سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / سرآغاز تندر

سرآغاز تندر

در پي سهميه بندي بنزين و خشم مردم بنا بر گزارش اولیه یاران، بیش از ۳۲ پمپ بنزین در محدوده تهران به آتش کشیده شده است. پمپ بنزين های نيايش، حکيميه، پونک، نيروی هوايی، چندين پمپ بنزين در خيابان انقلاب، سه پمپ بنزين در خيابان آزادی تهران، دو پمپ بنزين در خيابان کارگر و پمپ بنزين سليمانيه، در میان آنها بودند.
همچنین فروشگاه رفاه خیابان نیایش، پمپ بنزین میدان آزادی، پمپ بنزین سی‌متری جی، فروشگاه شهوند شهرک فلاح، پمپ بنزین یافت‌آباد، پمپ بنزین کمربندی اسلام‌شهر، پمپ بنزین گلستان، پمپ بنزین در تهران‌پارس، و بانک تجارت تهران‌پارس، چند پمپ بنزین در شهر تبریز مورد حمله و تخریب قرار گرفتند.
همچنین بچه هاي جنت آباد اعلام كردند كه درگيري مسلحانه داشته اند و عده زيادي هم دورادور و عده‌اي هم از روي بام خانه ها با شعار اعتراض خودشان را اعلام نمودند.

چند جايگاه در اصفهان توسط مردم تخریب شد. تصويربرداری و فيلمبرداری از پمپ بنزين ها ممنوع شد.
مردم ایلام در اعتراض به سهمیه بندی بنزین به خیابانها ریختند و به شعار دادن علیه رژیم پرداختند در این موقع نیروهای سپاه و اطلاعات به مردم یورش بردند و مردم هم با سنگ به مقابله با آنان پرداختند.
در رشت نيز راننده هاي تاكسي با تجمع در جلو فرمانداري و شهرداري دست به اعتصاب زده و از سوار نمودن مردم خوداري كرده و تا كنون نيز اين اعتصاب ادامه دارد و شب گذشته هم با شكستن شيشه هاي چند پمپ (سه تا) قصد آتش زدن را داشته كه با دخالت و درگيري با نيروي انتظامي ساكت شدند.

[پیام تلفنی یاران غرب]
[فیلم آتش زدن پمپ بنزین – تهرانپارس]
[فیلم آتش زدن پمپ بنزین – رسالت]
[صف های چند کیلومتری بنزین در تهران]
[تظاهرات]
[آتش سوزی پمپ بنزین]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *