سرخط خبرها
سرآغاز / سخن روز / افزایش درگیری ها در شهرهای مختلف

افزایش درگیری ها در شهرهای مختلف

با آغاز کار دولت احمقی‌نژاد موج درگیری ها و سرکوب در شهرهای مختلف ایران ابعاد گسترده‌ای پیدا کرده است. تنها طی روز گذشته در استان گیلان 442 نفر تحت عنوان “اراذل و اوباش و مزاحم خیابانی” دستگیر شدند.
مرتضوی، دادستان شکنجه‌گر رژیم منفور اسلامی در تهران از طرح جدید برای سرکوب زنان و جوانان خبر داد و از جمله گفت با هماهنگی فرمانده نیروی انتظامی و اداره اطلاعات استان تهران و بسیج طرح بزرگ پاکسازی تهران از اراذل و اوباش از نیمه دوم شهریور اجرا می‌شود. دادستان جنایتکار رژیم که با روی کار آمدن دولت احمقی‌نژاد هارتر شده است در پاسخ این سئوال که چگونه این طرح را اجرا خواهید کرد، وقیحانه گفت تا نیمه شهریور یک هفته باقی است بگذارید شروع کنیم تا در حیرت انجام آن بمانید و مردم بهتر است مقاومت نکنند و خود نیز به جرگه مبارزه با اراذل و اوباش بپیوندند.

دیروز خبر محکومیت سینا 17 ساله موزیسین و متهم به قتل به اعدام منتشر شد. مصطفی پسر 16 ساله دیگری است و بنا به اعتراف یکی از مقامات حکومتی در اراک 30 نفر در انتظار اعدام هستند. “فاخته” و “م- ع” و “کبری رحمان‌پور” و چندین نفر دیگر محکوم به اعدام در زندان حکومت با منتظر اجرای حکم اعدام هستند.

بنا به خبری دیگر از شهر ارومیه، نیروهای انتظامی و بسیج شهر ارومیه ضمن حمله به یک مجلس مهمانی در اطراف این شهر 19 زن و 24 مرد شرکت کننده در این مهمانی را دستگیر و به زندان‌های این شهر منتقل نمودند. در جریان این اقدامات نیروهای رژیم به مجلس مهمانی در روستای “امامزاده” ارومیه یورش برده و ضمن دستگیری شرکت‌کنندگان بسیاری از امکانات محل مهمانی را نیز غارت کردند. طی ماه‌های گذشته در شهرهای مشهد، کرج و شیراز ده‌ها نفر را دستگیر کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *