سرخط خبرها
سرآغاز / بازگشایی تازینامه (قرآن) / سوره العنكبوت ، آیه های ۲۱ به بعد tn-029-021

سوره العنكبوت ، آیه های ۲۱ به بعد tn-029-021

يُعَذِّبُُ مَن يَشَاءُ وَيَرْحَمُ مَن يَشَاءُ وَإِلَيْهِ تُقْلَبُونَ ﴿العنكبوت ۲۱﴾ « هر کسی که دلش بخواهد شکنجه میده و یا رحم میکنه به هر کسی که دلش بخواهد »!!

خود این کتاب می گوید:
وَمَا أَنتُم بِمُعْجِزِينَ فِي الْأَرْضِ وَلَا فِي السَّمَاء وَمَا لَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا نَصِيرٍ ﴿العنكبوت ۲۲﴾ « آن وقت ملت احمق ایران رفته ولی فقیه گرفته. می گوید، هیچکس به جز الله نباید ولی شما باشد »
اما چهارتا آخوند شپشوی حرامزاده آمده اند ولی ملت ایران شده اند. چرا… برای این که این ملت فرهنگش سوخته، برای این که این ملت نمی فهمه و ما هم که آمده ایم این را می گوییم برخی یکباره شوکه می شوند، براق شده و می گویند، چرا این آقا  اینها را می گوید آقا من دارم بیدارت می کنم… خوشت می آید، بیاد خوشت نمی آید کله ات را بکوب به دیوار… می گوید، برای شما به جز الله ولی و یاری دهنده ای نیست… ببینید ملت ایران به چه روز سگی احمقانه ای افتاده که ولی فقیه گرفته… یک آدم منحرف فاسد اخلاقی که مفعول بوده و هست به نام خامنه ای می شود رهبر… عرب ها از ما جلو افتاده اند چون عرب ها می گویند فقط همان الله هست… دراینجا می گوید، شما حق ندارید بجز الله، ولی و یاری دهنده ای برگزینید اما ملت ایران ولی وقیحه بالای سر خودش می گذارد… می گوید، جزو آن مشرکینی که دین را گروه گروه کردند و شیعه شدند نباشید، اما ملت ایران شیعه درست می کند… تا اینجای این کتاب آیا چیزی برای ساختن زندگی بشریت یا هدایت بشر وجود داشت… چماق؟! لگد خر ممکن است از چماق قوی تر باشد…

مشاهده این بخش در کانال یوتیوب

دانلود با کیفیت بالاتر

فایل آوایی این برنامه:

[1]

دانلود ار سرور مدیافایر flv

دانلود ار سرور مدیافایر mp3

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *