سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / باز هم «ای دل اگر عاشقی…»

باز هم «ای دل اگر عاشقی…»

خدا بگم این میبدی را چکار کند؟! خیلی کم کار داشتیم، در این گیر و دار یک مرتبه به یادش افتاده که باید به دنبال فولادوند بگردد. به قول خودش هر چه باشد سه ایرانی گم شده‌اند. در این دو هفته که برنامه در باره سرنوشت استاد میگذشت یارانی که کمتر با تارنمای تندر سروکار داشتند مرتب با نامه‌های خود مدیر این تارنما را بمباران کردند که «آیا این حرفها درست است؟».
ما هم که در گیرودار راه اندازی «رادیو تندر» بودیم، پس از دادن پاسخهای کوتاه در فکر این بودیم که با آغاز برنامه های رادیو در دو سه روز نخست این پرسش‌ها را پاسخ میدهیم. اما هر چه بیشتر ما پرسش‌ها را پاسخ میدادیم از پرسشها کم نمیشد. این پرسش ها حتی تا هم این امروز که این سطور نوشته میشود دوام دارند. ما هم به این نتیجه رسیدیم که بدون توجه به راه اندازی رادیو پاسخ این پرسشها را از این پس در صفحه پرسش و پاسخ‌های مکرر بدهیم.
ما به اینکه آقای میبدی مهمانان‌اش را از میان مخالفین انجمن و عمدتا از میان کسانی که به دنبال شایعات تو خالی «گم شدن استاد فولادوند» هستند انتخاب کرده است کاری نداریم. اما ای کاش دست کم خانم هنگامه افشار، ژرنالیست با سابقه ایشان در تهیه «اینوستیگیشن ریپرت» خود به صفحه آدرس‌های تارنمای تندر سری میزدند و با افراد مندرج در آن صفحه از طریق تلفن تماس میگرفتند. یار ما ایمان به زور پاشنه‌کش (روابط خوب با کارکنان تلویزیون پارس) بلآخره توانست کوتاه در برنامه آقای میبدی شرکت کند و «اینوستیگیشن ریپرت» خانم افشار را غنی‌تر کند.
از قرار معلوم مخالفین انجمن و استاد فولادوند (به خصوص از میان ملی مذهبی ها) به این نتیجه رسیدند که باید انقدر این انجمن را با گفته‌های مختلف بمباران کرد که بخش تبلیغاتی آن توانایی آن را نداشته باشد پاسخ بدهد و در آن زمان ما بردیم. در این راستا بسته شدن تلویزیون YOUR TV این خیال را بوجود آورده که این لحظه بهترین زمان برای پخش این شایعات است.

البته این یار ما علی‌آقا میگوید ما باید همیشه قسمت پر لیوان را ببینیم. میپرسم قسمت پر لیوان کجاست؟ میگوید: باز دم میبدی گرم که:
یکم- مانند آن دو تای دیگر (صوراسرافیل و آ‌ذری) خودش را نفروخت و ایرانی ماند.
دوم- اینکه بانی آن شد که ما صفحه «پرسش و پاسخ‌های مکرر» را تکمیل کنیم.

پیوندها:
[گفت و گوی جمشید و میبدی]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *