سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / در آستانه نوروز ۶۳۷۱ شاهنشاهی

در آستانه نوروز ۶۳۷۱ شاهنشاهی

نزدیک به ۶ ماه پیش بنا به درخواست انجمن‌های درون مرز، نظرسنجی‌ای انجام شد که نتیجه این نظرسنجی میبایست ادامه راه مبارزه با رژیم را در آن زمان روشن کند. برآورد انجمن‌ها این بود که:

۱- توازن نیروها به حدی رسیده است که میتوان و باید، نبرد نهایی را آغاز کرد. زیرا ادامه مبارزه به شیوه قبلی بر نیروهای ما نمی‌افزاید و از توان رژیم نیز به ندرت می‌کاهد.
۲- با توجه به ماهیت اسلامی رژیم، این نبرد با تلفات بسیار سنگین مالی و جانی همراه خواهد بود.

یک اکثریت ۹۹ درصدی در این نظر‌سنجی با براندازی رژیم اسلامی بدون توجه به میزان تلفات و ضایعات، موافق بود. نتیجه این همه‌پرسی، آمادگی افکار عمومی را برای نابودی این رژیم و نفرت مردم را از آن نشان میداد، و به همآن اندازه نیز، شتاب در تدارک و اجرای این خواسته ملی را گوشزد میکرد.
امروز پس از گذشت ۶ ماه فعالیت و پیوستن فرود فولادوند، بنیانگذار و سخن‌گوی انجمن پادشاهی، به «فرزندان داریوش و کورش» در درون میهن، آنچه که میتوان با اطمینان کامل گفت این است که برآورد بچه‌های انجمن درست بوده است.
در این مدت کوتاه ۶ ماهه، بسیاری از جوانان میهن‌پرست و آزاده به صفوف انجمن پادشاهی پیوسته‌اند تا برای به کرسی نشاندن آیین ریشه‌ای پیکار کنند. تشکیل انجمنها و اعلام آمادگی‌ها همچنان ادامه دارد. آنها در رفتار انجمن آن جدیت لازم را برای براندازی رژیم اسلامی دریافته‌اند.آانها دریافتند که آزادی میهن به دست ایرانی لازم و امکان‌پذیر است و به همین دلیل نیز به تنها مبلغ این نظریه، یعنی، انجمن پادشاهی پیوستند. فعالیتهای انجمن در برون مرز گرچه با بی‌مهری مهاجرین خارج از کشور مواجه بود اما به هر جهت این فعالیت‌ها توانست ما را وارد مرحله جدید مبارزاتی کند.
«ضربه کاری» و یا « نبرد نهایی» که در گفته‌ها و یا نوشته‌ها از آن یاد میشود و انجمنهای درون میهن قول اجرای آنرا تا پیش از نوروز داده بودند، میتواند در همین لحظه که شما دارید این سطور را میخوانید انجام شود و یا دو ساعت دیگر و یا فردا و یا هفته دیگر.
انجمن پادشاهی دست کم از تاریخ ورود رهبرش به ایران و پیوستن وی به یاران انجمن در درون مرز، وارد یک جنگ تمام عیار شده است که در این میدان هم یاران در حال کنش و واکنش هستند و هم دشمن. انجمن ‌ها باید در اجرای برنامه‌های خود آنقدر نرمش داشته باشند که با توجه به امکانات و داده‌های موجود برنامه‌های خود را تغییر بدهند.
رژیم در این ۲۸ سال تا کنون با یک نیروی منسجم که اراده بر، براندازیش داشته باشد مواجه نشده بود و مشاهدات چند ماه اخیر نشان میدهد که رژیم رفتاری درمانده دارد. رژیم میداند که هر لحظه امکان درگیری موجود است، اما نمیداند که از کجا خواهد خورد، نمیداند کی خواهد خورد و نمیداند چگونه خواهد خورد. اقدامات نظامی و امنیتی، نقل و انتقالات نیروهای یگان ویژه به نقات مختلف کشور و دوباره باز گرداندن آنها. بر قراری حکومت نظامی در شهرهای مختلف گواه این درماندگی است.
به نظر میرسد که ما برای نخستین بار در این ۲۸ سال به مرحله‌ای رسیده‌ایم که کنش از سوی یاران ماست و واکنش از سوی رژیم و در این گیرودار سازمانهای اطلاعاتی غربی و روسی هم دیگر به داد رژیم نمیتوانند برسند. این درماندگی همآن درماندگی‌ای است که برای نخستین بار رژیم با مردی مواجه شد که پایه‌های فکری حکومت اش (اسلام و تازینامه) را بی پروا مورد حمله قرار میداد. همآنگونه که رژیم اسلامی در آن پیکار فرهنگی شکست خورد و نه راه پیش داشت و نه راه پس، در این پیکار رو در روی عملی نیز شکست خواهد خورد.
سربازان انجمن پادشاهی در این لحظه دیگر در تدارک پیکار نیستند بلکه در حال اجرای این پیکار سترگ هستند. آنها این پیکار را تا پیروزی کامل به پیش میبرند و به چیزی کمتر از استقرار «آیین ریشه‌ای» راضی نیستند.

پیوندها:
گفتگو با روزبهان. بازنگری در سالی که گذشت.
[1], [2], [3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *