سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / ادامه برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه اکتبر ۲۰۰۸

ادامه برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه اکتبر ۲۰۰۸

در باره تلخک‌های لس آنجلسی از زبان استاد فولادوند
سخنرانی زیر در ماه مه ۲۰۰۳ در زمانی ایراد شده است که رسانه انجمن هنوز روی ماهواره نیامده بود. زمانی که رضا فاضلی در تلویزیون «آزادی» به فروش قرآن مشغول بود، زمانی که آقای مشیری به عقل اش هم نمیرسید که میشود از اسلام انتقاد کرد، زمانی که روشنفکران فرنگ زده هنوز در اسلام به دنبال زمینه های ضد امپریالیستی میگشتند و روحانیت را به مترقی و قشری تقسیم میکردند، زمانی که اکثریت، اسلام را پاک و تنها آخوند را ناپاک میدانستند.
پنج سال پیش این جماعت همیشه عقب مانده، گفته ها و کرده های ما را تندروی میخواندند و قادر به درک درست از جامعه ایرانی نبودند.
گرچه امروز این واقعیات را تا حدی دریافته اند، اما این بار در مقابل پذیرش داده‌های جدید درمانده اند.
با سپاس از پروچیستا که این نوار را از آرشیو خودشان در اختیار یاران قرار داده اند.
[1], [2]

۲۰۰۸-۱۰-۱۵
گفتگویی در باره «سرلشگر هخا» و «گروه عقاب»
من نمیدانم چرا افرادی که در رژیم گذشته صاحب مقام بودند و دو دستی کشور را به آخوندها تحویل دادند، امروز پس از ۲۸ سال ولگری فکر میکنند بهتر از ما میتوانند این کشور را نجات بدهند.
«هرچه خوبان همه دارند تو تنها داری». این گروه تمام نظرات ارتجاعی، انحرافی و عقب مانده که تا کنون از سوی جبهه سلطنت طلبان بیان شده را یکجا جمع کرده‌اند.
رهبر این گروه میگوید: «تا شجره و عباسی نگویند من نمیتوانم با شما گفتگو کنم».
پیش بینی ما بر این است که آزادی ایران از روی جنازه اسلام رد میشود. رنگ این انقلاب کاملا سرخ خواهد بود. در این میان جایی برای بازی های نمایشی موجود نیست. شما مجبور خواهید شد در آینده یا همراه و همسو این جنبش باشید و یا در مقابل آن بایستید.
{جمشید}
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *