سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / افزایش اعدام ها و بگیر و ببندها

افزایش اعدام ها و بگیر و ببندها

جمهوری ننگین اسلامی که با آمدن پاسدار احمقی نژاد به بیماری جنون گاوی نیز دچار شده است تنها در یک روز چهار جوان را در شهر بندعباس در ملا عام حلق‌آویز کرد. چهار مرد جوان از سوی دادگاه اسلامی بندرعباس در نیمه شب گذشته در بلوار امام حسین به دار آویخته شدند. هفته گذشته نیز یک جوان 21 ساله دیگر در بندرعباس در زندان مرکزی حلق‌آویز گردید و همچنین روز گذشته حکم اعدام سه نفر در تهران و چهار تن دیگر در شهرکرمان توسط جمهوری ننگین صادر شده است.
“علیرضا علوی تبار” مدیر سایت اینترنتی “امروز” به اتهام نشر و انتشار مطالب خلاف در سایت به دادگاه احضار شده است. “حسن زارع اردشیر” سردبیر نشریه توقیف شده “جامع” به اتهام تبلیغ علیه نظام توقیف شد.

“آرش سیگارچی” روزنامه‌نگار به اتهام توهین به مراجع، رئیس جمهور و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و داشتن ماهواره با شکایت اطلاعات گیلان متهم شد و با قرار وثیقه 10 میلیون تومانی آزاد شد. نامبرده در دادگاه انقلاب رشت محاکمه و به 14 سال زندان محکوم شد.
روزنامه فارسی- کردی “آشتی” به مدیریت “برهان زره‌تن لهونی” به دستور دادستان سنندج توقیف شد.

“میرعلی رضایی” دبیر کلاس‌های زبان وادبیات ترکی در شهرستان نقده پس از ضرب و شتم بازداشت شد.

“رضا ملک” معاون سابق امنیت استان تهران در جریان قتل‌های زنجیره‌ای با انتشار یک جزوه 80 صفحه‌ای توضیحاتی را در پیرامون قتل‌ها مطرح کرده بود، در دادگاه به 12 سال زندان محکوم شد.

زهرا 30 ساله وکیل پایه یک دادگستری به شکل مشکوکی در تهران به قتل رسید. خواهر مقتول گفت، خواهرم پرونده‌های مهمی را پیگیری می‌کرد و از مدتی پیش بصورت تلفنی تهدید می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *