سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / پیام یکی از فرماندهان تندر

پیام یکی از فرماندهان تندر

با درود بر همه فرزندان راستين ايران زمين

روزگاری از آمدن استاد به ايران می گذرد بعد از آمدن استاد عوامل رژيم و يک سری فريب خورده در صدد آن بر آمدند تا صف های ياران انجمن پادشاهی را در هم شکنند و نيرو هايي را که وظيفه ادامه راه استاد بعد از آمدن ايشان داشتند را دلسرد کنند.
حريف انجمن های درون میهن که نمی شدند توان خود را بر آن گذاشتند تا نيرو های خارج از کشور را تضعيف کنند. به راستی شما کجای کاريد ما می گوييم حال استاد خوب است عده ای می گويند دستگير شده و عده ای ديگر میگویند کشته شده و یا قرار است کشته شود.
هر چه که شده استاد وظيفه ای داشت، آن وظيفه را انجام داده و آن هم بازگشايی تازينامه برای اولين بار بود و حالا نيست اين مسئله فرقی در اصل مسئله نمی گذارد هر کس وظيفه مشخصی دارد و بايد آن را انجام بدهد. اين خاله زنک بازی ها را کنار بگذاريد و کار خودتان را انجام دهيد تازينامه بازگشايی شد و تمام شد. حالا نوبت شماست که آن را به عموم گسترش دهيد تا فرزندان بيشتری از ايران زمين را از چنگال اسلام نجات دهيد، رگ های غيرت ايرانی را در خودتان بيابيد و آن را پرورش دهيد از اين بی غيرتی دست برداريد. خودتان استاد باشيد. خودتان بابک باشيد. خودتان فريدون باشيد. ياران درون ميهن، هم ميهنانم بکشيد، نيست و نابود کنيد اين عرب پرستان بی ناموس را. هر آن چه نياز داريد از خود اينها بگيريد. به پا خيزد و خاک ايران زمين را با خون اينان رنگين کنيد. به راستی که نام شما در تاريخ ايران جاودانه می شود و به عنوان خرم دينان و آهنگران قرن ۲۱ نام خواهيد گرفت.
و شما هموطنان خارج از ميهن، شما نيز وظيفه خودتان را فراموش نکنيد بيش از بيش از تندر حمايت کنيد که اکنون زمان حمايت است همينجا به شما می گويم موجی از تندر در راه است که پيش از حرکت نهايی، مرگ اسلام را در ايران در پی خواهد داشت.
ايرانی بپا خيز فکر خود را باز کن و وظيفه ات را انجام بده از هموطنان خود دفاع کن و به جنگ با اين اهريمنان بپرداز به تندر بپيوند تا ايران را با هم آزاد کنيم.

فرزند ايران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *