سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / انجمن پادشاهی، نماد رستاخیز ایران

انجمن پادشاهی، نماد رستاخیز ایران

بانو «آلیسیا کولون» روزنامه نگار برجسته NEW YORK SUN در شماره امروز این روزنامه در مقاله‌ای با فرنام «رستاخیز ایران» مینویسد:
«واقعیت این است که ما با دو ایران مواجه هستیم. ایرانی که برای ما آمریکایی‌ها کمتر آشناست، آن ایرانی است که دستخوش رنسانسی شده است که ملاهای حاکم در ایران به شدت از آن وحشت دارند. زیرا چنانچه ایرانی‌ها به هویت ملی خویش به عنوان فرزند کورش بزرگ، کسی که برای نخستین بار حقوق بشر را تدوین کرد، باز گردند، دیگر رژیم‌های ستمگر مانند آجرهای بازی دومینو، فرو خواهند ریخت.»
وی در ادامه نوشته خود انجمن پادشاهی ایران را و در پیشاپیش آن رهبر این انجمن را نماینده این رستاخیز معرفی میکند. رهبری که توانسته است با بیدار کردن هویت نیمه خفته ایرانی‌ها آنها را آماده مبارزه کند.
لازم به یادآوری است که روزنامه «نیویورک سان» در کنار «نیویورک تایمز» و «والستریت ژرنال» جزو سه روزنامه سیاسی و مهم شرق آمریکا به حساب میآید. صراحت کلام این روزنامه نسبت به نقش انجمن پادشاهی و فرود فولادوند در بیداری ایرانی‌ها، نشان میدهد که گرد و خاک های رسانه‌هایی مانند «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» دیگر فروکش کرده است و آمریکایی ها هم به این واقعیت پی برده‌اند که: «شغال بیشه ی مازندران را نگیرد جز سگ مازندرانی.»
[به متن مقاله توجه کنید]

در مقایسه با سایر مقالات منتشر شده در روزنامه «نیویورک سان» این مقاله با استقبال کم نظیری روبرو بوده است. شما نیز میتوانید نظر خود را در تارنمای این روزنامه بیان کنید.
[به نظر خوانندگان در باره این مقاله نیز توجه کنید]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *