سرخط خبرها
سرآغاز / سیاسی / بیانیه ها / بیانیه انجمن ها در شیراز

بیانیه انجمن ها در شیراز

2007-01-25
این روزها بچه های انجمن، زیر برف و باران، در رساندن اخبار به دست هم‌مینان کوشا هستند. بیانیه زیر در سطح شهر شیراز و بیانیه‌های همسان در شهرهای بزرگ دیگر، پخش شده است:
«قیام نوادگان کورش کبیر در راه است تا، با طوفانی که به پا میکند، میهن گرفتار زیر چکمه تازی را از چنگال اهریمنان دیو صفت نجات دهد و صلح و دوستی را، که برگرفته از آیین نیایی ماست برای ملت ایران و همه ملتهای آزاده جهان به ارمغان آورد.
دکتر فرود فولادوند به همراه یارانش برای انجام مرحله نهایی جنبش تندر و زدن ضربه نهایی به رژیم سفاک اسلامی، از یکی از مرزهای ایران، در راه پیوستن به فرزندان کورش و داریوش است. ضربه نهایی، که تا پیش از نوروز به رژیم وارد میشود، بسیار سخت و خشن خواهد بود و منجر به نابودی رژیم اسلامی خواهد شد. از این رو به تمامی افراد پاسدار، بسیجی، اطلاعاتی، لباس شخصی، ثارالله و تمامی مزدوران رژیم به عنوان آخرین اخطار توصیه میشود پس از زدن ضربه بزرگ از انجام هر گونه مقاومت و حمایت از رژیم خودداری کنند، که در این صورت جان خود و خانواده شان را به خطر میاندازند و بدانید در مورد چنین افرادی هیچ ترحمی صورت نخواهد گرفت.
پاینده و سربلند ایران»

[متن بیانیه برای چاپ]

از همه ایران‌یاران میخواهیم که در رساندن این خبر به کسانی که نه ماهواره و نه اینترنت دارند، چه به صورت شبنامه و چه به صورت دست نویس و چه به صورت شفاهی، ما را یاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *