سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / نمایش محاکمه

نمایش محاکمه

خبرگزاریهای رژیم اسلامی امروز از محاکمه جوانان میهن ما در ارتباط با انفجار «حسینیه رهپویان وصال شیراز» گزارش دادند. لازم به یادآوری هست که رژیم اسلامی پس از چهار هقته انکار، ضربه خوردن، از تکآوران «انجمن پادشاهی» در حالی که دقایقی پس از آن انفجار، مسولیت این انفجار از سوی تکآوران طی بیانیه ای به عهده گرفته شده بود، برای جلوگیری از یورش تبلیغاتی «انجمن» اعلام کرد که عاملان این انفجار را دستگیر کرده است. در هم آن زمان این خبر از سوی انجمن در بیانیه ای جداگانه تکذیب شد.

در تماسی که بامداد امروز با «آراسپ» نماینده فرمانده کورش که رهبری مرحله دوم «تندر» را به عهده دارد برقرار شد، ایشان با اشاره به بیانیه انجمن پادشاهی در تاریخ 19 اردیبهشت امسال مبنی بر رد هرگونه دستگیری یاران انجمن در ارتباط با انفجار شیراز، خاطر نشان کرد که افراد نام برده در نمایش محاکمه، نه مستقیم و نه غیر مستقیم در تدارک و اجرای یورش به «حسینیه شیراز» دست نداشته اند.

رژیم درمانده اسلامی چه در آن زمان و چه هم اکنون نیاز به ارایه پیروزی دارد تا ترس را از صفوف آشفته نیروهای وفادار به خود را بزداید. و از آنجایی که پیروزی ای در میان نیست باید این پیروزی را با گرفتن اقرار از هواداران و سمپاتهای «انجمن پادشاهی» در دیگر بخشهای مبارزات مدنی و یا مبارزات دانشجویی بیآفریند.

رژیم جمهوری اسلامی از زمان ورود استاد فولاد به ایران و شدت یافتن مبارزات و درگیریها، دست به نمایشهای سرکوب گرانه میزند. نخست با اعلام جمع آوری دیشهای ماهواره، پس از آن مبارزه با بد حجابی و مبارزه با اشرار به میدان آمدند و آخرین اقدام آنها نمایش مسخره مانور نیروهای بسیج و سپاه در شهرهای آریابوم است. تا کنون این روشها نتیجه وارونه داشته است و عطش جوانان به پیوستن به «تندر» را افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *