سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / پول نفت سر سفره تجار است

پول نفت سر سفره تجار است

در ایران در جواب به شعارهای تبلیغاتی احمقی نژاد مبنی بر اینکه: “پول نفت را بر سر سفره مردم میآورم” گفته میشود: “پول نفت سر سفره تجار است.”
امسال واردات کالا به ایران به 12 میلیارد دلار رسیده است.
شرکت گونی بافی ارومیه تعطیل شد و بار دیگر 80 کارگر این واحد بیکار شدند و این در حالی است که 3 سال حق بیمه کارگران این شرکت پرداخت نشده و حدود چهار ماه است که حقوق نگرفته‌اند.

200 کارگر شرکت ساخت نیرو بیکار شدند. 300 کارگر در کارخانه قند دزفول بیکار شدند. بیش از یک میلیون و 676 هزار نفراز جمعیت 2 میلیون نفری استان سیستان و بلوچستان در مناطق محروم و بدون امکانات پزشکی و درمانی و شهری زندگی می‌کنند.

تجمع کارمندان بهزیستی در مقابل مجلس، این افراد بصورت قراردادهای چهار ماهه مشغول کار هستند و سازمان بهزیستی حق قانون کار رژیم اسلامی را در حق آنان نکرده و به صورت ساعتی و برای هر ساعت 800 تومان حقوق به آنان پرداخت می‌کند.

همچنان بیماری وبا پیشرفت می‌کند و هرروز تعداد بیشماری بر جمع مریضان اضافه می‌شود و تعداد جانباختگان بالا می‌رود بدون این‌که دولت منفور و خونخوار اسلامی اقداماتی در این راه در نظر بگیرد. در روز گذشته 5 نفر در کرمانشاه، 2 نفر در گیلان و چند نفر در تهران جان خود را از دست داده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *