سرخط خبرها
سرآغاز / رادیو تندر / جمشید شارمهد / برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه سپتامبر ۲۰۰۸

برگزیده برنامه های رادیو تندر در ماه سپتامبر ۲۰۰۸

2008-09-21:
«رادیو تندر» به زودی روی ماهواره‌ها میرود. مذاکرات با دو شرکت سرویس دهنده انجام شده است. به دلیل کمبود بودجه (۳ ماه پول پیش) راه‌اندازی دوباره رادیو روی ماهواره ها به تاخیر افتاده است و مهلت ۳ هفته‌ای را که یاران دست اندر کار پیش‌بینی میکردند سپری شده است. هم اکنون یاران علاوه بر شرکت قبلی با دو شرکت دیگر در حال مذاکره هستند. مذاکرات با شرکت قبلی به پایان نرسیده است و قرارداد ما با این شرکت منتفی نیست.

جمعبندی ۹ ماه کار رسانه‌ای انجمن.
چگونه جنبش تندر تحول فکری بوجود میآورد. ما میگوییم و انجام میدهیم، دیگران مجبور هستند به دنبال ما بیایند. این یعنی رهبری جنبش آزادیبخش.
کسانی که میخواهند حرف و یا عمل ما را تقلید کنند، چاره‌ای جز پیروی کامل از ما را ندارند. یا با ما میآیی و یا در راه میمانی و نیست میشوی.
تحولات فکری در سلطنت طلبان و مشروطه خواهان. پیرامون گفتگوی آقای «داریوش همایون».
{جمشید}
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7]

2008-09-14:
نافرمانی شرعی انجام بدهید، زیرا در میهن ما دیگر مدنیتی موجود نیست که نافرمانی مدنی بازدهی داشته باشد. گفتگو با بانو سرور.
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7]

وصیت نامۀ یک ایرانی
من آریایی ام _ خدای من ایران است _ پیامبرمن زرتشت بزرگ است _ امامان من کورش و داریوش بزرگ ، خشایارشاه ، انوشیروان و یزد گرد است _ امام زمان من کاوه آهنگر است _ روحانیون من فردوسی ، خیام ، مولوی ، حافظ و سعدی است _ کتاب مقدس من شاهنامه و گاتها است _ اصول و فروع دین من لوح حقوق بشر کورش بزرگ است _

قانون اساسی من آیین ریشه ای است _ عاشورای من قادسیه است _ شهدای من بابک خرمدین، روزبهان خراسانی ، بهمن جازویه و فیروز نهاوندی است_ پرچم من درفش کاویانی است_ بهشت من آزادی است _ عید من مهرگان و نوروز است _ مهراب من دل است _ دین من عشق و دانش است _ ایمان من خرد است _ رهبر من فرود فولادوند است.

زنده باد خرد _ مرده باد جاهلیت
پیمان اهورایی – تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *