سرخط خبرها

هشدار به پاسدار و بسیجی

2007-01-16
ما چهارده سده است که تاوان پس داده‌ایم. تا جایی که یک نفر ناایرانی آلوده میآید و به من میگوید برگرد برو. این حق من هست که تمام بازماندگان این رژیم را به آتش بکشم. این بار این شمایید که باید جمع کنید و بروید.
اگر شما به ملت ایران بپیوندید فاجعه‌ای به بار نخواهد آمد. وگرنه فاجعه‌ای گریبانگیر شما خواهد شد که جهان، تاریخ و روزگار از آن سخن خواهد گفت. من دروغ نمیگویم آقای پاسدار، من دروغ نمیگویم آقایی که به دنبال چند آخوند بوگندوی شپشو افتاده‌ای و حافظ منافع آنان شده‌ای.
ما نمیخواهیم هیج فاجعه‌ای در کشورمان رخ بدهد. اما فاجعه استمرار ۱۴۰۰ ساله اسلام را نیز نمیپذیریم.
برای استقرار «آیین ریشه‌ای» ما به شش ماه تا یک سال زمان نیاز داریم. تا پیش از اسقرار «آیین ریشه‌ای» مجرمین بر اساس قانون مشروطه محاکمه میشوند. سران جمهوری اسلامی بر اساس قانون جمهوری اسلامی محاکمه نمیشوند. این به سود خائنین به ملت است که هرچه زودتر «آیین ریشه‌ای» استقرار پیدا کند، زیرا قانون مشروطه حکم اعدام دارد، اما در «آیین ریشه‌ای» حکم اعدام موجود نیست.
محاکمه رفسنجانی و خامنه‌ای همان اجرای دعوت من به مناظره است.
[1], [2], [3]
{آهنگ پایانی: پنج هزار اسب، ادوین واندلر، از آلبوم ضریب وحشت}

2007-01-15
ما این مبارزه و این زندگی سخت را پذیرفته‌ایم که بهترین فرزند ایران، پادشاه ایران بشود. بهترین فرزندی که خدماتش برای مردم میهن ثابت شده باشد. نه اینکه آقای چغندربیک و یا آقا سید رضا سروکله‌اش پیدا شود.
[1], [2]

2007-01-14
من امیدوارم بچه‌های این آب و خاک که، بنا به نیازشان، وارد سپاه پاسداران و یا بسیج شده‌اند بیدار بشوند و به مردم بپیوندند. من شوخی نمیکنم؛ من این همه راه را از لندن به سر مرزهای ایران نیامده‌ام که فقط با شما شوخی بکنم. این یک امر جدی است؛ این یک امر تاریخ است که ملت ایران میخواهد به فرهنگ غنی خود دسترسی دوباره پیدا کند و از این همه فلاکت و نکبتی که تخم عمرها برایش بوجود آورده‌اند رهایی یابد. در نتیجه من به شما هشدار میدهم اگر در مقابل حرکت ما قرار بگیرید «پودر» خواهید شد. به جای پودر شدن فرزندان شایسته این آب و خاک بشوید.
پیام من به سران و کارگزاران رژیم این است که: فرهنگ ایرانی پر از گذشت است. آن فرهنگی که گذشت ندارد، فرهنگ تازی است، که میگوید هر ناباوری باید کشته شود. فرهنگ ایرانی فرهنگ دوستی و انسانیت است. به جای اینکه وفادار به فرهنگ جنایتکار و یاوه‌سرای تازی باشید، وفادار به آینده خود و میهنتان باشید.
ما آنچه که برای میهن میخواهیم، سالها است که روی کاغذ نوشته‌ایم. شاه قانونگذار نیست، شاه فرمانده نیست، شاه فرمانده قوای سه گانه نیست. کسانی که با آیین ریشه‌ای مخالفت میکنند با برابری در جامعه مخالفت میکنند.
ما از تاریخ آموخته‌ایم که نباید در مراحل نخستین این مبارزه رحم داشته باشیم. زیرا ترحم بر پلنگ تیز دندان، ستمکاری بود بر گوسفندان.
آقای پاسدار، آقای بسیجی، از اهریمن حمایت نکن! اگر در کنار مردم قرار نگیری، خود و خانواده‌ات به گونه وحشتناک و دردآوری آسیب خواهید خورد.
[1], [2], [3]
{آهنگ پایانی: تازش، ادوین واندلر، از آلبوم ضریب وحشت}

یک دیدگاه

  1. کاش بجای شعار دادن کمی عمل میکردین……زنده باد فرزندان اریایی ایران زمین..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *