سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / درگیری در پارک شهر ورامین

درگیری در پارک شهر ورامین

بر پایه گزارش رسیده، جوانان ورامین در پارک شهر موسوم به پارک ۱۵ خرداد به مقابله با مزدوران رژیم برخاسته و چندین تن از آنان از جمله فرمانده پادگان بسیج شهر را بشدت زخمی کرده‌اند. رژیم منفور، جوانان به جان آمده را ” دزد نوامیس” خوانده و گفته این‌ها قصد کشتن فرمانده پایگاه مقاومت شهدای سامچه ورامین را داشته‌اند.
امام جمعه رژیم در شهرهای مشهد، تبریز و شیراز از ارگان‌های سرکوبگر درخواست کرده‌اند در این شهرها هرچه زودتر وارد عمل شوند. زنان بدحجاب را که یک عنصر ضدامنیتی و قانونی است تنبیه کنند. این آخوندهای بیسواد گفته‌اند پیدا بودن حتی یک تار مو غیرقانونی است و وضعیت خیابا‌ن‌ها نشان می‌دهد که از اسلام خبری نیست و سرکوب زنان بدحجاب عمل بسیار قانونی است. دولت منفور برای خواب کردن جوانان ایران رواج اعتیاد را تحت حاکمیت خود گسترش داده، بطوری‌که در شهر تبریز براحتی در مغازه‌ها و سوپرمارکت‌ها انواع قرص‌های اعتیادآور به وفور یافت می‌شود.

جاری شدن سیل درمینودشت و کلاله باعث کشته شدن ۷۰ نفر و از بین رفتن ۱۶۰۰ هکتار اراضی و هزاران دستگاه از ادوات کشاورزی و صنعتی شده است. مردم سیل‌زده در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند.

طی پنچ روز گذشته ۷ نفر در شهرهای مختلف ایران به دار آویخته شده و حکم اعدام ۱۲ نفر دیگر صادر شده است.

نشریه “وورلد نت دیلی” چاپ آمریکا خبر داد مصطفی محمد نجار، وزیر دفاع رژیم تهران، رابطه مستقیم با عملیات بمب‌گذاری علیه تفنگداران دریایی امریکا در سال ۱۹۸۳ در بیروت دارد. محمد نجارهنگام عملیات بمب‌گذاری در ۲۳ اکتبر ۱۹۸۳ فرمانده ارشد سپاه پاسداران در لبنان بوده. این منبع افزود در ژوئن سال ۱۹۸۷ روزنامه حکومتی به نقل از محسن رفیق‌دوست، فرمانده وقت سپاه پاسداران نوشت در یک انفجار ۴۰۰ افسر و سرباز در مقر فرماندهی تفنگداران را به جهنم فرستادیم.
World net Daily

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *