سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / بیانیه انجمن پادشاهی در باره ادعای دستگیری تکآوران تندر

بیانیه انجمن پادشاهی در باره ادعای دستگیری تکآوران تندر

پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۶۳۷۲ شاهنشاهی
هم میهنان!
تکآوران انجمن پادشاهی ایران در ماه گذشته با انفجار «حسینیه سید الشهدا» در شهر شیراز به عوامل و کارگزاران رژیم اشغالگر اسلامی هشدار دادند که فرزندان دلاور ایران زمین، اراده کرده‌اند تا میهن خود را با مشت و گلوله از دست اهریمن ۱۴۰۰ ساله اسلام و پشتیبانان غربی و شرقی آن برهانند.
با وجود اینکه انجمن پادشاهی طی بیانه‌های پی در پی مسولیت این یورش را به عهده گرفت، رژیم درمانده اسلامی برای کاهش وحشت مزدورانش سیاست انکار و نادیده انگاشتن این یورش را در پیش گرفت. از آن زمان تا کنون رژیم شاهد افزایش درگیری ها و آتش سوزی های بزرگ و کوچک در سرتاسر میهن بوده است.
امروز رژیم اسلامی پس از یک ماه سردرگمی در چگونگی برخورد با این یورش دلآورانه و همچنین درمانده‌گی در پاسخگویی به مزدورانش تغییر سیاست داده و با ادعای دستگیری عاملان این افجار کوشش در آرام کردن صفوف آشفته خود را دارد. ادعای دستگیری تکآوران تندر به هم آن اندازه نادرست است که ادعای «غیر عمدی بودن» این انفجار میباشد.
روند ضربه های خشن‌تر و کاری‌تر، در ماه‌های آینده باز هم افزایش خواهد یافت و تا آزادی کامل میهن و استقرار «آیین ریشه‌ای» ادامه خواهد داشت.
ما فرزندان این آب و خاک هستیم. ما دختران و پسران کورش و داریوش هستیم. ما دختران و پسران بابک خرمدین هستیم. ما نوادگان بهمن جازویه، کشنده علی تازی هستیم. ما دختران و پسران کیسیا، بانوی مرزبان ایران هستیم. ما بچه های فرود فولادوند هستیم که برای بدست آوردن پیروزی وارد کارزار شده‌ایم.
ما باز هم به مزدوران و عوامل سرکوبگر جمهوری اسلامی اعم از اطلاعاتی و بسیجی و نیروی پاسدار در هر مقام و رده‌ای، هشدار میدهیم که در مقابل جنبش تندر، جنبش آزادسازی انجمن پادشاهی، مقاومت نکنید. گول سران رژیم را نخورید. شما تاب تحمل ضربات کاری ما را نخواهید داشت. پیش از اینکه دیر شود به صفوف انجمن پادشاهی بپیوندید و امنیت و آسایش را برای خود و خانواده خود بخرید.

پاینده ایران، آزاد سرزمین کوروش بزرگ، کوبنده تندر
فرمانده کورش

[بیانیه انجمن پادشاهی در باره ادعای دستگیری تکآوران تندر]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *