سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پیمان با فرمانده بهزاد

پیمان با فرمانده بهزاد

2007-01-11
بچه‌های انجمن پادشاهی ایران، فرزندان کورش و داریوش، پس از آن رفراندمی که گرفته شد، تصمیم‌شان را به من ابلاغ کردند. این تصمیم این است که «ما اراده کرده‌ایم تمام عناصر رژیم را از صفحه روزگار برداریم». من تردیدی نمیبینم که ضربات بسیار بسیار سهمگین به این رژیم وارد خواهد شد.
آن دستی که سر رژیم را روی سینه‌اش خواهد گذاشت، هر سر سرکش دیگری را هم سر جایش خواهد نشاند. ما اجازه نخواهیم داد هیچ کس سوار موجی که ما راه انداخته‌ایم بشود.
من نمیدانم که بچه‌های انجمن چه کار میخواهند انجام بدهند، تنها میدانم که در اثر ضربه آنها دیگر از این رژیم اثری باقی نخواهد ماند.
[1]

فرمانده بهزاد طرح ضربه نهایی را با من در میان گذاشته است و من هم چاره‌ای جز این نمیبینم که ریشه‌ی این رژیم از بیخ و بن باید صاف بشود.
در باره دستگیری دیپلماتهای ایرانی در عراق. چرا آمریکایی‌ها حالا دست به این کار میزنند؟ زیرا آمریکا مرگ این جمهوری مزدور را به دست فرزندان این آب و خاک میبیند.
اینها هخا را آوردند، حریف ما نشدند. رفراندم راه انداختند، ، حریف ما نشدند. نوه خمینی و آقا سید رضا را آوردند، ، حریف ما نشدند. گنجی آوردند، باز حریف ما نشدند. کاروان رهایی بخش انجمن به پیش میرود. میخواهند بگویند که جمهوری اسلامی ضد آمریکاست.
«برو قهبه که اینجا جا کلک نیست!»

وظیفه شما این است که خبرهای ما را به همه مردم ایران برسانید و از این مردم بخواهید آماده کامل باشند. به محض اینکه مشت کوبنده به دهان این رژیم خورد در کنار این فرزندان قرار بگیرند.
انجمنها برای نگهبانی و حفظ آرامش تا استقرار آیین ریشه‌ای مسئول خواهند بود. پیمان ما با بچه‌های داخل این است که همزمان با ضربه خوردن رژیم، ما به عمق میهن برویم.
[2], [3], [4]
{آهنگ پایانی: خاک ایران، گروه خاک، آلبم بنبست اندیشه}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *