سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / پاسخ كیسیا ۲۱۲۲ به «پا اندازان» و «جا اندازان» سلطنت طلب

پاسخ كیسیا ۲۱۲۲ به «پا اندازان» و «جا اندازان» سلطنت طلب

{درود بر شما، یاران گرامی من این نامه را برای خانم صفاری فرستادم اما ممكن است در برنامه اش نخواند خواهشمندم شما آن را از رادیو بخوانید.}

با درود،

خانم صفاری هدف شما از بكار بردن نام فرود فولادوند چیست و چرا حال به فكر استاد فرود فولادوند افتاده اید؟ چرا آن زمان كه او از لندن بسوی ایران، برای یكسره كردن كار ر‍ژیم ملایان به ایران رفت تا جنبش راستین «تندر» را كه او واعضای مركزی انجمن پادشاهی كه تعدادشان ۹ نفر است آن را تدوین، و برنامه ریزی كردند، شخص شما در برنامه هایتان كه از تلویزیون های دیگری مثل «تصویر ایران» بود صحبتی از او به میان نمی آوردید چه شده است كه حالا دنبال پیكر كشته شده او میگردید؟ آیا با شنیدن خبر، كشته یا دستگیری فولادوند از زبان كسانی كه آنها هم مثل شما از كشته شدن فولادوند خوشحال میشوند به آرامش می رسید و فكر میكنید كه شازده ای كه شما به او و مادر او علاقه دارید شانسی برای عرضه اندام دارد و دیگر فولادوند هم نیست كه سد راه و مخالف این شخص بزدل باشد، بله؟
در برنامه تان میگویید كه فولادوند گفته است «انجمن پادشاهی فقط خود من هستم». چرا دروغ میگویید؟ آیا فكر میكنید كسی این دروغ براستی خنده آور شما را باور میكند؟ می دانم كه شما خوب می دانید و شنیده اید كه بارها فرود فولادوند خود را یكی از اعضای یازده نفره انجمن پادشاهی معرفی كرده است و بارها سند امضای یاران مركزی انجمن پادشاهی در ایران را كه با خون خود آن را به ثبت رسانده اند دیده و شنیده اید باز هم می گویید انجمن پادشاهی وجود ندارد و فقط خود فولادوند است؟ و در برنامه اتان از كلیپ های او استفاده میكنید چرا از این بخش از گفتار او كه این مسایل را توضیح میدهد نشان نمیدهید، نه این گفته ها برای شما صرف ندارد اصلا میشود از شما سوال كرد كه هدف فرود فولادوند از این رستاخیز وجنبشی كه آغاز كرد چه بود؟ آیا نه اینست که همواره خود او میگفت، من با سه شمشیر به جنگ رژیم اسلامی آمده ام كه این سه عبارتند از:
۱- دادن آگاهی های تاریخی، دینی و آگاهی های راستین كه تا بحال كسی برای فرزندان ایران بیان نكرده است.
۲- شناساندن فرهنگ بی كران ایرانی و بازگشت ایرانی به ایرانیت و زدودن اندیشه نكبت بار تازی از ذهن مردم ایران و ارائه آیین ریشه ای (قانون اساسی پیشنهادی) انجمن پادشاهی.
۳- و در آخر زدودن این رژیم كه اگر در ماندگاری خویش اسرار ورزد با مشت و گلوله از پای در خواهد آمد.
اما نه، شما و امثال شما فقط فولادوند را در بازگشایی تازینامه قبول دارید و به كارهای دیگر او علاقه ندارید. پس با این اوصاف شما نمیتوانید هواخواه او باشید. چرا كه فرود فولادوند شخصی بنام رضا پسر آریامهر گرامی را جزء جا اندازهای رژیم اسلامی و یكی از شهریاران بی هنر همانند شاه سلطان حسین صفوی می داند و همچنین مادر مسلمان او كه نوه چهاردهم امام حسن مجتبی می باشد را هم بارها در برابر شمشیر برنده زبان خود قرار داده است و بارها گفته است كه بنا به سخن فردوسی گرامی شاهنشاه آریا مهر از دو گرفتاری برخوردار بود كه این بند از شاهنامه می‌گوید:

زدستور بد گوهر و جفت بد
تباهی به دیهیم شاهی رسد

به این معنا كه از وزیر بد سرشت و همسر بد، تیرگی و بدبختی و زیان به حكومت پادشاهی میرسد.
پس باز هم شما مثل بعضی از مسلمانان می باشید كه هر وقت در بازگشایی تازینامه به مطلبی بر میخورند كه آن را قبول ندارند می گویند من این بخش را قبول ندارم. البته شما زرنگ تر از اینها هستید واین باور خود را اصلا بیان نمیكنید اما ما دور از جان شما خر نیستیم و آنقدر از فرود فولادوند یاد گرفته ایم كه با گفتن نخستین واژه از زبان شما فرجام آن را می فهمیم. می گویید كه تمامی فرزندان فولادوند میگویند كه پدر ما یا كشته شده است یا در دست رژیم است، آیا شما فكر میكنید فرود فولادوند برای تعطیلات و خوش گذرانی به ایرا ن رفته است كه خانواده خود را در جریان كارهایی كه انجام میدهد بگذارد؟ مگر بارها نشنیده اید كه او خانواده خود را از مسایل و كار سیاسی كه خود انجام میداد و می دهد دور وجدا نگه داشته است؟ چرا همان خانم شكوفه كه می آید و می گوید گروه «تندر» وابسته به وزارت اطلاعات می باشد تا كمتر از یكسال پیش در مصاحبه ای با «ایمان عافار» و «مهران صدری» می گوید من فقط شما را قبول دارم واز كسانی كه بر روی تلویزیونهای دیگر می روند و دنبال مرده فولادوند هستند گله و خرده میگیرد اما خودش هم به جمع آنان می پیوندد، نكند بانو سرور هم كه در برنامه هایتان او را بر روی ایر می آوردید و با او صحبت میكردید و او را روشنگر می نامیدید هم یكی دیگر از عناصر رژیم می باشد؟ كه با این گروه همكاری می كند و دیگر اینكه بنا به اطلاعات موثق آقای انصاری كه می گوید فرود فولادوند و دو همراهش در ژانویه 2007 در اثر یك درگیری در مرزهای ایران یا كشته یا دستگیر شده اند و شما هم آن را قبول دارید، خوب من یك سوال دارم از آن زمان تا انفجار حسینیه شیراز توسط تكآوران انجمن پادشاهی ۱۵ ماه میگذرد چرا رژیم باید ۱۵ ماه فولادوند را زنده نگه دارد تا بعد از این مدت انفجاری صورت دهد تا بقول شما بهانه ای برای كشتن او داشته باشد؟ چرا این كار را ۱ یا ۲ یا ۳ یا چه میدانم ۶ ماه بعدش انجام نداد كه حداقل زودتر از وجود این دشمن بزرگ خود خلاص شود؟ هر چند كه رژیم برای كشتن او نیاز به بهانه ندارد این را شما خوب میدانید اما دودوزه باز هستید. فرود فولادوند با بازگشایی یك بند از تازینامه فتوای قتلش توسط خود این كتاب وحكومت اسلامی صادر شده است و اگر دردست رژیم بیافتد نیازی به مرتد شدن ندارد زیرا او بیش از ۳۰ سال است كه مرتد است. خواهشن چرند نگویید. شاید بگویید من برنامه های گذشته او را راجع به زدودن این رژیم بوسیله زور و به قول خودش «مشت و گلوله» نشنیده ام. اما این اواخر كه در سفر بسوی ایران بود كه بارها در هر جایی كه برنامه ای برای تلویزیون می فرستاد صحبت از ضربه كوبنده و فاجعه در میان بود و بارها به سران رژیم هشدار میداد كه دست از یاری این رژیم بردارید چرا كه در غیر این صورت به گونه ای وحشتناك خود و خانواده خود را از دست میدهید. حال تكاوران انجمن پادشاهی بنا به همین گفته، یك چشمه از كار خود را نشان دادند و پندار و گفتار را به كردار دگرگون داده واین كار را انجام دادند و «مسلمانان سر بری» را كه شما زیاد از این واژه استفاده می كنید را كه حال آنها «مردم بی دفاع در مسجد» شده اند از نظر شما، را به درك واصل كردند، كه این نه نخستین و نه فرجام آن خواهد بود، و باز هم در انتظار ضربات بعدی باشید. در آخر از شما می خواهم كه درست بیاندیشید. نه فولادوند مرده است نه انجمن پادشاهی و نه جنبش «تندر». با این ها مخالفت نكنید و سد راه آن قرار نگیرید زیرا كه این حركت بقدری قدرتمند است كه هر سدی را در هم میشكند و خود را بیش از این بی بها نكنید.

كیسیا ۲۱۲۲ از قلب میهن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *