سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / آخرین گاف سازمان اطلاعات و همدستانش در خارج، در باره استاد فولادوند

آخرین گاف سازمان اطلاعات و همدستانش در خارج، در باره استاد فولادوند

گزارش کلیشه ای وزارت اطلاعات از نمایش محاکمه هواداران انجمن پادشاهی در روزنامه کیهان تهران به سردبیری «حسین شریعت مداری» که در انجمن معروف به «حسین شر شری» است، علاوه بر ضد و نقیض های فراوان دارای نکات جالبی است. هم این متن نیز با اندکی تفاوت در خبرگزاری مهر و همچنین در خبرگزاری ج. ا. آمده است.
در حالی که نویسندگان «سازمان اطلاعاتی» این گزارش به صورت مستقیم «انجمن پادشاهی ایران» و «فرود فولادوند» را مورد هدف قرار میدهند خبرگزاریهای بیگانه مانند بی بی سی و تارنمای رادیو صدای آلمان کماکان از بردن نام انجمن وحشت دارند. آنها از واژه های گنگ «یک گروه سیاسی مخالف» نام میبرند.
در این گزارش حیدری فر در بر شمردن جرایم انتسابی افراد «فرود فولادوند» و «جمشید» هر دو را مقیم خارج ذکر میکند و به این ترتیب فراموش میکند که همکاران اطلاعاتی او قرار گذاشته اند که با شایعات کنترل شده «فرود فولادوند» را کشته و یا اسیر در چنگ ج. ا. بنمایانند.
در ماه های گذشته نیروهای اطلاعاتی رژیم در یک کنسرت تبلیغاتی کوشش داشتند با ایراد اینکه «استاد فولادوند در دست رژیم اسیر است» دامنه تاثیر تبلیغاتی جنبش تندر را بر روی جوانان و اشتیاق آنان را در پیوستن به این جنبش بکاهند. در این کنسرت تبلیغاتی متحدین طبیعی رژیم مانند پس مانده های سلطنت طلب و شرمندگان سال ۵۷ نیز شرکت دارند.
این کوشش ها به دلیل هشیاری یاران انجمن و بی منتقی دلایل مطرح شده هیچ تاثیری نداشته است. از سوی دیگر مبارزات تکآوران انجمن در این مدت با توان بالا و بدون وقفه ادامه داشته و دارد. رژیم دیگر چاره ای ندارد مگر رویارویی آشکار با انجمن و اهداف آن. رژیم این رویارویی را آغاز کرده است اما گویی چرخش سیاست رژیم را این تفاله ها در نیافته اند و همچنان صفحه خط برداشته‌ای را به نام «مفقودی فولادوند»، «کشته شدن فولادوند» و «دستگیری فولادوند» و باز دوباره کشته شدن را به ترتیب روی گرامافون میگذارند.
ما از حق نباید بگذریم: نویسندگان اطلاعاتی رژیم در این گزارش دست کم برای نخستین بار اهداف انجمن پادشاهی را به میزان زیادی درست بیان کرده اند. انجمن پادشاهی گروهی است که برای برچیدن بساط ننگین ۱۴۰۰ ساله اسلام پا به میدان گذاشته و تا نابودی این جمهوری و زدودن این آیین از نیاکان ایران و برقراری «آیین ریشه ای» عقب نخواهد نشست.
گزارش دادگاه مندرج در کیهان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *