانی وحشت داشت و ۳۰ سال پیش، موقعیت خود را در خطر میدید.

جمشید:
آیا ۳۰ سال کوشش ایرانیان به باد رفته است؟ ایرانی ها نیاز به این ۳۰ سال داشتند تا بتوانند دگردیسی بزرگی که ما آن را رستاخیز ملی مینامیم به دست بیآورند.

کردستانی:
مردم ایران باید خود را از این مرام کشتارگر اسلام آزاد کنند. کسی که توانست در این چند دهه ایرانیان را از این مرام کشتارگر آگاه سازد فرود فولادوند بود.
ما باید بتوانیم با رسانه های خود ایرانیان را برای تشکیل یک نیروی پارتیزانی فرا بخوانیم، نیرویی که حکومت دریابد که ایرانی کیست و ایرانیت چه معنایی دارد.
ما عرب نیستیم و قرآن هم برای ما ایرانی ها نیامده.
علی قتل کرد و ایرانی ها او را کشتند، حسین قتل کرد و ایرانی ها او را نیز کشتند. این حکومت به آشکارا خود را پیرو علی و حسین میداند، پس ما ایرانیها باید با این پیروان بجنگیم.
[1], [2], [3], [4], [5], [6]

۲۰۰۸-۱۱-۰۹
در پاسخ به اینکه «شوروی ۷۰ سال کوشید و نتوانست دین را برکند!»
در باره ضد بشر بودن دین. دین آمده است که راه را بر دین سازان باز کند و سد راه بشریت شود.
درماندگی انسانها در مقابل دین در ترس و ماسیدگی فکری آنهاست. اگر ما یخ‌زدگی فکری را در میهن خود درمان کنیم کسی نمیتواند با کشتار نادانی و خرافات را پابرجا نگه دارد.
خداپیش از این، یک پیر مرد در داستانهای دینی بود، اما حالا دیگر به باور خرافی های «امروزی» و «مدرن» تبدیل به «انرژی» شده است.
{بانو سرور}
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *