سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / بیانیه انجمنهای پادشاهی استان فارس

بیانیه انجمنهای پادشاهی استان فارس

سه شنبه سوم فروردین ۶۳۷۲ شاهنشاهی
هر روز شاهد آن هستیم که رژیم انیران جمهوری اسلامی، فرزندان پاک آریا بوم را به جرم وطن پرستی شکنجه و اعدام میکند. هر روز شاهد آن هستیم که رژیم ناجمهوری اسلامی با بستن قرارداد های ننگین با کشورهای بیگانه و غارت سرمایه های ملی، هم میهنانمان را در فقر و فلاکت فرو می برد و میهنمان را که روزی مهد تمدن و فرهنگ جهان بوده است، به پایگاه تروریست ها و آدمکشان اسلامی جهان، تبدیل کرده است.
فرزندان آزاده‌ی کوروش و داریوش، نسبت به این همه خیانت و جنایتی که حکومت ناجمهوری اسلامی به ما روا می دارد بی تفاوت نمی‌نیشنند.
فرزندان آزاده‌ی کوروش و داریوش، در مقابل فروش دختران پاک آریا بوم و پاره‌های تنمان برای روسپی‌گری در کشورهای بیگانه سکوت اختیار نمیکنند.
فرزندان آزاده‌ی کوروش و داریوش در مقابل دستگیری و شکنجه دانشجویان و کارگران و روزنامه نگاران آزاده‌ی آریا بوم بی‌تفاوت نمی‌نیشنند.
فرزندان آزاده ی کوروش و داریوش، در مقابل پایمال شدن حقوق ملت ایران در دریای مازندران توسط این حکومت ننگین و اربابانش سکوت اختیار نخواهند کرد.
فرزندان آزاده‌ی کوروش و داریوش، با رژیمی که با تاریخ پرشکوه شاهنشاهان ایران دشمنی دارد و آثارتاریخی نیاکانمان را تاراج و نابود میکند تا پای جان مبارزه خواهند کرد.
انجمن پادشاهی استان فارس به تمام عوامل سرکوبگر جمهوری اسلامی اعم از اطلاعاتی و بسیجی و نیروی انتظامی هشدار میدهد که دست از همکاری با حکومت ننگین اسلامی بر دارند. کسانی که جهت منافع مالی و شخصی خود در خدمت رهبران فاسد این حکومت ننگین قرار گرفته‌اند در ردیف دشمنان این آب و خاک شمرده میشوند و با آنان با خشونت کامل برخورد خواهد شد. ما به شما هشدار میدهیم به خاطر یک مشت افراد فاسد جان خود و خانواده خود را به خطر نیندازید.
فرزندان کوروش و داریوش، دیگر درنگ جایز نیست. به جنبش رهایی بخش تندر بپیوندید. جنبشی که میرود تا حکومت چهارده سده ای تازی را از آریابوم برای همیشه محو کند و ایرانی آباد، آزاد و شکوفا را زیر سایه‌ی آیین ریشه‌ای بسازد. سکوت و بی تفاوتی در برابر این حکومت ددمنش به منزله ی خیانتی بزرگ به خود و آینده‌ی فرزندانمان می باشد و نباید در برابر این همه خیانت سکوت اختیار کرد.. برای پیوستن به انجمن پادشاهی شیراز و استان فارس با آدرس:

shiraz@tondar.org

تماس بگیرید. ما منتظر تماس شما هستیم.
پاینده ایران، کوبنده تندر.
از سوی انجمن‌های استان فارس، کورش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *