سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / فراخوان انجمن پادشاهی ایران

فراخوان انجمن پادشاهی ایران

یکشنبه ۱۲ خرداد ۶۳۷۲ شاهنشاهی

هم میهنان، دختران و پسران ایرانزمین!
مرحله دوم جنبش تندر با انفجار «حسینیه سید الشهدا» در شهر شیراز آغاز شده است و دامنه‌ی آن با گامهای استوار و پویا گسترش میابد. رژیم اسلامی که در آغاز فکرمیکرد، این یورش دلاورانه، حرکتی است گذرا، پس از دو ماه سردرگمی دریافته است که جنبش تندر بسیار قویتر از آن است که بتوان آنرا انکار کرد و یا با دروغ و افترا توسط متحدان سنتی‌اش مانند شرمندگان سال‌های ۵۷ و فراریان سلطنت طلب از میدان به در برد.
رژیم میبیند، روزی نمیگذرد که مزدورانش از سوی فرزندان این آب و خاک مورد هجوم قرار نگیرد. روزی نمیگذرد که نیروهای انتظامی‌اش در چنبره مبارزین مدنی گیر نکند. روزی نمیگذرد که منابع مالی‌اش مورد هجوم رزمندگان قرار نگیرد. و روزی نمیگذرد که شاهد افزایش آتش سوزی های بزرگ و کوچک در سرتاسر میهن نباشد.
ما نوادگان کورش و داریوش، پیمان بسته‌ایم تا میهن خود را با مشت و گلوله از دست اهریمن ۱۴۰۰ ساله اسلام و پشتیبانان غربی و شرقی آن برهانیم و آیین ریشه‌ای را در میهن خود مستقر کنیم.
هم میهنان! با پیوستن به جنبش تندر ما را در شناسایی دشمنان ایران زمین یاری کنید. تکآوران انجمن پادشاهی نیاز به اطلاعات دقیق، از افراد زیر را دارند:
یکم: افرادی که با هر گونه عنوان‌های «اطلاعاتی» و یا «بسیجی فعال» و یا «نیروی پاسدار» و «نیروی انتظامی» و یا «لباس شخصی» و یا «خواهران زینب» در هر مقام و رده‌ای در سرکوب مردم شرکت داشته و دارند.
دوم: افرادی که در سایه نیروهای امنیتی رژیم به پخش مواد مخدر در بین جوانان چه به صورت فروشنده ریز و چه به صورت فروشنده کلان فعال هستند و جوانان سرزمین ما را به شیوه آهسته میکشند.
سوم: افرادی که در پناه روابط نزدیکشان با سران و کارگزاران جمهوری اسلامی، اموال ملی را به سرقت میبرند و در زر اندوزی خود به اقتصاد کشور آسیب میرسانند و در زمره جنایتکاران اقتصادی هستند.
اطلاعات مورد نیاز علاوه بر نام و نام خانوادگی، عکس از چهره و یا عکس تمام قد، سابقه فعالیت، نشانی محل زندگی و محل کار، شماره تلفن در خانه، محل کار و یا شماره تلفن همراه، مشخصات خودرو، و همچنین نام و مشخصات بستگان درجه یک آنها میباشد.
اطلاعات مورد نیاز را از طریق ایمیل و یا شماره تلفن نمایندگی های ما در خارج از کشور در اختیار تکآوران انجمن پادشاهی و دیگر مبارزان قرار دهید.
رژیم کوشش میکند از گسترش پیام ما جلوگیری کند، از این رو از همه ایران یاران میخواهیم که در پخش این فراخوان ما را یاری کنند.
ما باز هم به مزدوران و جنایتکاران جمهوری اسلامی در هر مقام و رده‌ای، هشدار میدهیم که در مقابل جنبش تندر، جنبش آزادسازی انجمن پادشاهی، مقاومت نکنید. گول سران رژیم را نخورید. پیش از اینکه مردم مشخصات و سوابق شما را گزارش کنند با ما تماس بگیرید و خود را تسلیم کنید و امنیت و آسایش را برای خود و خانواده خود بخرید. در غیر این صورت و در صورت مقاومت شما سرنوشت خوشی در پیش نخواهید داشت و تکآوران انجمن پادشاهی دیر یا زود شما را به هلاکت خواهند رساند.

پاینده ایران، آزاد سرزمین کوروش بزرگ، کوبنده تندر
فرمانده کورش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *