سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / یورش دلاورانه تکآوران انجمن پادشاهی در شیراز

یورش دلاورانه تکآوران انجمن پادشاهی در شیراز

شامگاه روز شنبه ۲۴ فروردین ۶۳۷۲ شاهنشاهی، تکآوران انجمن پادشاهی ایران در یک یورش دلاورانه به مرکز تجمع مزدوران رژیم اسلامی در «حسینیه سید الشهدا» واقع در «بلوار زرهی» شهر شیراز تعداد زیادی از مزدوران رژیم را کشته و تعداد بیشتری را زخمی کردند.
در این مرکز، که در منطقه ثروتمندان شیراز قرار دارد، افراد بسیجی فعال و خواهران زینب و سر فرماندهان آنها رفت و آمد داشتند که در سالهای اخیر در سرکوب قهرآمیز جوانان و زنان ما بخصوص مبارزان مدنی، شرکت فعال داشته اند.
در این درگیری، تکآوران انجمن پادشاهی، هیچگونه تلفات جانی نداشتند و همه رزمندگان به تندرستی به پایگاههای خود باز گشته‌اند
انجمن پادشاهی در بیانیه‌ای که ساعاتی پس از انفجار این لانه فساد انتشار یافت، این یورش دلاورانه را سر آغاز «تندر ۲» خواند. لازم به یادآوری است که «تندر» نام برنامه‌های آزادسازی ایران، تدوین شده توسط انجمن پادشاهی است که شامل پنج مرحله‌ی تندر یک تا تندر پنج میباشد. از مرحله «تندر ۲» به بعد حرکتهای خشن جهت براندازی رژیم اسلامی آغاز میشود.
پیش از این انتظار میرفت که مرحله «تندر ۲» با ورود رهبر و بنیانگذار انجمن پادشاهی، فرود فولادوند به ایران، در نوروز سال گذشته آغاز شود.

در این بیانیه همچنین به مزدوران رژیم هشدار داده شده است که دست از پشتیبانی این رژیم فاسد و اسلامی بردارند و به دامن میهن پناه آورند، در غیر این صورت سرنوشتی بهتر از همقطاران خود نخواهند داشت.

از همه هم میهنان آزاده درخواست میشود که در پخش بیانیه زیر که به سه زبان فارسی، انگلیسی و آلملنی تهیه شده است، انجمن را یاری رسانند.

[بیانیه انجمن پادشاهی]
[Proclamation of The Kingdom Assembly of Iran]
[Erklärung der Anjoman-e Padeshahi-e Iran, Iranischen Königsrat]

یک دیدگاه

  1. نه اسلام نه عزه هر دو فدای ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *