سرخط خبرها
سرآغاز / جانبازان و اسیران / رضا فتحی زیر شکنجه کشته شد

رضا فتحی زیر شکنجه کشته شد

مامورین رژیم که یکی از جوانان شهر سقز به نام “رضا فتحی” فرزند محسن را که در جریان تظاهرات مردم سقز دستگیر شده بود به مکان نامعلومی انتقال داده بودند، در شب گذشته جنازه نامبرده را مقابل خانه‌اش رها کرده‌اند که دهان وی با پنبه گرفته شده و آثار خفگی بر گردنش مشاهده می‌شد. مردم کردستان این جنایت را محکوم می‌کنند و به اعتراضات و اعتصابات خود همواره ادامه خواهند داد.
نیروهای بسیجی و مزدوران محلی با اقدام به گشت‌زنی مسلح در سطح شهر”ربط” و ایجاد فضای وحشت سعی دارند که مردم را هرچه بیشتر مرعوب سازند و هر گونه رفت و آمد و تجمع مردم را بشدت هدف قرار داده و کنترل کنند. به تازگی نیروهای مزدور محلی بسیجی با بستن راه‌های مرتبط به شهر ربط از مهاباد به سردشت، اقدام به جلوگیری و تهدید کردن مردم کرده و این حرکات را به نیروهای اپوزیسیون و مخالف رژیم نسبت می‌دهند. مردم این شهر اقدامات سرکوبگرانه رژیم را به خوبی می‌شناسند و تمام مزدورانی که در این اقدامات نقش دارند را شناسایی کرده‌اند.

دیگر گزارش‌ها از تهران حاکیست مزدوران رژیم از چند روز پیش با لباس شخصی در چند نقطه تهران از جمله میدان ونک که بیشتر جوان‌ها در آنجا حضور دارند مشاهده شده‌اند و به اذیت و آزار زنان و دختران می‌پردازند.

پاسدار “محمد حسین صفار هرندی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت پاسدار احمقی نژاد گفت: “اعتقاد به انتشار 20 نشریه با یک فکر و کسانی که از مطبوعات اجاره‌ای و امثالهم ارتزاق می‌کنند ندارم.” و وقتی از او پرسیدند چگونه علیه آنان اقدام خواهد کرد، گفت: “طبق قانون عمل می‌کنم.”
پرونده روزنامه‌های مردم سالاری، همبستگی، اعتماد، اسرار و فجر جهت رسیدگی در دستور کار قضایی شعبه 1083 دادگاه عمومی قرار گرفت. اتهام مدیران و مسئولان این نشریات نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی و شاکیان آن‌ها، “مدعی العموم” و شاکی خصوصی عنوان شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *