سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / جنبش توانمند تندر و غافلگیری رژیم

جنبش توانمند تندر و غافلگیری رژیم

در پی انفجار و عملیات طرح ریزی شده «تندر ۲» انجمن پادشاهی ایران در شامگاه شنبه ۲۴ فروردین ۶۳۷۲ شاهنشاهی، در مرکز تجمع مزدوران رژیم اسلامی در «حسینیه سید الشهدا» مرکز فسادی، که افراد بسیجی فعال و خواهران زینب، فرماندهان و سر فرماندهان سرکوبگر رفت و آمد داشتند، شورايعالی امنيت رژیم علت ، انفجار«حسینیه سید الشهدا را ناشي از وجود برخي مهمات جنگي در این مرکزاعلام کرده است.
با وجود اینکه انجمن پادشاهی ایران مسئولیت آن را طی بیانه های پی در پی به عهده گرفته است رژیم درمانده اسلامی آن چنان دربرابر این حرکت غافلگیر شده که برای کاستن وحشت مزدورانش چاره ای جز انکارجنبش توانمندانه تندر توسط انجمن پادشاهی ایران را ندارد.

این حرکت همزمان با جنبش کارگری در کارخانه لاستیک سازی البرز اتفاق افتاده است که «رادیو تندر» به پخش مستقیم از این حرکت توسط یاران انجمن «سیمرغ» پرداخت.

گزارشات رسیده حاکیست که رژیم تدابیر امنیتی شدید و بی سابقه‌ای در شهر های ایران، بخصوص در تهران بر قرار کرده است.

همآنگونه که پیش از این انجمن پادشاهی نوید این را داده بود، حرکتهای مبارزاتی‌اش هم از نظر تعداد و هم از نظر کیفی در ماه‌های آینده افزایش پیدا خواهد کرد.
وحشت رژیم چند چندان شده است زیرا پی برده است که انجمن از این پس قادر است، همزمان در چند نقطه میهن حرکت مبارزاتی بوجود آورد.

توجه مبارزین را به برنامه «آموزش فنون مبارزه» که متناسب با نیازهای کنونی مبارزه تغییر یافته است جلب میکنیم. برنامه این هفته: کار و تهیه سلاح های گرم و سرد. کار با مواد منفجره.

2008-04-12:
گزارش مستقیم از کارخانه لاستیک سازی البرز
[1], [2], [3], [4], [5]

2008-04-13:
آموزش فنون مبارزه {امید}
[1], [2], [3], [4], [5], [6]

2008-04-13:
گزارش از انفجار و پیرامون «تندر ۲»
[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *